30 Październik 2020, 02:04:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Tydzień auto / moto w Lidlu

Zaczęty przez denwer, 18 Marzec 2011, 12:21:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

denwer

Od 21.03.2011 w Lidlu zacznie się sprzedaż motocyklowych akcesorii.
Polecam termiczną bieliznę (nabyłem w zeszłym roku i jestem z niej zadowolony)
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_17319.htm
A ty macie resztę rzeczy:
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-0EAF9C0F-F2362E45/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=17310
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Fafik

bieliznę mam drugi sezon i spisuje się świetnie - polecam,

rękawice kupiłem dla plecaczka jako zapasowe i po jednym deszczu ta podszewka we wnętrzu kompletnie się porozchodziła tak że nie można wsadzić dłoni - NIE polecam,

super sprawa w lidlu są chusteczki do czyszczenia szybki z kasku, sucha i mokra, firma w5, w tym roku jeszcze ich nie był, jak będą kupujcie kilka paczek, ja przynajmniej biorę na pewno 5  bo rzadko się pojawiają. - polecam

fajny jest też spray do czyszczenia łańcucha za 5zł tez chyba firmy w5 - polecam

to chyba tyle z moich motocyklowych zakupów w lidlu 

(no i dżingiel )

LIDL JEST TANI ..... hehehehhe
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

MICHAŁ

Cytat: Fafik w 18 Marzec 2011, 13:05:25

fajny jest też spray do czyszczenia łańcucha za 5zł tez chyba firmy w5 - polecam

to już chyba tańsza i lepsza jest nafta, nie ufam środkom do mycia łańcucha na bazie rozpuszczalników bo można się niepotrzebnie wykosztować na nowy napęd

muszę sobie zakupić nerkowca,
a i ciekawy jestem co to za torba na bak

jaszczur

21 Marzec 2011, 08:27:16 #3 Ostatnia edycja: 21 Marzec 2011, 18:21:44 by karola

miccal

21 Marzec 2011, 11:20:01 #4 Ostatnia edycja: 21 Marzec 2011, 18:23:27 by karola
Jaszczur litości, sprzedasz rękawice z których nikt nie jest zadowolony, także ja. Ten produkt to największe nieporozumienie które nabyłem w Lidlu!!
Nie napisałem Ci tego , ale tutaj reklamujesz coś co nie ja pierwszy odradzam! Sprzedaż nawet za 5 złoty gwarantuje Ci ze zyskasz ,, jednego więcej wroga.
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

jaszczur

21 Marzec 2011, 11:32:48 #5 Ostatnia edycja: 21 Marzec 2011, 18:25:13 by karola
Cytat: miccal w 21 Marzec 2011, 11:20:01
jaszczur litości, sprzedasz rękawice z których nikt nie jest zadowolony, także ja, ten produkt to największe nie porozumienie które nabyłem w lidlu!!
nie napisałem ci tego w twym poście, ale tutaj reklamujesz coś co nie ja pierwszy odradzam! sprzedaż nawet za 5 złoty gwarantuje ci ze zyskasz ,, jednego więcej wroga

Nikt Ci nie każe kupować rękawic. Rękawice, które sprzedaję są do lipca na gwarancji. Fafik już wcześniej o nich pisał, z tego co napisał to chyba ich nie reklamował. Kupiłem jako zapasowe i leżą w szafie. O produkcie nie mogę się wypowiedzieć, bo ich nie używałem. Może kogoś nie stać na rękawice za 200zł a szuka tanich.

