28 Wrzesień 2020, 15:56:55

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

MotoGP sezon2011 rozpoczęty:D

Zaczęty przez Kuba`125, 19 Marzec 2011, 22:50:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kuba`125

Jeśli ktoś z forumowiczów śledzi motocyklowe mistrzostwa świata to zapraszam do dyskusji o już rozpoczętym sezonie ,dzisiaj kwalifikacje i w każdej klasie zwyciężyli zawodnicy ,którym kibicuje,poza tym,że Marc Marquez był drugi ,ale jak na początek to i tak świetnie :D.Duet Stoner&Pedrosa miażdży i mam nadzieję,że w jutrzejszym  i w następnych wyścigach będzie tak samo i Honda zgarnie wszystko co jest do zgarnięcia,szykuje się super sezon,szkoda tylko Ducati i Suzuki.
Jeżeli śledzicie wyścigi to piszcie kto jest waszym faworytem i jak w waszym zdaniem potoczy się sezon,dodam tylko,że ja już trochę czekam na następny bo w końcu będzie powrót z 800 na 1000 :D
Dziewięć pięć czteRRy ;D

robert73

Prucz tego ze wruci 1000 to zmieni sie tez nazwa na moto 1
Obrazil bym chyba wszystkich Wlochow jesli bylbym za kim innym niz Vale i Ducati.

Kuba`125

Trochę szkoda,że zmieniają nazwę na Gp1  dla mnie trochę bezpółciowa jest ,no i ostatni rok 125-tek
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Arek

Szkoda dwusuwów....ALe chociaż 1000 powracają będzie raczej atrakcyjniej :)
Pokibicowałbym mocniej ale niestety nie mam gdzie oglądać, no i jakoś wyścigi SBK są ciekawsze ;D

Kuba`125

Więcej efektywnych wypadków też lubię SBK ,ale rzadziej oglądam zależy czy trafie,przede wszystkim motoGP i F1 to jest to co najbardziej lubię :D
Dziewięć pięć czteRRy ;D