1 Grudzień 2020, 02:40:48

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam wszystkich :)

Zaczęty przez mlodzian66, 13 Sierpień 2009, 08:20:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

mlodzian66

Siemanko witam Wszystkich  :) Od półtora miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem KW GPZ500S ;D ale od kiedy tylko wrzuciłem jedynkę poczułem o co chodzi i muszę przyznać, że "lubię zap***" :P Nie wiem jeszcze zbyt wiele na temat motorów ale mam nadzieje, że dzięki Wam to się szybko zmieni  ;) Pozdrawiam wszystkich wariatów! Do zobaczenia na drodze  :D :D :D

[załącznik usunięty przez administratora]

Duszmen

Siemka młodzian, no to zapitalaj tylko bezpiecznie. Dziś w stangrecie??
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

mlodzian66

No pogoda się poprawiła więc myślę, że wpadne ;)

Naitsabes

13 Sierpień 2009, 18:14:32 #3 Ostatnia edycja: 13 Sierpień 2009, 18:18:07 by Naitsabes
Pozostaje ci jeszcze prawko zrobić ;), no chyba, że cię z kimś innym pomyliłem.

mija

azrael88

mlodzian66

Nie Seba ;P nie pomyliłeś. Polskie prawo zrobiło mnie z tego co wiem w balona i bede musiał czekać do 24 roku. Z resztą, mam motor, po co mi prawko ;P xD
"Wielka jest moja ambicja, nie wyprzedzi mnie policja" ;)

mlodzian66

No to pierwsze spotkanie za mną ;) pozdro wszystkim, którzy byli obecni ;)

Pawel772

denwer

Heyka. A pro po jazdy bez prawka radzę uważać. W razie jakiejś nieprzewidzianej sytuacji nie dość że 500zł na mandacik to jeszcze sąd grodzki i zawsze twoja wina.

P.S.
I jeszcze jedno : OC Cię nie obowiązuje (nawet jak je posiadasz) więc pokrywasz wszelkie koszta napraw i rehabilitacji
(to tyle z mojej strony).

ale ... tfu tfu nikomu nic nie wróżę tylko przestrzegam.

Pozdrawiam.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

mlodzian66

łoł aż tak dużo nie wiedziałem, dzieki. Mam prawko B słyszałem, że 150zł max za mandat. Aczkolwiek teraz żałobę mam :(:(:( przebiłem opone ! Mam dziurę jakbym na gwóźdź wjechał a jechałem z zagnańska na barwinek... na wiśniówce już zaczęło mną rzucać :/ troche lipa ale na szczęście dojechałem

mija

15 Sierpień 2009, 12:20:10 #11 Ostatnia edycja: 15 Sierpień 2009, 14:48:22 by SebOOl
no z tymi kosztami to niestety święta racja :-\ jeśli nie masz uprawnień to OC nieważne choć założę się że nie masz hehehhe
ale pomyśl o sytuacji że ładuje się w Ciebie paniusia w wypicowanym mesiu i to ewidentnie jej wina

• płacisz za jej uszkodzone cacko

• sam nie dostajesz nic

• moto zniszczone

• dupsko poobijane

• paniusia w mesiu bierze kasę i jeździe za kasę z potrącenia Ciebie naprawić zderzaczek i jak zostanie tipsy odświeżyć

pal sześć wszystko inne ale kooooorwica by mnie wzięła jakby tak przypadkiem się przydarzyło:-\ :-\ :-\
czemu masz młodzian czekać do 24 roku życia? bo nie czaję?

miccal

15 Sierpień 2009, 18:22:01 #12 Ostatnia edycja: 15 Sierpień 2009, 18:25:29 by miccal
w sytuacji jak opisywana przez mije gdy to jej EWIDENTNA WINA, krótka spokojna rzeczowa rozmowa z :paniusią: by szkody zlikwidowała sobie z ac lub kieszonkowego swego sponsora, bo jak nie to ,, i ja nikogo nie straszę:)
A  tak poważniej to niestety racja, trzeba swoje umiejętności udowodnić w WORDzie , ale czy my każdego dnia nie ryzykujemy więcej poruszając się po naszych tfu, drogach??
bym zapomniał, za brak odpowiedniej literki w naszych prawach jazdy grozi nie co mniej niż 500 zł bo 300 i ile mnie pamięć nie myli..
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

mlodzian66

no słyszałem, że ostatnio weszła jakas ustawa, że prawo jazdy kat. A można robić od 24 roku zycia ;/ ?

denwer

500zł na 100%. Przypadek mojego kumpla:
Jechał na motoserce do Kielc tego roku. Moto jeździ już 4 lata (bez papiura niestety). Zatrzymał się jak biały człowiek na krzyżówce na czerwonym na prawym pasie. Przed nim moto i za nim też moto. Na lewym pasie stały samochody a z tyłu jechała "blondi" uniakiem. Nie wiem co ona robiła - malowała się, poprawiała makijaż czy cuś innego - zagapiła się i jak się zorientowała że jedzie na stojące auta to spanikowała i odbiła na prawy pas... Prosto w mojego kolegę. Traf tak chciał że w przeciwnym kierunku jechał radiowóz. Oczywiście karetka, te sprawy itd. Na szczęście znajomemu nic poważnego się nie stało (lekko obite kolano) dzięki założonym crashpadom 2 dni wcześniej  :-\. Suma sumarą choś to była ewidętna wina blondi i tak wina przeszła na jego stronę bo nie mial prawka. 500zł mandat, ponad 2000 za naprawę uno chociaż miał wykupione OC (nawet nie myślę ile by zabulił jakby to był jakiś merol), sąd grodzki (co do sądu nie mam 100% pewności) no i oczywiście koszta związane z naprawą swojego moto.

Podsumowując. Chłopak "Bogu ducha winny" wrogiem społecznym nr 1.
... A stał soie spokojnie na czerwonym  :-\
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/