2011/03/26 ck-bałtów?krzyżtopór-kurozwęki-ck

Zaczęty przez jędras, 26 Marzec 2011, 23:20:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

jędras

witam, mam zamiar przy najbliższej sprzyjającej pogodzie na wcieczkę jak w temacie, może ktoś z Was coś zasugeuje?- jakieś ciekawe miejsce na trasie lub w pobliżu, niebezpieczeństwa itp. a może ktoś dołączy?
pozdrawaim

denwer

Nie rozumiem. Że niby wczoraj był wyjazd i wczoraj napisałeś posta 2 godziny przed północą ??
Albo wkradł się jakiś błąd albo jesteś królem superszybkich spotkań wypadowych :)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Słoniu

Do zamku Krzyżtopór to z chęcią bym się wybrał.
SŁONIU
660346122

jaszczur

Ja dziś po godzinie 13 pojechałem zrobić przegląd a później miałem jechać z Anią do Krakowa ale w końcu dojechaliśmy tylko do Jędrzejowa i trochę pokręciliśmy się po okolicy.  Mimo, że Słonce świeciło ładnie ale temperatura 7 stopni powyżej zera w połączeniu z umiarkowanym wiatrem a na otwartym terenie z silniejszymi podmuchami robiła swoje. Pogoda do pośmigania po okolicy jak na koniec marca super ale na dalsze trasy jednak jeszcze za zimno. Nie ma sensu się doprawić.

jaszczur

Cytat: Słoniu w 27 Marzec 2011, 20:36:58
Do zamku Krzyżtopór to z chęcią bym się wybrał.

Słoniu to może za tydzień w niedziele jak będzie ładna pogoda. Bierzemy plecaczki ja Anię, Ty Dorotę i śmigamy na zamek. Po zwiedzaniu zamku może grill. Grilla zabiorę i trochę drewna i będzie można kiełbaskę upiec i napić się ciepłej herbaty. Po drodze jak się nie mylę za Łagowem jadąc od strony Kielc są przy lesie fajne parkingi tam można się zatrzymać na grilla. Na razie to taka wstępna propozycja w sobotę będzie wiadomo jaka pogoda będzie w niedziele i można by śmignąć.

pająk

grilla to można na samym zamku zrobić. Jest specjalne miejsce. A w sezonie to normalnie ognicho na dziedzińcu można zapalić. Drzewo mają przygotowane... ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+