4 Grudzień 2020, 04:54:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

przydatny gadżet - mini kompresor Slime Sport

Zaczęty przez Fafik, 17 Marzec 2011, 14:56:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fafik

17 Marzec 2011, 14:56:38 Ostatnia edycja: 17 Marzec 2011, 19:47:00 by Fafik
w kilku relacjach z motocyklowych wypraw, wycieczek znalazłem informacje że motocykliści zabierają ze sobą małe kompresory przydatne w różnych sytuacjach. Znalazłem jednego sprzedawce na allegro oferujące takie urządzenia. Małe, bezawaryjne, nie tylko do opon ale i materacy itd

http://allegro.pl/mini-kompresor-slime-sport-motocykl-skuter-quad-i1509724577.html

dodatkowo ma też specjalne środki uszczelniające (poczytałem na amerykańskich forach i rzeczywiście ludziska chwalą sobie ten środek, co najważniejsze łatwo schodzi po zdjęciu opony, wystarczy ciepła woda i szmatka. )

http://allegro.pl/nowy-uszczelniacz-do-opon-firmy-slime-i1509722126.html

zadzwoniłem, porozmawiałem i jest tak: ma on jeszcze 6 sztuk, cena za urządzenie to 80zł a ze środkiem 90zł (cena dobra bo w USA życzą sobie 30 dolarów ), przesyłka 6 sztuk 40 zł, jednej sztuki 15 zł. Jeśli są chętni to proszę wpisywać się na listę, zamówienie składam w poniedziałek 21.03, chyba że szybciej znajdzie się 6 chętnych:

1. Fafik - kompresor + uszczelniacz

ps niestety jednak nie ma możliwość wystawienia faktury VAT. FVAT może on wystawić w przyszłości i już w wyższej cenie,  jak sam je kupi na rachunek, teraz kupił tak z ciekawości czy będzie popyt.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Szczurkov

Taki kompresor mam mój znajomy. Jeździ DL650 i w ciągu sezonu zrobił 25000km podobno przydał mu się klika razy i nie zawiódł. Jest bardzo wydajny koło 17" w minutę pompuje.

2. Szczurkov - kompresor (jak szaleć to szaleć)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

robert73

A nie lepsze naboje z co2 przedewszystkim zajmuja mniej miejsca.

Mocho

może i naboje lepsze, ale powietrze w kompresorze się raczej nie skończy;) takie jest moje zdanie
tel. 660737748

Fafik

jakoś tym nabojom nie ufam :)  Tu masz urządzenie o rozmiarach 12x10cm, mieści się nawet pod siedzeniem no i możesz sobie jednocześnie napompować  inne rzeczy np materac, ponton.

cena też nie powala.

Tak przy okazji to ten koleś ściąga je z Włoch :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

kubek

Lubię takie gadżety.

3. Kubek - kompresor + uszczelniacz

Fafik

jeśli byłoby więcej chętnych niż 6 to jest szansa że też dostaną ale nie na 100%

przy okazji

http://journeyfarbeyond.com/AkcesoriaPL.html

część 6,  2:40

robert73

Tylko problem jest jak zsunie sie opona ze swego miejsca, wtedy takim kompresorkiem nie da rady co by wskoczyla na swoje miejsce. Mowie tu o oponach bezdetkowych w pozostalych przypadkach nie ma problemu. Ale na to tez jest patent.

Fafik

a nabojem co2 dasz radę ją założyć? :)

robert73

He wiedzialem ze zapytasz tez nie da rady. Ale za to lakierem do wlosow da.

Fafik

lakierem, benzyną itd :) tylko, że czy przy motocyklu jest to potrzebne? przecież opona nie jest tak ciasno spasowana?

robert73

Tylko przy takim cisnieniu jak podaje to urzadzenie sama nie wskoczy. A dezodorant w spreju wozi chyba kazdy, czy wode po goleniu.

Fafik

4. Fafik Senior :) - kompresor + uszczelniacz

jaszczur

Sposób, o którym pisze robert polega na wypełnieniu gazem palnym opony gdy nie mamy łyżek a spanie opono z jednej z krawędzie. Zakładamy tyle ile uda nam się rękami założyć krawędzie koła na felgę.  Następnie w szczelinę pozostałą, której nie możemy nałożyć psikamy gazem i podpalamy. Opona w wyniku wybuchu gazu wstrzeli na felgę. Opona z felgą powinna znajdować się w pozycji poziomej czyli moto na bok i uwaga na sakwy z materiału itp. przez chwilę mamy trochę ognia :)

Dziki

19 Marzec 2011, 15:38:23 #14 Ostatnia edycja: 19 Marzec 2011, 18:55:29 by Dziki
4. Fafik Senior :) - kompresor + uszczelniacz
5. Dziki 2 ostatnie szt proszę dla mnie (komplet z uszczelniaczem )
http://motowdzianko.pl/
Ubierz Siebie i Swój Motocykl
tel. Dziki  - 604 600 559
Zapraszam