24 Październik 2020, 00:56:11

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/16 - Motoserce 2011

Zaczęty przez jaszczur, 8 Luty 2011, 15:21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

17 Marzec 2011, 20:13:27 #15 Ostatnia edycja: 17 Marzec 2011, 20:17:09 by Jaszczur
Cytat: sz_kamil w 16 Marzec 2011, 22:10:18
Paweł moze ty masz takiego dobrego pracodawce ktory z otwartymi rekami przyjmuje takie zwolnienie , jednak wiekszosc z Nas pracuje w prywatnych firmach, przedsiębiorstwach gdzie zwolnienie nie jest milie widziane( przykładowo w mojej poprzedniej firmie za nawet 1 dzien zwolnienia była zabierana cała premia uznaniowa )  . Jezeli chodzi o mnie to piatek 6:45 to nierealna godzina . Mozesz mi powiedziec czy dzien i godzina była ulatalana przez kogos ze stacji krwiodawstwa czy przez Ciebie ??

Kamil ja idę w piątek oddać krew i po prostu pytam kto chce iść też, że mną. Nie jest to żadna akcja organizowana przez Stowarzyszenie czy KFM i co najważniejsze z zeszłym tygodniu zrezygnowałem funkcji moderatora na forum i też członkostwa w Stowarzyszeniu po prostu jestem zwykłym userem na forum i tak proszę mnie traktować.
Idę w tym terminie może ktoś też chce iść, później nie mogę bo będę miał mały zabieg i nie będę mógł oddać już krwi. Co do tego, że tak wcześnie rano to jak ktoś oddaje pierwszy raz trzeba być wcześniej przynajmniej jak oddawałem w zeszłym roku tak było.

Wszelkie sprawy organizacyjne dotyczące samego Motoserca można uzyskać u koordynatora regionalnego adresy na stronie http://www.motoserce.pl/

sz_kamil

Paweł nie napisałes ze  to twoja prywatna inicjatywa i ze wtedy idziesz ty , dodałes to do posta w którym było ogolne info o motosercach wiec chyba nie mozesz miec nikomu za złe ze połaczył to ze soba . Tak własnie odebrałem to ja .

jaszczur

17 Marzec 2011, 20:54:52 #17 Ostatnia edycja: 17 Marzec 2011, 20:57:11 by Jaszczur
Masz rację Kamil lista też mogła wpłynąć na to dlatego ja wyrzuciłem :). Dlatego wyżej sprecyzowałem i przy okazji wyjaśniłem inna sprawę. Teraz dla pewności będę musiał dopisywać, że jak coś to po prostu wybieram się na pojeździć i może ktoś też ma ochotę i że jest to moja prywatna inicjatywa a forum to medium.

Mocho

Cytat: Słoniu w 17 Marzec 2011, 18:20:12
Hejka Mocho, nie obawiaj się że nie będziesz mógł przerwać. Ja oddawałem krew kilkanaście lat.Ze względu na stan zdrowia musiałem przestać i nic się nie działo.Pozdrawiam.

ja się tego nie boję, ale są tacy co w to wierzą ;) mnie to tylko jakoś dziwnie humor poprawia i ten "przymus" oddawania krwi widzę jako potrzebę psychiki a nie ciała ;) może trochę pokrętnie napisałem ale chyba wiadomo o co chodzi
tel. 660737748

jaszczur

Dzwoniłem przed chwilą do stacji od jutro można oddawać krew na Motoserce. Jak nic mi nie wypadnie jutro rano idę pod dojarkę :). Wieczorem zapraszam na spotkanie na czekolady :D

Borowinka

oooo to  jednak idę jutro :) miałam dziś ale w takim wypadku jutro się wybiorę :D
kwiaty we włosach targa wiatr :)

jaszczur

Rozmawiałem przed chwilą z koordynatorem regionalnym dla potwierdzenia. Od jutro można oddawać na kod 200 zaraz przy rejestracji zgaszamy lub na hasło Motoserce Świętokrzyskie.

jaszczur

Cytat: Borowinka w 24 Marzec 2011, 11:43:39
oooo to  jednak idę jutro :) miałam dziś ale w takim wypadku jutro się wybiorę :D

Odważna dziewczyna :) ja jutro będę około 7:00-7:15.

Borowinka

ja też będę w takich godzinach, bo później mam zajęcia. pozdrawiam ;)

Gajowy

Co prawda najlepiej oddawać rano ale niestety zajęcia :P , ale też jutro pójdę oddać koło 10.
tel.606-703-763

Borowinka

ja Wam mogę pobrać hehe :D dziś robiłam to nie raz więc wprawiona jestem ;)

Gajowy

Też dzisiaj robiłem  8) i łapy mam pokłute ;)
tel.606-703-763

Borowinka

Pewnie byłeś "królikiem doświadczalnym" na pracowni  :D?  ja dziś na Izbie Przyjęć biegałam ze strzykawką :P

Gajowy

Zgadza sie ;) a pózniej zaliczenie. ;D
tel.606-703-763

jaszczur

Byłem dziś oddać i nie mogłem lekko przekroczony stań białych krwinek - jakiś stan zapalny i nie moglem oddać krwi. Rano miałem lekką chrypkę. Czekolad nie będzie :(