2 Grudzień 2020, 12:44:02

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Szukamy wizerunku motocykla na koszulkę

Zaczęty przez olszchopper, 3 Marzec 2011, 13:19:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

olszchopper

Szukamy wizerunku motocykla na koszulkę :) Jeśli ma ktoś jakiś fajny pomysł, to byłbym wdzięczny...Planujemy zaprojektować koszulkę ze ścigaczem i z chopperem- żeby było sprawiedliwie, dla każdego coś.

Kuba`125

Myślę,że  wizerunek jakiegoś modelu motocykla będzie fajny a z przodu znaczek firmy :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

olszchopper

Tak, z przodem problemu nie ma  :) Ale gdyby ktoś już coś takiego miał, to my zaoszczędzilibyśmy czas a ten ktoś miałby frajdę,że jego projekt jest na koszulce :)

jaszczur

3 Marzec 2011, 22:04:34 #3 Ostatnia edycja: 4 Marzec 2011, 13:54:56 by Jaszczur
Cytat: olszchopper w  3 Marzec 2011, 17:24:00
Tak, z przodem problemu nie ma  :) Ale gdyby ktoś już coś takiego miał, to my zaoszczędzilibyśmy czas a ten ktoś miałby frajdę,że jego projekt jest na koszulce :)

Proszę zwrócić się do firmy reklamowej w celu wykonania projektu. W Twoim mieście na pewnie jest kilka dobrych firm, które przygotują Panu projekt.
W Polce obowiązują prawa autorskie jak i prawa dotyczące utworu proszę o tym nie zapominać jak ktoś wykona Panu projekt za "frajdę".

PS. Google dobrym przyjacielem: http://www.google.pl/images?q=motocykle&hl=pl&biw=1920&bih=878&gbv=2&tbs=isch:1,itp:lineart&source=lnt&sa=X&ei=Q-dvTautCZDXsgaZ7vjxBw&ved=0CBEQpwUoBA

pat

Cytat: Jaszczur w  3 Marzec 2011, 22:04:34

Proszę zwrócić się do firmy reklamowej w celu wykonania projektu. W Olsztynie na pewnie jest kilka dobrych firm, które przygotują Panu projekt.
W Polce obowiązują prawa autorskie jak i prawa dotyczące utworu proszę o tym nie zapominać jak ktoś wykona Panu projekt za "frajdę".

PS. Google dobrym przyjacielem: http://www.google.pl/images?q=motocykle&hl=pl&biw=1920&bih=878&gbv=2&tbs=isch:1,itp:lineart&source=lnt&sa=X&ei=Q-dvTautCZDXsgaZ7vjxBw&ved=0CBEQpwUoBA

Weź ty się człowieku zastanów co ty piszesz... Ludzie powinni sobie pomagać, a porady typu Google dobrym przyjacielem wsadź sobie... w kieszeń.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

jaszczur

3 Marzec 2011, 23:00:26 #5 Ostatnia edycja: 3 Marzec 2011, 23:06:49 by Jaszczur
Cytat: pat w  3 Marzec 2011, 22:31:52

Weź ty się człowieku zastanów co ty piszesz... Ludzie powinni sobie pomagać, a porady typu Google dobrym przyjacielem wsadź sobie... w kieszeń.

Nikt Ci nie zabrania pomagać.
Napiszę wprost facet zarejestrował się ostatnio na forum w celu zamieszczenie informacji o zlocie, który organizuje w okolicach Olsztyna, koszulki zapewne będzie sprzedawał na tym zlocie a na KFM szuka kogoś kto za "frajdę" zrobi mu gotowy projekt koszulki. Co można przeczytać w jego drugim poście. Jak dla mnie to po prostu szukanie naiwnego młodego człowieka, który wykona mu projekt. Może się mylę ale człowiek już trochę lat na tym świecie żyje.

PS. Pat co innego jak by napisał, za projekt zapraszam na zlot za free i stawia Whisky ale teraz jak coś to już za późno.

robert73

A znasz kogos kto wykonuje cos za darmo. Jezeli tak to ja dam takim dwudziestu u siebie zajecie. O a moze ktos zaprojektoje mi stronke www dla mojej firmy. Bo przebieram w ofertach i widze ze to malo nie kostuje.

pat

Cytat: Jaszczur w  3 Marzec 2011, 23:00:26

Napiszę wprost facet zarejestrował się ostatnio na forum w celu zamieszczenie informacji o zlocie, który organizuje w okolicach Olsztyna, koszulki zapewne będzie sprzedawał na tym zlocie a na KFM szuka kogoś kto za "frajdę" zrobi mu gotowy projekt koszulki. Co można przeczytać w jego drugim poście. Jak dla mnie to po prostu szukanie naiwnego młodego człowieka, który wykona mu projekt. Może się mylę ale człowiek już trochę lat na tym świecie żyje.

PS. Pat co innego jak by napisał, za projekt zapraszam na zlot za free i stawia Whisky ale teraz jak coś to już za późno.

a jak dla mnie szuka pomocy jako motocyklista u innych motocyklistów... dobrze że KFM jak organizował zamknięcie sezonu 2 lata temu to nigdzie nie szukał wsparcia i nie zapraszał na na innych forach bo jeszcze ktoś by nas posądził nie wiadomo o co...