miccal

uwaga promocja płace każdemu 50 zł jeśli ktoś będzie z nich zadowolony z lidlowych rękawic, jeśli uda mu sie w ciągu kwadransa je zdjąć i założyć raz jeszcze na wilgotną dłoń, nagroda będzie jak znalazł by zakupić je od naszego kolegi forumowego

jaszczur

21 Marzec 2011, 12:26:51 #7 Ostatnia edycja: 21 Marzec 2011, 12:28:23 by Jaszczur
Cytat: miccal w 21 Marzec 2011, 11:59:42
uwaga promocja płace każdemu 50 zł jeśli ktoś będzie z nich zadowolony z lidlowych rękawic, jeśli uda mu sie w ciągu kwadransa je zdjąć i założyć raz jeszcze na wilgotną dłoń, nagroda będzie jak znalazł by zakupić je od naszego kolegi forumowego

Rozumiem, że jesteś osobą odpowiedzialną i nie rzucasz słów na wiatr :). W  takim razie w piątek zapraszam na spotkanie ja biorę rękawice i może ktoś będzie chętny :)

miccal

21 Marzec 2011, 12:28:52 #8 Ostatnia edycja: 21 Marzec 2011, 18:31:41 by karola
tak przyniosę  i  swoje, moze i Ty chcesz podnieść rękawicę, spróbować sie ?

jaszczur

21 Marzec 2011, 12:40:39 #9 Ostatnia edycja: 21 Marzec 2011, 12:53:02 by Jaszczur
Ok to przynieś też swoje. To jak ktoś będzie chciał to sobie je sprawdzi.
Trochę Cię podpuściłem i nie ma sensu żebyś komuś płacił 50zł. Jak komuś się uda to może cole mu postawisz i tyle. Po prostu przynieś rękawice i kto chce będzie mógł sam sprawdzić.
Ja w tych, które mam nie jeździłem, przymierzyłem w sklepie i kupiłem jako zapasowe. Osobiście preferuje skórzane rękawice.

jaszczur

Mogę wypowiedzieć się do do bielizny kupiłem same getry i po kilku założeniach mam pełno zmechaceń na kolanach. Zakładem je pod motocyklowe spodnie tekstylne. Ania też ma te same getry i zakładała pod zwykłe spodnie jeans i wszystko jest ok. Mam też drugie getry a odzieży termiczne kupione na allegro i zero zmechaceń.

Zastanawiam się teraz nad zakupem lampy http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-1B61D63B-18B78824/lidl_pl/hs.xsl/index_17313.htm może ktoś w Was jej używał i może się wypowiedzieć na jej temat.

tomekmajesty

no cóż w lidlu kupuję głównie soki, ale...
mam już 5 PIĄTY sezon rękawice z lidla i...
powoli zaczynają się kończyć :)
część towaru w tych sklepach jest dobrej jakości, więc nie ma co się wstydzić, że nie markowy 8)
koledzy chyba się znają na gadżetach moto, więc pomacać, pooglądać i zawsze się coś wybierze :D
mnie szczególnie zainteresowały skarpety na moto, są z nitką srebra więc ok, a cena ponad 10 zeta to szczególnie niska, bo jak wiecie od 20 zeta się takowe zaczynają
ale od czwartku mają być skarpety do biegania, w reklamie wyglądają ok, zobaczymy na zywo ;)
go your own way

kubek

Ja mam tankbag z lidla od 2004 roku.  Nic się nie popruło, wszystkie suwaki ok.  Kosztował coś kolo 40pln:) Generalnie jestem zadowolony z tego zakupu:)

Arek

Kurczę było mówić wcześniej dziś kupiłem same spodnie, ale w sumie 50zł nie jest bardzo dużo, pod kombi skórzane myślę że podejdzie. Znowu najtaniej z Brubecka, Adidasa Nike itp. ceny od 90 w górę.

jaszczur

Jak nie zakładam podpinki do spodni i też szwy mogą robić swoje. Denwer jak dobrze pamiętam ma spodnie skórzane i nic nie pisał że coś jest nie tak.
Dziś oglądałem ochraniacze na buty ale jakoś mi nie przypadły do gustu. Podeszwy na 1/2 stopy. Chyba wole jak coś mieć dwie reklamówki i założyć na buty ;)