2 Grudzień 2020, 06:47:19

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/16 - Motoserce 2011

Zaczęty przez jaszczur, 8 Luty 2011, 15:21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

8 Luty 2011, 15:21:51 Ostatnia edycja: 12 Kwiecień 2011, 14:24:22 by Jaszczur
W tym roku finał akcji Motoserce 2011 przewidziany odbędzie się 16 kwietnia 2011.
W ubiegłym roku w Kielcach zebrano TYLKO 5,8 litra krwi czyli oddało krew 12 osób!!!

W naszym województwie na dzień 23 maraca 2011 Motoserce organizują miasta / kluby:
1. Końskie - Czarna flota.
2. Ostrowiec Świętokrzyski - Gremium MC
3. Skarżysko Kamienna - Road Runners MC
4. Busko Zdrój - Old Bikers FG

Krew można oddawać już wcześniej w stacji krwiodawstwa wcześniej. Jak się nie mylę od 4 kwietnia 2011 należy tylko przed rejestracją powiedzieć że oddajecie krew na Motoserce lub kod 200.
Wtedy dostajecie pod oddaniu krwi znaczek Motoserca już w stacji, do tego mamy dzień wolnego płatnego 100% co gwarantuje nam ustawa. Na finał akcji 16 kwietnia 2011 można jechać już spokojnie na motocyklu bez obawy że po oddaniu zasłabniemy i zaliczmy szlifa.

Czym jest Motoserce, jest akcją zbierania krwi dla dzieci, która powstała w odpowiedzi na kampanie policji  "Idzie wiosną. Będą warzywa".

Czy mogę oddać krew odpowiedzi znajdziesz na stronie:  http://www.krwiodawstwo.pl/?status=3&id=36&dzial=4
Co należy jeść na dobę przed oddaniem krwi: http://www.rckik-kielce.com.pl/inf/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=60

Krew będzie można oddawać od 25 marca 2011 w stacjach RCKiK na hasło Motoserce 2011.

PS. Jak masz pytania w sprawie oddania krwi napisz na forum lub wyślij do mnie wiadomość. W zeszłym roku oddawałem krew i już wiem jak to jest .
Jeżeli oddajesz krew na cały dzień dostaje się zwolnienie płatne 100% przez pracodawcę :D

miccal

a w kielcach jak sprawa wygląda?
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

Kuba`125

16 Marzec 2011, 17:03:45 #2 Ostatnia edycja: 16 Marzec 2011, 17:07:50 by Kuba`125
Super byłem w zeszłym roku z tatą w parku bez motocykla jak się impreza zaczynała,ale niestety tragedia przerwała zabawę... :(

Ps: Nie wiem czy jako osoba nieletnie mogę oddawać krew normalnie,ale chętnie przed porannymi lekcjami wpadnę się spytać i nareszcie zapoznać z forumowiczami ;D.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

Cytat: Kuba`125 w 16 Marzec 2011, 17:03:45
Nie wiem czy jako osoba nieletnie mogę oddawać krew normalnie,ale chętnie przed porannymi lekcjami wpadnę się spytać i nareszcie zapoznać z forumowiczami ;D.

Krew mogą oddawać osoby od 18 do 65 roku życia.

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Mocho

25 o 6.45 raczej nie dam rady, ale na 100% odwiedzę RCKiK przed 16 kwietnia, a 16 postaram się być na finale, w sumie jak tylko nie będzie padać to będę :D w końcu będzie okazja poznać ludzi z forum :)
tel. 660737748

jaszczur

Cytat: Mocho w 16 Marzec 2011, 21:31:06
25 o 6.45 raczej nie dam rady, ale na 100% odwiedzę RCKiK przed 16 kwietnia, a 16 postaram się być na finale, w sumie jak tylko nie będzie padać to będę :D w końcu będzie okazja poznać ludzi z forum :)

Prawdopodobnie w Kielcach nie będzie organizowany finał Motoserca ale na pewno wybierzmy się do jednego z miast w naszym regionie gdzie będzie organizowany finał.
PS.Jeżeli oddajesz krew na cały dzień dostaje się zwolnienie płatne 100% przez pracodawcę :D

sz_kamil

Paweł moze ty masz takiego dobrego pracodawce ktory z otwartymi rekami przyjmuje takie zwolnienie , jednak wiekszosc z Nas pracuje w prywatnych firmach, przedsiębiorstwach gdzie zwolnienie nie jest milie widziane( przykładowo w mojej poprzedniej firmie za nawet 1 dzien zwolnienia była zabierana cała premia uznaniowa )  . Jezeli chodzi o mnie to piatek 6:45 to nierealna godzina . Mozesz mi powiedziec czy dzien i godzina była ulatalana przez kogos ze stacji krwiodawstwa czy przez Ciebie ??

Buchaj

16 Marzec 2011, 22:36:14 #8 Ostatnia edycja: 16 Marzec 2011, 22:47:28 by Buchaj
Jaszczur a zwolnienie ze szkoły też jest?
A i jak oddam raz krew to potem trzeba co roku(chodzi mi o dobro dla zdrowia)?
A i jak nie mam dowodu to może być legitymacja szkolna albo paszport?
Tutaj chodzi o pasję...

Mocho

ja oddaję krew już (czy tam dopiero :D) 2 lata regularnie, zwolnienie ze szkoły też jest ;) raz oddasz, później nic nie trzeba, nie chcesz nie oddajesz, można oddawać krew co 8 tygodni, legitka szkolna raczej nie, co do paszportu nie mam pojęcia, zawsze miałem dowód
tel. 660737748

Buchaj

ok dzięki:) bo właśnie gdzieś słyszałem taką nie potwierdzoną informację że jak się odda raz to potem już trzeba regularnie;)
No a paszport chyba wystarczy:)
Tutaj chodzi o pasję...

Mocho

też o tym słyszałem :D kumpel oddał krew z 5 razy, teraz ponad rok ma przerwę, żyje i ma się dobrze ;)
tel. 660737748

Buchaj

hehe jak tak mówisz to raczej się na to pisze;)
Tutaj chodzi o pasję...

jaszczur

Cytat: Buchaj w 16 Marzec 2011, 23:14:01
hehe jak tak mówisz to raczej się na to pisze;)

Czy mogę oddać krew odpowiedzi znajdziesz na stronie:  http://www.krwiodawstwo.pl/?status=3&id=36&dzial=4
Co należy jeść na dobę przed oddaniem krwi: http://www.rckik-kielce.com.pl/inf/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=60

Słoniu

Hejka Mocho, nie obawiaj się że nie będziesz mógł przerwać. Ja oddawałem krew kilkanaście lat.Ze względu na stan zdrowia musiałem przestać i nic się nie działo.Pozdrawiam.
SŁONIU
660346122