28 Wrzesień 2020, 15:03:01

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/08/13 - Reportarz o motocyklistach

Zaczęty przez SebOOl, 11 Sierpień 2009, 17:08:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

SebOOl

11 Sierpień 2009, 17:08:34 Ostatnia edycja: 30 Marzec 2010, 10:49:23 by TomekAAA
Witajcie
W czwartek 13.08.2009 na placu artystów w godzinach 9-11 będzie koleś z Radia Kielce który robi jakiś reportaż o motocyklistach (przynajmniej tak zrozumiałem). Jak ktoś ma czas i jest chętny na mały lansik  :P to zapraszam.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Naitsabes

Szczurkov

Ciekawe czy chce nas znów obsmarować czy wreszcie coś dobrego napiszą..
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

thor63

Mam czas więc będę może przyda się starszy gość
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

Motorynka

Przedstawicielka płci pięknej tez przybędzie :)

Iza

11 Sierpień 2009, 23:08:18 #5 Ostatnia edycja: 11 Sierpień 2009, 23:09:56 by Iza
Hej Koledzy, no i kto tu Gwiazda zostanie? ;-))

SebOOL - sadze, ze tez powinienes tam byc (z chlopakami  i Kasia :P ) ...bo masz baaaaardzo oryginalne maksymy .. "w stopce" :-)  Trzeba cos swiatu szerzej rzucic od nas...niech wiedza, ze Inteligencyjjjja jezdzi :)

jacu

a ja mam go gdzieś i na pewno mnie tam nie będzie
GG 4875121

Duszmen

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Motorynka

O kurcze pomyslily mi sie dni, myslalm ze to sobota, czyli ja tez nie przybede , pracuje :/   pospiech nie pomaga :)

Iza

Sluchajcie, przez fajny okres mojego zycia pracowalam w Radiu Kielce.
Moze uda sie dogadac aby chlopaki przyszli w czwartek na spotkanie do Stangreta i tam nagrali reportaz. Co Wy na to??? ;-)))) Katarynka zdominuje wszystkich ...;-)) ale ja jestem zdecydowanie za!!! niech zaznaczy sile kobiecego charakteru!!!! :-))

Motorynka

Alez oczywiscie , niech przychodza, tylko jakby krzywili miny to odstawcie mnie na bok :) bo moge ich zmeczyc :D

SebOOl

Cytat: Iza w 11 Sierpień 2009, 23:20:29
Moze uda sie dogadac aby chlopaki przyszli w czwartek na spotkanie do Stangreta i tam nagrali reportaz.

Mam telefon do tego gościa więc jutro zadzwonię i spróbuję siędogadać.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

pat

Może uda mi się wyrwać na chwilę to dołączyłbym do naszej reprezentacji ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

SebOOl

Skontaktowałem się z człowiekiem z radia i okazuje się że to ma być dwu godzinny program o motocyklistach + trzecia godzina o udzielaniu pierwszej pomocy. Program z gadkami na żywo. Więc wieczorek odpada. Trzeba być rano (od 9) na placu artystów nie zależnie od pogody.

czoperski

...no to już widzę jaką opinię na żywo zrobią nam przypadkowi przechodnie ;D :D ;D :D