22 Październik 2020, 02:32:39

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Borowinka

Zaczęty przez Borowinka, 21 Marzec 2011, 20:06:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Twój facet zainteresował Cię motocyklami i co najważniejsze wciągają Cię dwa kółka. Możliwe, że masz koleżanki, które chciały by zobaczyć jak to jest jechać w roli pasażera czyt. plecaczka na motocyklu :). Jak dadzą znać kilka dni wcześniej to na pewno ktoś je zabierze. Najbliższy większy wspólny wyjazd planowany jest na 17 kwietnia 2011 do Częstochowy.

Dlaczego piszę o Twoich koleżankach niedawno był poruszany wątek przez samotnych motocyklistów na temat reakcji płci przeciwnej jak usłyszą, że jeździ motocyklem = dawca organów.

Moja Ania przy pierwszej jeździe przy 30km/h o mało się nie popłakała po 10 minutach jazdy jak zsiadał to jej nogi drżały. Następnego dnia mimo wszystko wsiadał i 50-60km/h było ok. Teraz jak jest jak jest 140-160 do daje mi znać żeby zwolnić do 110-120km/h jak złapiesz bakcyla to będziesz widziała o czym piszę :) Ważne na początku żeby ustalić jeden znak, który kierowca odczyta że chodzi o to żeby zwolnił. Mnie Ania stuka kolanami w moje uda i wtedy wiem o co chodzi.

PS. Nie mogę znaleźć tego wątku czyżby autor go usunął???

Borowinka

do Jaszczur :) jeździłam już nie raz jako "plecaczek" i lubię to :D przy czym jak na pierwszy raz było raczej za szybko :0 ale na szczęście nie zraziłam się do tego a mój facet utwierdza mnie w przekonaniu, że motory są fajne :)  Niestety 17 kwietnia nie możemy bo mamy wyjazd ;/ ale następnym razem na pewno skorzystamy :))) Czy w pt jest spotkanie? Bo ja jestem cała szczęśliwa i chcielibyśmy się na nie wybrać :) ! Pierwszy raz ale na pewno nie ostatni :) pozdrawiam  :)
kwiaty we włosach targa wiatr :)

jaszczur

Na pewno ktoś się zjawi w zimie przeważnie na spotkaniach bywa kilka osób i przeważnie wpada na chwilę. Jak zaczyna się robić cieplej liczba osób gwałtownie się zwiększa :)
Przeważnie teraz zamawiamy pizzę w kilka osób - wspólna zrzuta - oczywiście kto chce zrzuta.

Borowinka

więc Ty się wybierasz:D?

jaszczur

Możliwe, że z Anią będziemy.

Borowinka

Mam nadzieję, że trafimy :)

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

Cytat: Borowinka w 23 Marzec 2011, 15:06:07
więc Ty się wybierasz:D?

Wybieram się z Ania i zapraszam na czekolady z dojenia Motoserceowego :D

shpx

24 Marzec 2011, 12:43:01 #23 Ostatnia edycja: 24 Marzec 2011, 13:36:34 by shpx
Cytat: Jaszczur w 23 Marzec 2011, 11:27:49(...)Mnie Ania stuka kolanami w moje uda i wtedy wiem o co chodzi.(...)

A ja nieśmiało wtrącę, że mnie Moja Gosia ściska udami abym przyspieszył... :-)
I dodam, że często mnie ściska, co bardzo lubię! :-)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Borowinka

ja też lubię ściskać Marcina udami ;) :P

jaszczur

Cytat: shpx w 24 Marzec 2011, 12:43:01
A ja nieśmiało wtrącę, że mnie Moja Gosia ściska udami abym przyspieszył... :-)
I dodam, że często mnie ściska, co bardzo lubię! :-)

Na forum nazwałem to stukaniem kolanami żeby komuś fantazja się nie włączyła ;)
PS. Cały czas piszemy o jeździe na motocyklu :)

shpx

Oczywiście... :-)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Borowinka

no oczywiście, że tak  :D

anti85

zchodze na dół po popcorn i cole... temat rozkwita ;)

Cezary

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..