30 Listopad 2020, 11:22:49

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/08/06 Wakacje - trasa na południe Europy

Zaczęty przez pat, 5 Marzec 2011, 23:27:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

jacu

ech...skoro tak sprawa wygląda to muszę zacząć negocjacje   ??? w domu i w pracy o przepustkę w tym terminie
nic nie obiecuję ale postaram się zrobić co w mojej mocy żeby z wami jechać

gdyby udało mi się przeżyć negocjacje to mam 1 warunek: Transfogarska i Transalpina musi być  ;D
GG 4875121

Fafik

Do puntu w planie "Budapeszt" byliśmy i widzieliśmy. Kiedy planujecie wyjazd z Budapesztu do Belgradu i dalej ?
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

pat

Cytat: jacu w 15 Lipiec 2011, 13:58:36
ech...skoro tak sprawa wygląda to muszę zacząć negocjacje   ??? w domu i w pracy o przepustkę w tym terminie
nic nie obiecuję ale postaram się zrobić co w mojej mocy żeby z wami jechać

gdyby udało mi się przeżyć negocjacje to mam 1 warunek: Transfogarska i Transalpina musi być  ;D

Jacu przeżyj negocjacje to porozmawiamy... jak coś to do pracy mogę ci załatwić L4 ale z Kaśką musisz sam sobie poradzić ;)

Oglądaliśmy ostatnio film z Transalpiny z 2009r lub 2010r - pięknie!!!! tylko oni jechali turystykami a nie CBF na szosowych oponach - i tylko to mnie powstrzymuje przed tą trasą, ale będę chciał spróbować (to na pewno) :)

Cytat: Fafik w 15 Lipiec 2011, 14:27:05
Do puntu w planie "Budapeszt" byliśmy i widzieliśmy. Kiedy planujecie wyjazd z Budapesztu do Belgradu i dalej ?

Z Budapesztu do Belgradu wyjedziemy 24.08.2011 (środa) rano tzn. 8:00-10:00; jeżeli jesteście zainteresowani a pasuje wam wyjazd 20.08 ale wcześniejszy powrót to możemy pojechać w stronę Tokaju w pierwszej kolejności i wy z Belgradu będziecie lecieć do CK a my do Budapesztu.

Musimy pogadać to powiecie co warto na szybko zobaczyć w Brnie, Bratysławie, Wiedniu, Budapeszcie
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Jolcia

Cytat: pat w 15 Lipiec 2011, 15:45:31
Jacu przeżyj negocjacje to porozmawiamy... jak coś to do pracy mogę ci załatwić L4 ale z Kaśką musisz sam sobie poradzić ;)

Obawiam się, że po negocjacjach z Kasią nie będziesz mu musiał załatwiać L4 ;)
"Żałujemy w życiu tylko tego, czegośmy nie uczynili."

Jean Cocteau

Motorynka

Cytat: Jolcia w 15 Lipiec 2011, 16:00:10

Obawiam się, że po negocjacjach z Kasią nie będziesz mu musiał załatwiać L4 ;)

:D hehehe, no prawie Jolcia :P

A na serio, to ja go nie trzymam, przynajmniej na tor spokojnie pojade :D

jacu

Oglądaliśmy ostatnio film z Transalpiny z 2009r lub 2010r - pięknie!!!! tylko oni jechali turystykami a nie CBF na szosowych oponach - i tylko to mnie powstrzymuje przed tą trasą, ale będę chciał spróbować (to na pewno) :)

chyba nie jest tam tak źle
http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=77&t=6922&p=95528&hilit=transalpina#p95528
GG 4875121

pat

No faktycznie z opisu wynika że powinno być OK - tym bardziej trzeba spróbować :)

waldekgs11

Transfagaraska (nazwa pochodzi od miejscowości Fagaras) i transalpina to drogi równoległe. Jeśli chcecie je objechać to zajmie trochę czasu. Od Pitesti do końca Transfagaraskiej to ok 140 km z czego ok 45km to same dziury w asfalcie. Im bliżej szczytu (2046npm) tym lepsza droga. Na północ w kierunku Fagaras asfalt w miarę ok. Transalpina - zostało tylko parę km szutrów i błota. do przejechania nawet Dragstarem. ;D
Nigdy nie jedź szybciej niż jedzieTwój anioł stróż!
Waldemar Pawlonka 604 55 39 58

scyzoryk

w Brnie byłem wiosną i faktycznie ładna mieścina. Nie ma za wiele do zwiedzania ale jest w sam raz do obejrzenia w jedno popołudnie / wieczór.

Transalpina z tego co słyszałem jest na luzaku do przejechania na szosowych oponach. Podobno 99% asfaltu jedynie przy miejscowych remontach jest trochę szutru który po opadach robi się śliski i wymaga ostrożności :)
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

pat

Waldek, Scyzoryk, dzięki za info... do wyjazdu niecałe 2 tygodnie więc każda informacja się przyda :) Poza tym widzę, że macie tylko dobre wieści na temat Transalipiny tzn. że jest przejezdna dla moto takich jak moje - zatem trzeba spróbować :)

jacu

GG 4875121

Jolcia

Pozdrawiamy z Budapesztu  ;D U nas 38 stopni, dzisiaj dojechał do nas Jacu i jutro ruszamy do Belgradu :)
PS. Piwko w Budapeszcie kosztuje 5 zł  ;)

Pozdrawiamy :)

Jean Cocteau

Jolcia

Jolcia, Pat i Jacu grzecznie sie odmeldowuja.
Dzis Belgrad :) Jest masakrycznie goraco, ale dajemy rade ;)

Jean Cocteau

Motorynka

Ja z moich wakacji juz wrocilam :)  a Jacu... gdzies tam są ... :D

kubek