2011/05/08 - Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2011 w Kielcach

Zaczęty przez pawel, 19 Listopad 2010, 12:11:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

motogirl27

Jeśli chodzi o plusy i minusy imprezy to fakt zaraz po paradzie mało atrakcji dla motocyklistów troszkę się chyba nudzili ale to wniosek na przyszłość żeby coś zorganizować fajnego dla nich bo praktycznie wszystko skupiło się na karcie motorowerowej. Ale jak wiadomo początki bywają trudne wiec może jaki zlocik z prawdziwego zdarzenia teraz by się przydał taki min 2 dniowy.

Naitsabes

Zgadzam się co do konkursów. Próbowałem je pchnąć do przodu ale karta moto-rowerowa i plac manewrowy na to nie pozwalały. Następnym razem musimy to poprawić, zacząć zaraz po paradzie i nie ograniczać się tylko do wolnej jazdy czy ósemki. Tak czy siak imprezę uważam za udaną - było super i oby tak dalej.

Ps. Patryko po raz kolejny dałeś super pokaz, tak trzymaj! 8)

BANDERAS

Witam
Uważam że impreza ogólnie była super. Jedynie musimy poprawić w miarę możliwości przy kolejnej okazji nagłośnienie w mediach lokalnych. Impreza, parada była SUPER ale troche coś nie halo jak przy takiej ilości maszyn-wrażenie niesamowite raptem garstka ludzi (pewnie przypadkowych) kibicuje motocyklistom. Parada powinna się odbywać przy konkretnej widowni bo było co oglądać!!!
Myśle że jak bym nie był w środowisku to napewno niw wiedziałbym że cokolwiek podobnego odbywa się w Kielcach. Poprzez takie imprezy trzeba pokazać mieszkańcom że motocyklista jest OK, i zmazać opinie o dawcy narządów czy piracie drogowym...  ale ogólnie  cool 8)

Marek_69

Dla mnie bomba,  konkursów może faktycznie troszkę za mało ale nie od razu Kraków zbudowali.
Przyjemnie pomagać tak zacnej ekipie, polecam się na przyszłość. :)

azrael88

Dziękuję za kapitalną współpracę wszystkim "zielonym kamizelom". Po wczorajszym byłem potwornie wykończony, ale kiedy obejrzałem zdjęcia i filmiki z parady to wiem, że było absolutnie warto zasuwać od samego rana  8)

robert73

Cytat: Andrzej w  9 Maj 2011, 14:32:57
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110508/POWIAT0104/983804846

Czytaliscie kometarze do tego artykulu co za jelopy to pisza?. Jak zyje niespotkalem jeszcze nikogo bez tlumika. Co do gosci w dzinksach i adidasach sie moge zgodzic.Niech sami dupy rusza i cos zorganizuja.

jaszczur

Patryk jak dalej będzie tak szlifował technikę i nowe sztuczki to za rok dwa będzie o Tobie głośno w Polsce - tak trzymaj :)

Duszmen

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, pracę w czasie imprezy i po niej kiedy już mnie nie było. Dobra robota w każdym kawałku, jeśli były jakieś niedociągnięcia to skomentuję to tak: "nie myli się ten co nic nie robi" :) a my dojdziemy do perfekcji. Wielki ukłon dla Mikiego! Dzięki.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Luca

No tak, a ja dowiedziałem się po fakcie  :o
Rzadko tu zaglądam i mam za swoje. >:(
Na przyszłość to takie za wczasu przypominajki na PW dla wszystkich forumowiczów by nie zaszkodziły  :)

PatrykoD

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa, są one dla mnie na prawdę potężną motywacją do dalszych treningów. Lecz sam pokaz niezbyt mi wyszedł co było chyba po mnie widać ;) Tak to impreza świetna, może i troszkę mało konkursów, ale jestem pewien, że podczas kolejnej imprezy zostanie to poprawione ;) Wielkie brawa dla organizatorów, odwalili kupę dobrej roboty, oby tak dalej! Karolina zrobiła około 800 zdjęć, tata zabrał aparat na wyjazd, ale mówi, że w najbliższym czasie wrzuci zdjęcia, więc na pewno poda link. :D

Jeśli chodzi o materiały z imprezy (fotki, filmy) to ma ktoś coś jeszcze? ;)

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

MICHAŁ

Szkoda że ta impreza nałożyła się bezpośrednio z Mistrzostwami Europy w Enduro. Osobiście wolałem oglądać walkę zawodników na Janowie niż czynnie brać udział w paradzie. Jak dla mnie coroczne Enduro to już rytuał.