24 Październik 2020, 07:55:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Tydzień auto / moto w Lidlu

Zaczęty przez denwer, 18 Marzec 2011, 12:21:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

denwer

Hey. Spodnie mam skórzane z podpinką od pasa nad kolana. Z bielizną nic się nie dzieje (jak nówka) :).
Kupowałem też kaski szczękowe (2 szt). z czego jeden zaliczył wypadek i spotkanie bliskiego stopnia z asfaltem i zderzakiem auta. Jak widać żyję piszę (co do normalności mojego umysłu po wypadku muszą się wypowiedzieć inni  :P [chociaż przed stwierdziłem że jest coś ze mną nie tak  ;) ] )
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Gery

Cytat: kubek w 21 Marzec 2011, 19:02:36
Ja mam tankbag z lidla od 2004 roku.  Nic się nie popruło, wszystkie suwaki ok.  Kosztował coś kolo 40pln:) Generalnie jestem zadowolony z tego zakupu:)

To mnie cieszy gdyż skusiłem się na ich tankbag 2011:)
V2 czy V4 ale zawsze V:)

tomekmajesty

ale rękawice w lidlu w tym roku porażka >:(
go your own way

Fafik

nie tylko w tym roku, zawsze były kiepskie. (czytaj na pierwszej stronie)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

sebA

na ksm w lidlu sa jeszcze przeciw deszczowki na buty jakby ktos chcial ,cena ok. 20 zl .

denwer

Cytat: sebA w  6 Czerwiec 2011, 14:40:36
na ksm w lidlu sa jeszcze przeciw deszczowki na buty jakby ktos chcial ,cena ok. 20 zl .

Dobrze wiedzieć. Dzięki sebA.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Balcer

Ja jakieś trzy lata temu kupiłem ciuchy przeciwdeszczowe w Lidlu i jestem z nich bardzo zadowolony!!
Ciuchy zostały już kilka krotnie przetestowane i zdały egzamin ( z Kielc do Sochaczewa w deszczu i nie przemokły, poza tym żegluje ,dzionek w deszczu za sterem i również suchy) Teraz kupiłem nakładki na buty ale jeszcze nie testowałem. Aha z dwa lata temu kupiłem pas na nerki i również bez zarzutów.
Pozdro!

Jaszczur

Borek

Piękna cena  ;D na allegro trzeba dać drugie tyle

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

RyZyK

w zasadzie procz pasa nerkowego i pokrowca nie ma nic ciekawego, kasku bym sie bal kupic, bielizne mimo wszsytko wolalbym brubecka

Pozdrawiam
RyZyK