24 Październik 2020, 21:53:17

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kask

Zaczęty przez Buchaj, 27 Marzec 2011, 19:09:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

jacu

a ja Ci doradzę że zanim kupisz kask to przymierz kilka i weź ten który Ci na głowie najlepiej leży nie zawsze im droższy kask tym lepszy
sam jestem na etapie kupna kasku tyle że wiem że chce szczękowca z blędą i antifogiem więc mam trochę łatwiejszy wybór

jakbyś chciał to w sklepie profit widziałem jakieś niemieckie kaski za 250zł z bluetoothem szczękowe i integralne i przyznam że jakby miały blende to kupiłbym go dla siebie
powodzenia
GG 4875121

Arek

Dobrze ęż jakbyś przymierzył, patrz na wagę bo (bynajmniej dla mnie) powyżej 1500gr to już sporo, a różnica 150gr w kasku jest baaardzo mocno wyczuwalna.
Zobacz czy w Intermotors mają jeszcze wyprzedaż  SHarków, model S500 był w dobrej cenie, ja zakupiłem RSI, bardzo miły w środku, na drodze jeszcze nie testowałem.
Nolana N62 dostaniesz w kwocie ok 500-600, Marushiny są raczej ok tylko że cenowo różnie, więcej modeli nie pamiętam ale jak coś wysyłaj linki jak będę coś wiedział to doradzę ;)

tomekmajesty

tak tu koledzy mają rację
NIE KUPOWAĆ KASKÓW BEZ PRZYMIERZANIA
jednak różnią się producenci nawet kształtem wewnątrz, inne kształty łba, jeden ma owalny inny ogrągły inny szpiczasty ;) tak to nas sobie Bóg stworzył 8)
mam lasera, indian coast, sharka, nitro i orzeszka ;D
tylko cicho żeby żona nie usłyszała ;)
każdy inny na inną pogodę i trasę lub miasto :)
a przy okazji nitro to rzeczywiście dobre kaski made in uk a nie jak ostatnio laser made in china ;D
ponadto producenci mają inaczej profilowaną wyściółkę, np indian ma miejsce na słuchawki, wiadomo made in italy, więc italo disco :)
go your own way

jaszczur

5 Kwiecień 2011, 17:15:02 #18 Ostatnia edycja: 5 Kwiecień 2011, 17:16:56 by Jaszczur
Niedługo będziesz mógł u Klesyka przetestować kaski z górnej półki zobaczysz wtedy różnicę miedzy kaskiem a kaskiem. Co najważniejsze do drogi ekspresowej masz rzut beretem i możesz tam testować :)

CytujNatomiast w sobotę 28 maja 2011 roku (otwarte 9-18) planujemy Demo Day czyli dzień testowy kasków i odzieży marek tj. ARAI, SHOEI, SCHUBERTH oraz RUKKA. Będzie to okazja do sprawdzenia, porównania i rozwiania wszystkich wątpliwości dotyczących walorów technicznych wyżej wymienionych marek. Przyjedźcie na test swoimi maszynami. Wszyscy mile widziani. Tak, jak było to w ubiegłym sezonie gwarantujemy piękne hostessy i smaczne jedzonko, konkursy i wiele innych.

Arek

Szkoda tylko że ta różnica będzie boleśnie droga  :) :) No ale co jak co kaski składane ręcznie muszą kosztować.