24 Październik 2020, 21:51:15

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kamizelka odblaskowa KFM 2011

Zaczęty przez jaszczur, 5 Luty 2011, 18:58:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

5 Luty 2011, 18:58:28 Ostatnia edycja: 14 Marzec 2011, 16:44:10 by Jaszczur
Sprawa kamizelek odblaskowych z różnych powodów została zawieszona na bliżej nie określony czas.

Osoby, z forum które chcą nabyć odblaskową kamizelkę KFM proszę o wpisywanie się na poniższą  listę do dnia 20 lutego 2011, podanie rozmiaru i liczby zamawianych sztuk.

Za początek sezony motocyklowego w Polsce można przyjąć miesiąc kwiecień do którego zostały jeszcze dwa miesiące.
Kamizelki z pierwszej edycji rozeszły się w zeszłym roku i nie zamawiałem już nowych ze względu na zbliżającą się zimę.

Cena kamizelki:
Cena kamizelkę będzie uzależniona od łącznej liczby zamawianych przez Was sztuk. Cena nie powinna przekroczyć 50zł.

Płatność za kamizelki
W poniedziałek 21 lutego 2011 po zamknięciu listy wysyłam rozmiary i liczbę sztuk do producenta.
W ciągu kilku dni będę miał wycenę i wtedy podam cenę za sztukę.
Po podaniu ceny za sztukę podejmujecie ostateczną decyzję. Pieniążki należy wpłacić do 3 marca 2011 przelewem (numer podam na na pw) lub 4 marca 2011 osobiście na spotkaniu.

Kiedy i jak będzie można odebrać kamizelkę
Zamówienie i przelew chcę wysłać 7 marca 2011. Czas oczekiwania na realizację zmówienie 3-4 tygodnie.
Jak tylko kamizelki dojdą będzie można je odebrać na spotkaniach KFM , mogę zostawić w MotoMecie lub możemy się umówić gdzieś na mieście jak będę wracał z pracy.

Następne zamówienie planowane jest dopiero na wiosnę 2012 roku.

Niedługo powinny zacząć się akcja promująca jazdę w odblaskowych kamizelkach wśród motocyklistów więcej na stronie:
http://www.jednymsladem.com.pl/news/Odblaski/odblaski.html

Tabela rozmiarów:
ROZMIAR   DŁUGOŚĆ   SZEROKOŚĆ
S   55cm   58cm
M   56cm   60cm
L:   57cm   62cm
XL   59cm   64cm
XXL   59cm   66cm
XXXL   60cm   68cm

Dla łatwiejszego i szybszego doboru rozmiaru można przyjąć, że rozmiar noszonej przez Was kurtki równa się rozmiarowi kamizelki.

OPIS KAMIZELKI:
Rozmiar: S-XXXL
Materiał: czarna siateczka
Zapięcie: suwak z przodu
Elementy odblaskowe: dwa pasy poziome, połączony logotyp kfm, napis kfm oraz adres strony
Projekt: Nowy projekt za kilka dni.

Dostałem informacje, że w pierwsza edycja kamizelek nosi znamiona kamizelek klubowych a jak wiadomo nie jesteśmy klubem motocyklowym.
Szanując zasady przyjęte przez Kongres druga edycja będzie zmieniona. W ciągu kilku dni wrzucę projekt.

Uwaga: Na imprezach organizowanych przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych nie nosimy kamizelek odblaskowych.

Lista (nick, rozmiar, szt.)
1. ...

azrael88

TOMI

1. azrael88, M, 1szt.
2. TOMI, L, 1szt

pauluss

1. azrael88, M, 1szt.
2. TOMI, L, 1szt
3. pauluss, XXXL, 1 szt.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Gajowy

Witam ;D
Byłem dzisiaj w sklepie PROFIT na Białogonie gdzie jest już chyba wszystko od śrubki  przez mopy do kasków i natrafiłem na bardzo ciekawie wykonane kamizelki. Były dość grube z pianki.Z zewnątrz całe odblaskowe środek czarny.Jak ktoś będzie zainteresowany to były w ostatnim rzędzie po lewej stronie  i kosztowały 40 zł.
tel.606-703-763