25 Październik 2020, 06:01:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

kiedy zmieniamy "czas motocyklowy" na letni i spotykamy się w stangercie?

Zaczęty przez Fafik, 22 Marzec 2011, 10:01:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fafik

Wiosna nastała :) Więc i czas na bardziej letni należy zmienić :)

w związku z tym mój post:

kiedy zmieniamy "czas motocyklowy" na letni i spotykamy się w stangercie?

Chyba że w grę wchodzi inne miejsce i czas (inny niż czwartki)? bo muszę się mentalnie na takie drastyczne zmiany przygotować heheheh
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

jaszczur

W najbliższą niedziele 27 marca 2011 śpimy o godzinę krócej.

denwer

Ja myślę że w pizzerii jest fajnie i do puki  nie będzie brakować miejsca (a rewelacji w frekwencji nie ma) to można tam zostać.
Ale to tylko moje przemyślenia.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Fafik

czas motocyklowy :) miałem na myśli to, kiedy zmieniamy miejsce spotkań. czy może pozostaje obecne tylko że zaczynamy przyjeżdżać motocyklami?

kiedy przestawia się czas na letni to wiem :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Naitsabes

Latem byłbym za stangretem bo miejscówka świetna - świeże powietrze, dużo miejsca. Z drugiej strony w pizzerii się dość fajnie zadomowiliśmy. Myślę, że czas pokaże jak przyjdą ciepłe dni. Jak będzie wyglądać sytuacja z frekwencją, z parkowaniem maszyn przy pizzerii, czy będą jakieś ogródki by posiedzieć na zewnątrz? W każdym razie okaże się w praniu, a decyzje podejmie większość osób na spotkania uczęszczających - jakieś głosowanko na którymś spotkaniu.

sebo

Pizza jest OK, prawie nic nie brakuję (piwko,klimacik,spokój, mało przypadkowych gości). Nait ma rację, że trzeba poczekać jak zaczniemy się zjeżdżać
Nie doradzam dużo, bo więcej mnie nie ma niż jestem , ale może głosowanko zróbmy na forum publicum jak będziemy mieli większy zapas doświadczenia z tym faktem, a nie na spotkaniu (bo wtedy nie wszyscy mają możliwość głosowania), co Wy na to?

Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

jaszczur

Jak będą stoliki i parasole czyt. ogródek przed pizzerią to w lecie może być tam fajnie. Stangret ma specyficzny klimat, ze względu na bliskie położenie lasu.
Hmm z parkowaniem maszyn nie powinna być problemu, tak mi się wydaje. Wyjdzie w praniu :). Liczę że pogody długoterminowe się sprawdzą i od kwietnia pogoda będzie bardziej przypominająca lato niż jak w przysłowiu kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata.