25 Październik 2020, 00:10:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Zaczynam poszukiwania cruisera

Zaczęty przez azrael88, 30 Marzec 2011, 13:03:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekmajesty

Nie wiem czy chcesz mieć ubezpieczenie AC jeżeli tak to tego motocykla już nie ubezpieczysz tylko ubezpieczenie OC. Ogólnie na motocykle czy samochody starsze niż 10 lat nie można zawrzeć ubezpieczenie AC. Można je kontynuować ale jeżeli nie zmienia się właściciel.
[/quote]

oj tutaj się nie zgodzę, obecnie mam od 3 lat 12 letni motocykl, nie miał w ostatnich 2 latach AC bo mało jeździłem a teraz właśnie podpisuję AC i to niezależnie od OC które mam cały czas
biorę z franszyzą redukcyjną 500 zł, wartość mojego moto wg euro taxu 17.500
w najbliższych dniach będę miał ceny z kilku towarzystw, podam na forum jak się ukształtują :)
go your own way

azrael88

Panowie,

bardzo proszę o Wasze przemyślenia odnośnie tej maszyny, być może ktoś z Was ją zna:

http://moto.allegro.pl/kawasaki-vn900-vulcan-i1547361680.html

Jak będzie dobra pogoda jutro podjadę ją zobaczyć.

MarcinKielce

---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

azrael88

Chcę coś z rocznika 2000 lub wyżej, a po drugie... taki litraż i waga moto to chyba dla mnie zbyt wiele.

Gdybyście znali tą czerwoną 900-kę albo wypatrzyli coś niepokojącego na zdjęciach to bardzo proszę o cynk.

Mnie osobiście zastanawia ta lewa sakwa, nie wygląda jak po szlifie tylko jakby ją ktoś przejechał czymś ostrym.

MarcinKielce

Jedź zobaczyć i będziesz wiedział więcej. Ja mogę jechać ale tylko jako towarzysz a nie pomoc w oględzinach :)
Jaszczur ma sporą wiedzę ale nie wiem jak tam czasowo z Pawłem....zagadaj może........

PS Za 20k koleś na pewno się zgodzi na jakieś "ASO" albo coś podobnego a ja nawet bym się nad tym nie zastanawiał....
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

azrael88

8 Kwiecień 2011, 11:18:40 #20 Ostatnia edycja: 8 Kwiecień 2011, 13:40:13 by azrael88
Byłem, widziałem. Moto po szlifie na lewą stronę. Klamka sprzęgła, pokrywa silnika lewa, emblemat na baku, kierunek lewy do wymiany. Nie pojeździłem po siadł aku - właściciel stwierdził że w zeszłym sezonie przejechał 300km i zostawił sprzęt w garażu.
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu pojadę z nim na ASO.

EDIT: moim zdaniem 19900 za maszynę po szlifie to za dużo, ale gdyby się okazało że silnik i napęd są OK a z ceny zbiłbym jakiś tysiąc na wymianę poobijanych elementów to czemu nie?

blaz

Hej
Odezwij sie do mnie na kom 664 750 125
bo mam namiar na dwa fajne motorki vn 900 2009r - 19tys i v star 1100 full ubrany 2005 cena 20000tys.
Błażej Wawszczyk

azrael88

8 Kwiecień 2011, 23:27:58 #22 Ostatnia edycja: 8 Kwiecień 2011, 23:30:28 by azrael88
blaz: zadzwonię jutro, dzięki za info.

azrael88

Panowie, śmigał ktoś z Was kiedyś drag starem 1100?
Byłem dziś oglądać taką maszynę - rocznik 2003, full ubrana, 25k km na liczniku. Stan wizualny w zasadzie bdb, odpala bez problemu na zimnym silniku, żywo reaguje na gaz. Biegi w gorę i dół chodzą bezproblemowo. Miałem tylko dziwne wrażenie, że podczas jazdy coś mi z przodu (od strony przedniej opony) szumi... na jałowym biegu silnik pracował równo, bez stuków.

Nie wiem, czy mi się zdawało, czy to szum opon na wilgotnej nawierzchni czy szum powietrza na szybie (nie jechałem szybko - 70km/h, ciemno było i droga dziurawa jak sito). Cholera, nie mam z kim skonsultować.

jaszczur

Zwróć uwagę na sprzęgło Szczurek ostatnio wymienił w dragu z przebiegiem 15tyś km. motocykl sprowadzony ze stanów.
Jak na 2003 to coś za mały przebieg sprawdza dobrze główkę ramy i ramę. Obejrzyj go po prostu dobrze czy nie był składany.

azrael88

Na ile mogłem na tyle oceniłem - nie widziałem żeby rama była spawana ani w inny sposób uszkodzona. Moto nosi typowe ślady użytkowania jak na 8 letnią maszynę.

Zapewne w niedzielę albo poniedziałek (jak jeszcze będzie) po raz drugi mu się przyjrzę  ;D

azrael88

Poszukiwania zakończone.

Drag star 1100 custom stoi pod moim oknem, to ta maszyna:

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/65/98/17/1565981775

Zaraz po Świętach Motometa zadba by Smoq (już go nazwałem) był w jak najlepszej kondycji:)

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Rafał

Cytat: azrael88 w 20 Kwiecień 2011, 23:39:45
Poszukiwania zakończone.

Drag star 1100 custom stoi pod moim oknem, to ta maszyna:

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/65/98/17/1565981775

Zaraz po Świętach Motometa zadba by Smoq (już go nazwałem) był w jak najlepszej kondycji:)

Smoq? Ile pali? ;>
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

azrael88

Na zbiorniku jest właśnie Smoq  ;D

Pojęcia nie mam ile pali, ale smoki jak wiadomo nie są oszczędne  ;)