2011/04/03 g.10:30 - Wypad do riun zamku Krzyżtopór i ognisko.

Zaczęty przez jaszczur, 28 Marzec 2011, 14:49:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

Buchaj

Zatankowany,drzewka trochę spakowałem na gixa,aparat wzięty i zaraz ruszam na parking;)Dozobaczyska;)
Tutaj chodzi o pasję...

Buchaj

Tutaj chodzi o pasję...

pat

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

TOMI

Dzięki za wspólny wyjazd, było super - dojazd chyba specjalnie dla enduro:)

Słoniu

SŁONIU
660346122

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Motorynka

Ja tez zadowolona, choc lekko zmeczona :)  dzionek fantastyczny :) fotki w galerii :)

czeczen

fajny spocik  8)
dziękuję wszystkim za miło spędzony czas :)

jaszczur

Ja również dziękuje za wspólny wypad :). Szkoda, że mało osób weszło na zamek i nie wszyscy dotarli na ognisko.

Teraz chciałbym poznać Wasze opinie te pozytywny jak i negatywne w sprawie samego przejazdu, sugestie itp.
Podział był na dwie grupy. Pierwsza to sportowa a druga turystyczno-chopperowa :)

Za niedługo wyjazd do Częstochowy a Wasze wypowiedzi pozwolą lepiej się zorganizować, zgrać wspólne wyjazdy.

PS. W pewnym momencie momencie zakręciłem się na skrzyżowaniu ale to jest tak jak chce się jechać na skróty do tego te progi spowalniające z piasku :)

Buchaj

Kurde tak to to okej mi się wydaję,czasami tylko że często zmieniały się pozycje każdego w grupie (raz z lewej strony raz z prawej) ale praktyka czyni mistrza i będzie perfekcja kiedyś ja to wiem:)

A w grupie sportowej nie było wiele maszyn więc wszystko ok:)Nie byłem przekonany czy dam radę z doświadczonymi ale było jak najbardziej ok:)
Tutaj chodzi o pasję...

Artur RR

To widzę ze wypad sie udał. Nastepnym razem wybiore się z wami jesli mnie przygarniecie  ;)
Buchaj ty nie mieszkasz gdzieś za kielcami w strone miedzianej gory? Widzialem w niedziele ktoś na gixie lecial z plecakiem przed 10.
Peace Sells... But Who's Buying?

Buchaj

Wypady są dla  wszystkich więc śmiało:)

Mieszkam w Kielcach w okolicach Herbów a gdzie mnie widziałeś?
Tutaj chodzi o pasję...

Gery

No widzę że wypad sie udał, ja miałem ochote jechać, niestety za późno sie wziąłem za przygotowanie moto do sezonu bo własciwie  dopiero w niedziele rano ( próbowałem w sobote ale okazało sie że akumulator do wymiany), musiałem wymienić na nowy aku i wiadomo, olej, filtr, łańcuch, ciśnienie w oponach wreszcie mycie i tak zeszło do południa a potem jeszcze obowiązki rodzinne... no nie ważne, ważne że jest ekipa do wypadów i napewno jak tylko moja 5 miesięczna córcia (a defakto jej mama:))) pozwoli to będę dołączał do wypadów.
V2 czy V4 ale zawsze V:)