25 Listopad 2020, 05:12:19

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Odp: Szukamy wizerunku motocykla na koszulkę

Zaczęty przez robert73, 4 Marzec 2011, 22:46:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

robert73

Pat dzieki za zaoferowanie pomocy,tylko ja juz mam podpisany kontrakt z firma ktora prowadzi moje finanse. A tutejsze przepisy sa jeszcze gorsze niz w kraju i wogule mi ciezko zalapac o co w tym wszystkim chodzi. Jezeli chodzi o strone www. wybralem nie najdrozsza i nie najtansza miesci sie w pierwszej 10 z 23 ofert ktore otrzymalem.
Natomiast co do wyjazdu do Italii to tez moge zaoferowac nocleg u mnie w domu, oczywiscie za free. Moge tez zapodac namiary na campy czy ciekawe trasy i miejsca.

pat

Cytat: robert73 w  4 Marzec 2011, 22:46:51
Pat dzieki za zaoferowanie pomocy,tylko ja juz mam podpisany kontrakt z firma ktora prowadzi moje finanse. A tutejsze przepisy sa jeszcze gorsze niz w kraju i wogule mi ciezko zalapac o co w tym wszystkim chodzi. Jezeli chodzi o strone www. wybralem nie najdrozsza i nie najtansza miesci sie w pierwszej 10 z 23 ofert ktore otrzymalem.
Natomiast co do wyjazdu do Italii to tez moge zaoferowac nocleg u mnie w domu, oczywiscie za free. Moge tez zapodac namiary na campy czy ciekawe trasy i miejsca.

Dzięki za propozycje :)

Jeszcze trochę czasu do wyjazdu i wiele się może wydarzyć ale o ile się uda to zahaczymy o północne Włochy tzn. wjazd od Chorwacji -> Wenecja -> Mediolan i wyjazd do Zurychu. Pewnie spędzimy łącznie 2-4 dni we Włoszech - nie chcę zaśmiecać tego wątku więc jeżeli znasz jakąś fajną trasę w tych rejonach albo możesz coś polecić to napisz proszę w wolnej chwili parę słów w dziale trasy (czy jak on się tam nazywa) ;) a swoją drogą jakby co odezwę się bliżej wyjazdu.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

jacu

Igorku co się nie chwalisz że taką eskapade robisz napisz coś więcej może byś mnie zabrał ze sobą?  ;)

Jaszczur a ty jak zwykle musisz coś namieszać   >:(  >:(
GG 4875121

jaszczur

Oj Jacu ale się czepiasz :). Trzeba było wczoraj się napić przed żona tak byś nie siedział o suchym ;). Ja wczoraj też nie mogłem się napić bo musiałem Anię wcześniej odwieźć :(

jacu

Paweł nie konsumuje od ostatniej imprezy gdzie opijałem pomarańcze a poza tym to jest post
widze że okres kiedy zima mija a lato nie przychodzi jest nerwowy dla wszystkich  ;)
GG 4875121

jaszczur

Jacu wczoraj brakowało Twoje pomarańczy, była mandaryna i klementynka. Do pełnego wypadu "pomarańczowych" brakowało Ciebie :)

Szczurkov

Jacek nie mógł bo manetki popsuł i nie miał czym gazu odkręcać  ;) ;D
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

robert73

6 Marzec 2011, 17:23:37 #7 Ostatnia edycja: 6 Marzec 2011, 19:48:12 by Naitsabes
Nierozumiem, jak mozna popsuc manetki? Ale co sie dziwic Polak potrafi nawet kulke popsuc ;D

Nait: Przypominam o temacie wątku :> 'szukamy wizerunku motocykla na koszulkę'

jacu

posuć manetki to każdy by umiał. ale naprawić to nie takie halo oczywiście samemu
a poza tym o 13 nie dałem rady dołączyć do mandaryny i klementyny wolny byłem dopiero o 15
GG 4875121