25 Październik 2020, 00:43:39

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Coroczne badanie techniczne

Zaczęty przez Rafał, 28 Marzec 2011, 01:41:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafał

25 Kwietnia kończy mi się ważność przeglądu Fazera. Trochę czasu jeszcze jest, ale może znacie mechanika który nie patrzy "dokładnie" na motocykl? Fazer jest cały sprawny poza prędkościomierzem, który nie działa  :-\
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

shpx

Na stacji Rolmet (wylot Ściegiennego na Busko) jest diagnostyk motocyklista, godny polecenia.
Szybko sprawnie i na temat.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Rafał

John Milton

denwer

Powiem tak:
Jeszcze nie widziałem żeby mechanik sprawdzał prędkościomierz (nie może na moto pojeździć to raz, nie widziałem hamowni mot w Kielcach to dwa).

Myślę że można śmiało jechać gdziekolwiek.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

loony

W moim przypadku przeglądy wyglądały podobnie - mimo, ze robiłem w SpeedCar na Warszawskiej (Monster z "dość głośnymi" tłumikami) i na Świętokrzyskiej (ZX9R z przelotem Vance&Hines). Analogicznie wyglądały przeglądy mojej dawnej FZR na G-Tech'u. Przegląd ogranicza się właściwie do sprawdzenia działania świateł i numerów. Więc pewnie takie są procedury ;)
Na SpeedCar musiałem poprosić o sprawdzenie ustawienia reflektorów, bo nawet to ich nie interesowało ;)

Na Świętokrzyskiej diagnostą jest motocyklista (zresztą kolega z forum ;) ) dlatego pewnie normalnie patrzy na motorki ...
Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.

jaszczur

Cytat: denwer w 29 Marzec 2011, 15:54:55
...nie widziałem hamowni mot w Kielcach to dwa...

W Rev-Tec jest hamowania - to trzy :P

Rafał

Powiem tak:
Jeszcze nie widziałem żeby mechanik sprawdzał prędkościomierz (nie może na moto pojeździć to raz, nie widziałem hamowni mot w Kielcach to dwa).

Myślę że można śmiało jechać gdziekolwiek.

Świetnie :). Żyć nie umierać ]:->
                                                                                       John Milton

tomekmajesty

hamownia dla moto jest w stacji przy Świętokrzyskiej, mimo rozbebeszonej jezdni jest dojazd od Warszawskiej, diagnosta ok, bez problemu ;)
go your own way

denwer

Cytat: Jaszczur w 29 Marzec 2011, 16:26:58
...nie widziałem hamowni mot w Kielcach to dwa...

W Rev-Tec jest hamowania - to trzy :P

Czy już jest to nie wiem (miała być) ale nie robią tam  przeglądów rejestracyjnych "to cztery" :P
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

miccal

na świętokrzyskiej nei ma hamowni  (fajnie to brzmi)
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

lisu777

zgadza się, na świętokrzyskiej jest ok, właśnie wróciłem swoim amerykańskim v starem. 5 minut i po zawodach, jeszcze gadżecik mi dali. polecam

Arek

Ma ktoś numer do kolegi ze świętokrzyskiej i powie mi ktoś którędy dojazd? ;) ;)

tomekmajesty

dojazd jest albo normalnie od warszawskiej w rozbebeszoną świętokrzyską - jest tam znak pozwalający na dojazd do galerii echo dla dostawców, albo od warszawskiej jadąc od strony rynku skręt w prawo tuż przed stacją Łukoil i miedzy domkami się dojeżdża
go your own way

Rafał

Byłem Automix-ie na Świętokrzyskiej- POLECAM  :D
                                                                                       John Milton

Rafał

To pewnie głupie pytanie...  :P

Mała dziurka (nie na wylot) od małego kamienia na przedniej szybie samochodu, to problem z pozytywnym wynikiem okresowego badania?
                                                                                       John Milton