Cytat: robert73 w  3 Marzec 2011, 23:02:41
A znasz kogos kto wykonuje cos za darmo. Jezeli tak to ja dam takim dwudziestu u siebie zajecie. O a moze ktos zaprojektoje mi stronke www dla mojej firmy. Bo przebieram w ofertach i widze ze to malo nie kostuje.

znam - nie jedną taką osobę... sam z chęcią pomagam jak mogę - strony ci nie zaprojektuję bo się na tym nie znam ale w wakacje planuję pojawić się na 2oo min. w Italii - jakbyś potrzebował pomocy z zakresu finansów firmy / prywatnych inwestycji itp. to możemy się spotkać i porozmawiać - niczego w zamian nie oczekuję...
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

olszchopper

Cytat: Jaszczur w  3 Marzec 2011, 23:00:26
Cytat: pat w  3 Marzec 2011, 22:31:52

Dla jasności:
1.zlot nie jest w okolicach Olsztyna
2.nie szukam kogoś, kto zrobi mi cokolwiek "za frajdę"
3. nie pisałem też ,że szukam naiwnego młodego człowieka
4.nie pisałem też, że szukam kogoś, kto zrobi mi gotowca. Jak zauważyłeś, trochę już lat na tym świecie żyję i wiem, że za dobrą pracę należy się wynagrodzenie.

Nie wiem ile Ty na tym świecie żyjesz ale ktoś Cię widać skrzywdził, skoro podchodzisz do życia w ten sposób i węszysz wszędzie podstęp i chęć wyłudzenia kasy. Może źle ująłem temat ale w życiu bym nie pomyślał, że zamiast okazji do rozmowy ktoś odbierze to jako chęć wykorzystania kogokolwiek. I przykro, bo nie chciałem tylko "wpaść" na forum, zostawić info o zlocie i się zwijać, bo z samego szacunku do ludzi, którzy takie forum tworzą wypadałoby zostać na forum trochę dłużej. A widać że tak trzeba było zrobić i mieć święty spokój. Może mam trochę lat, może jestem za stary na wchodzenie na fora żeby po prostu pogadać z innymi, jak z ludźmi i mieć trochę frajdy z tego, że usłyszę od kogoś jakąś konstruktywną opinię..Może teraz obowiązują inne zasady niż te, które mi wpajano.. Nie wiem jak Ty, Jaszczur ale ja spotykam na swojej drodze mnóstwo ludzi którzy służą pomocą bezinteresownie i sam też staram się tak robić. Nie wiem, może Tobie wydaje się,że ja na tym zlocie zarobię kupę kasy i ze względu na wizję tej kasy umieszczam informacje na forum..Najlepiej żeby tej kasy było tyle, żebym do końca życia mógł leżeć kołami do góry..I na pewno za wszystko będę kasował, jak ktoś mnie o coś poprosi to też będzie mi płacił..taki ze mnie komercyjny drań..

Jolcia

Dołączę się do dyskusji i dodam coś od siebie.
Olszchopper nie myśl tylko, że wszyscy na forum mają takie podejście do życia jak Jaszczur.

Ps. Pod słowami Igora (Pat) podpisuję się rękami i nogami.

"Żałujemy w życiu tylko tego, czegośmy nie uczynili."

Jean Cocteau

jaszczur

Olszchopper jaka jest prawda wiesz tylko Ty sam. Może faktycznie z Ciebie dobry facet a ja potraktowałem Cię "szablonowo". Po pewnych wydarzeniach związanych z KFM do niektórych sprawa podchodzimy bardziej stanowczo. Co do grafiki wysłałem Ci wyżej linka nie jest to wektor ale można odrysować w programie do grafiki wektorowej. Przeglądanie takich zdjęć może szybko podsunąć pomysł no to co chcemy żeby było w projekcie.

olszchopper

Jolcia , Kuba i Pat dziękuję :) Jaszczur i Robert trochę więcej wiary w ludzi  ;) Mój dobry przyjaciel google znalazł już kilka pomysłów ale chciałem, żeby ktoś jeszcze miał trochę frajdy z tworzenia koszulek, może niepotrzebnie się wyrywałem. W każdym razie dziękuję za pomoc.

jaszczur

Cytat: Jolcia w  4 Marzec 2011, 14:04:07
Olszchopper nie myśl tylko, że wszyscy na forum mają takie podejście do życia jak Jaszczur.

Jolcia równowaga na świecie musi być zachowana - feng shui :)

jaszczur

4 Marzec 2011, 14:25:18 #13 Ostatnia edycja: 7 Marzec 2011, 23:35:00 by Jaszczur
Cytat: olszchopper w  4 Marzec 2011, 14:16:05
Jolcia , Kuba i Pat dziękuję :) Jaszczur i Robert trochę więcej wiary w ludzi  ;) Mój dobry przyjaciel google znalazł już kilka pomysłów ale chciałem, żeby ktoś jeszcze miał trochę frajdy z tworzenia koszulek, może niepotrzebnie się wyrywałem. W każdym razie dziękuję za pomoc.

W google wpisując hasło motocykl lub pokrewne wybierając zakładkę grafika i po prawej wektorowe znajdziesz coś najszybciej. Ogólnie darmowej grafiki wektorowej jest jak na lekarstwo. Co do zwykłych zdjęć wystarczy wpisać free stock photos w google i wyskakują strony gdzie jest sporo darmowych zdjęć.

Reszta była nie na temat, więc jest tutaj: http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,1477.0.html