19 Wrzesień 2020, 00:16:46

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Latanie

Zaczęty przez Artur RR, 5 Kwiecień 2011, 13:24:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Artur RR

Gdzie kolo Herbów? Widzialem Gixa kolo 10 na swiatlach miedzy mostami. Ja mieszkam na  Łodzkiej kolo makro wiec blisko siebie.
Gery musimy sie skumać gdzies polatac na SV'kach ;)
Peace Sells... But Who's Buying?

Słoniu

Paweł,pytasz o opinię na tamat wypadu. Sprawdziła się jazda w jednej grupie ( lecz nie do końca na 100%). Uważam że podział na kilka małych grupek to byłaby kicha i to wielka. Natomiast szybkie matory razem i wolniejsze razem to bardzo dobry pomysł. Bo i tak dotarliśmy do wspólnego celu.
Ogólnie uważam wypad za bardzo udany. to że nadrobiliśy trochę kilosów to nic takiego, przecież chodziło nam o wsólną jazdę, którą oceniam na bdb.
Natomiast mam sporo uwag jeżeli chodzi o sam pobyt w Ujeżdzie. Tam zabrakło organizacji, nikt nie wiedział co ma ze sobą zrobić. Nad tym trzeba pomyśleć.
Ognisko i kiełbasa to super dobry pomysł. Ale. Nie wiem czy to z powodu zmęczenia, czy też pierwsze promienie wiosennego słońca sprawiły że ludziska po zjedzeniu kiełbachy porozchodzili się i potworzyły się małe grupki. Wolałbym więcej integracji przy ognichu.
Ogólnie oceniam pierwszy wypad za BARDZO, BARDZO udany. Pozdro od członków FMJV.
Czekam na następny wypad.
SŁONIU
660346122

Buchaj

5 Kwiecień 2011, 20:57:34 #2 Ostatnia edycja: 5 Kwiecień 2011, 21:00:51 by Buchaj
Cytat: ArturSV650S w  5 Kwiecień 2011, 13:24:37
Gdzie kolo Herbów? Widzialem Gixa kolo 10 na swiatlach miedzy mostami. Ja mieszkam na  Łodzkiej kolo makro wiec blisko siebie.

Dokładnie to na Herbach:) aa to ja byłem bo o 10 właśnie leciałem na parking:)

Słoniu dobrze mówisz;)
Dobrze się sprawdził podział na 2 grupy szybszą i wolniejsza;) bo szybsza potem czeka na wolniejsza odpoczywając;)Aaa właśnie o to chodziło żeby pojeździć więc więcej km nikomu nie zaszkodziło;)No fajnie jak byśmy razem wracali taką samą grupą jaką startowaliśmy:)
Tutaj chodzi o pasję...

Gery

Cytat: ArturSV650S w  5 Kwiecień 2011, 13:24:37

Gery musimy sie skumać gdzies polatac na SV'kach ;)

Pewnie bedzie okazja nieraz, ja chyba widziałem gdzieś w Kielcach twoją czarną esfałę.
V2 czy V4 ale zawsze V:)

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Artur RR

Ja mam SV od tego sezonu wiec chyba nie moja widziałeś. W weekend śmigałem troche.

jaszczur

Nie zaśmiecajcie wątku. Załóżcie sobie wątek w dziale Sport i Naked np. pod tytułem SVki i tam piszcie o swoich SV. Może umówicie się na wspólne spotkanie SV. W zeszłym roku albo dwa lata temu chyba był nawet podobny wątek w sprawie spotkania ale GSR. Zawsze można powymieniać doświadczeniami na takich spotkaniach co gryzie wasze SV albo jakie modyfikacje zostały zrobione itp.

Słoniu

Jaszczur i tu się z Tobą zgadzam w 100%-tach. Bardzo wku...ja mnie to, jak ktoś wpie...la jakieś smęty na konkretny wątek. A guwno mnie to obchodzi gdzie, kiedy i na czym ktoś kogoś widział i po co. Takie informacje można sobie przesyłać na PW. Robienie bajzlu na forum to chłam.
SŁONIU
660346122

Artur RR

Oj zbytnia wrażliwość ;) Mały off top i po co tyle hałasu o nic.

TomekzCK

6 Kwiecień 2011, 23:18:45 #9 Ostatnia edycja: 6 Kwiecień 2011, 23:20:41 by malyzck
Oj joj joj żebym miał tylko takie powody do wku...nia,  :'(

żeby nie było OT uważam, że podział na szybką i wolną grupę zawsze się świetnie sprawdza - porządek musi być, żeby innych nie w...ć  :-X   ;D

Ps. mnie denerwują błędy ortograficzne pisze się gÓwno  :P
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

azrael88

Chyba najlepiej by któryś z moderatorów wydzielił posty o SV-kach w osobny temat, i po sprawie.

Gery

Strasznie tu niektórzy spięci, wyluzujcie troszkę... a z przedmiotowym zastrzeżeniem czysto merytorycznie sie zresztą jak najbardziej zgadzam.
V2 czy V4 ale zawsze V:)