26 Listopad 2020, 09:51:58

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

mija wita serdecznie:):):)

Zaczęty przez mija, 12 Sierpień 2009, 17:13:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

mija

12 Sierpień 2009, 17:13:58 Ostatnia edycja: 12 Sierpień 2009, 17:56:42 by mija
witam i do zobaczenia gdzieś na drodze:)
jeżdżę kawunią ER 6 n od bardzo niedawna zresztą:) dziś odebrałam prawko :P
pozdrawiam 8)

[załącznik usunięty przez administratora]

Naitsabes

12 Sierpień 2009, 17:49:02 #1 Ostatnia edycja: 12 Sierpień 2009, 23:36:50 by Naitsabes
Witam kolejną zapaloną motocyklistkę ;) Zapraszamy w czwartki na 19 do Stangretu. Wklej jakieś foto maszyny.

Motorynka

Powitac nowa motokobitke :)  i gratuluje okładek :D

luk

Iza

fajnie,ze dolaczylas  :D

do zobaczyska wkrotce na drodze..

mija

dzięki:) coraz więcej nas jak widzę:) a tak pusto wieczorkiem na ulicach:P

thor63

-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

denwer

Powitać szanowną koleżankę :)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Motorynka

Pusto, bo nikomu si eni che ruszac :) a szczerze mowiac, to ja np wieczorkiem mam utrudniona jazde bom slepa jak kret :/ ale jesli by sie umowic jak nap w czwartek to przybywam :)

mija

heh to witam w klubie bo ja niestety też w nocy jak KRTEK:P dlatego pozostaje mi dobrze oświetlone miasto  :-\
a co do jutra to bardzo się postaram przyjechać ( jak tylko dzieciaki ogłuszę skutecznie na 2 godzinki przynajmniej:P)

Janek

Witamy , witamy :-) wieczorkiem nikt nie śmiga , bo wszyscy są na forum:-) do zobaczenia w realu :-)

mija

a to mnie dziwi akurat bo miasto w nocy puściutkie z puszek:) ja tam dziś troszkę się pokręcę:) do zobaczyska kiedyś:)

czoperski

cześć - poproszę o skuteczny sposób na ogłuszanie dwóch dzieciów żeńskiego rodzaju ;Dto przyjadę ;)

mija

heh to zależy w jakim wieku te żeńskie dzieci :P
ja żeby teraz pośmigać półtorej godzinki zapodałam dyspensę na x-boxa ;D

Naitsabes

Ja tam jeżdżę często wieczorami. Z tym, że będę 24go z powrotem dopiero. Już pewnie nie na GSie, streetfighter tez to nie będzie ale może i po mieście się będzie sprawdzać ;] także partnera do jazd po nocach od 24go sierpnia masz jak w banku ;)