27 Październik 2020, 15:55:42

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Tanie lakierowanie

Zaczęty przez MICHAŁ, 12 Marzec 2011, 00:11:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

MICHAŁ

Szukam taniego lakiernika który podjąłby się lakierowania motocykla WSK 125 na terenie kielc.
Wszystkie elementy motocykla zostały wypiaskowane, pozostaje poszpachlować co nieco  i polakierować.
Miałem się zabierać za to sam, mam warunki, ale trochę nie czuję się na siłach.
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

robert73

No nie za bardzo Ci pomoge z tym lakiernikiem ale zaproponowal bym zebys pokryl to proszkowo, wedlug mnie bedzie to lepiej wygladalo. Kilka nascie lat temu jak jeszcze mieszkalem w Kielcach to taka lakiernia powstala na Zalesiu blisko warsztatu wymiany szyb samochodowych.

loony

A proszkowo malują na ul. Szczecińskiej... ale cen niestety nie znam, bo dopiero malowanie mam w planach...
Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.

MICHAŁ

ale ja już kupiłem lakiery ;(

anti85

12 Marzec 2011, 20:11:52 #4 Ostatnia edycja: 13 Marzec 2011, 23:27:33 by anti85
Propo taniego lakierowania,
Ja sam siedze i sie zastanawiam, bo mam lakierować skuter mojej Kobity. Wpadłem na pomysł oklejenia tego folią termiczną. Całkowity koszt zmiany koloru wszelkich plastyków to 230 zł
to tak, jako ciekawostka
--

wyedytuje, zeby nie walić postów

Propo 230 zł, skuter to scarabeo 150, ilość plastiku jest naprawde oszałamiająca...

MICHAŁ

Cytat: anti85 w 12 Marzec 2011, 20:11:52
Propo taniego lakierowania,
Ja sam siedze i sie zastanawiam, bo mam lakierować skuter mojej Kobity. Wpadłem na pomysł oklejenia tego folią termiczną. Całkowity koszt zmiany koloru wszelkich plastyków to 230 zł
to tak, jako ciekawostka

to drogo Ci wyszło
parę lat temu lakierowałem skuter piaggio, koszt  niecałe 100 zł w tym lakier metalic i robocizna.
Szkoda że mi się znajomy lakiernik rozpił, facet znał się na robocie >:(