2011/04/03 g.10:30 - Wypad do riun zamku Krzyżtopór i ognisko.

Zaczęty przez jaszczur, 28 Marzec 2011, 14:49:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Nawiązując do propozycji Słonia - wypadu do Krzyżtoporu. Jeżeli pogoda będzie słoneczna i będzie w miarę ciepło to w niedzielę 3 kwietnia 2011 śmigamy do Krzyżtoporu.

Zbiórka o godzinie 10:30 na parkingu na ul. Ściegiennego >>> mapka zielony motocykl.
Wyjazd o 10:45.

Niestety w ruinach nie można teraz palić ognisk ze względu na prace remontowe dlatego po drodze albo na parkingu przy ruinach zamku planujemy rozpalić małe ognisko.
Ja zabieram ze sobą mały ruszt i trochę suchego drewna. Kiełbaska, chleb musztarda we własnym zakresie. Proponuję wziąć herbatę w termos.

Bilet normalny za wstęp do ruin zamku Krzyżtopór kosztuje 7zł/os.

Mapka trasy >>> kliknij tutaj

Opis ruin zamku pod adresem: http://www.krzyztopor.org.pl/

Wątek się rozrasta i coraz więcej osób ma ochotę się wybrać. Dlatego moja prośba.
Kto ma suche drewno do palenia w piecu niech zabierze ze sobą z dwa kawałki i niech napisze wrzuci informację do wątku, że zabiera.
Ja wezmę też od Ania z dwa w tym jeden porąbany na rozpałkę.

Słoniu

Noi super o to chodzi. Jedziemy na zamek. Ja niestety sam bo mój plecak w senatorjum.
Ale nic to. Kiełbaski upieczemy w plenerze.A po śmiganiu zapraszam wszystkich do mnie na piwko, może być też z prądem.
SŁONIU
660346122

jaszczur

Według pogody długoterminowej w sobotę na trochę pokropić ale z0km/ha to niedziela zapowiada się słonecznie i ma być 20 stopni na plusie :).

Mati trasa nie jest daleka skoro Twoja córka ostatnio bardzo chce z Tobą jeździć to może się zabierze z Tobą pojedziesz z przodu i będziesz narzucał temp czyli tak 60-70km/h.
Mam też na forum "Kropki", które chcą też jeździć jako plecaczek Furio może jedziesz i masz wolne miejsce ;) :P

denwer

Jakbyście jechali w w/w prędkości to może odkurzę moto i wybiorę się z wami :)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Słoniu

Denwer nie ma się co zastanawiać, szykuj konie i zaprzęgaj.
Mam propozycję abyśmy wyjechali o 11.00
Planuję spotkanie z innymi motocyklistami z regionu o 12.00 na zamku.
Co myślą o tym ludziska planujący wyjazd.Proszę o wypowiedź.
SŁONIU
660346122

jaszczur

Słoniu mi pasuje to spotykamy się o 10:30 tak żeby wyjechać o 10:45.

czeczen

co byście powiedzieli na taką traskę ?
Jazda w grupie w kierunku Opatowa potrafi być męcząca.
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,25,21.00464,50.73664?l=7e579e28a25462f5

jest po drodze gdzie ognisko rozpalić  ;D

azrael88

Ja się wstępnie deklaruję, jeśli będzie naprawdę ciepło to zabiorę  mojego plecaczka, jak nieco chłodniej to jadę solo.

Słoniu

O.K. może być 10.30 , a co do trasy to jest mi wsio ryba którędy pojedziemy.
SŁONIU
660346122

sz_kamil

Słoniu

Zaprosiłem na zamek dosiadaczy viraszek, musi być zajefajnie. Poznamy nowych ludzi.A słoneczko będzie grzało pięknie.
SŁONIU
660346122

Motorynka

Słoniu

SŁONIU
660346122

Buchaj

Tutaj chodzi o pasję...

Motorynka

ech,a ja myslalam ze mnie ktos przemyci :) i tak Vki mnie zaglusza :)