28 Październik 2020, 23:45:35

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wspólne msze i nie tylko dla motocyklistów w Kielcach.

Zaczęty przez jaszczur, 10 Luty 2011, 11:56:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekmajesty

go your own way

jaszczur

9 Marzec 2011, 13:17:29 #16 Ostatnia edycja: 9 Marzec 2011, 16:19:11 by Jaszczur
Dziękuje wszystkim za wypowiedzi.
Podsumowując wasze opinie ew. w grę wchodzi zaproszenie księdza motocyklisty na rozpoczęcie sezonu i poświęcenie maszyn.

Jak w poprzednim roku jednak będę starał się namówić na wspólne świecenie święconki czy wspólną mszę w dzień Świętego Krzysztofa.

PS. Zacytuję kolegę i poruszę też ciężki temat na który niech każdy odpowie sobie sam dlaczego wybiera się na Rozpoczęcie Sezonu do Częstochowy. Moda czy też jednak wysłuchać mszy i pomodlić się za to żeby nas coś złego na drodze nie spotkało i przyjąć błogosławieństwo na sezon motocyklowy.

Fafik

Cytat: Jaszczur w  9 Marzec 2011, 13:17:29
....dlaczego wybiera się na Rozpoczęcie Sezonu do Częstochowy. Moda czy też jednak wysłuchać mszy i pomodlić się za to żeby nas coś złego na drodze nie spotkało i przyjąć błogosławieństwo na sezon motocyklowy.

raczej większość traktuje jako pierwszy zlot, na zasadzie "wszyscy jadą to też pojadę". Osobiście nie byłem, dlatego w tym roku jadę, zobaczę i będę miał zdanie. Choć po ostatni roku wiem, że było jakieś 40tyś motocyklistów, więc nie da się tego "wypadu" traktować jako odnowę duchową i czas na jakieś przemyślenia. Pojadę to się wypowiem, teraz teoretyzuje :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

BANDERAS

Witam
Ja myśle że pomysł Jaszczura jest Ok.Wszyscy piszą o księzach takie czy inne rzeczy.Pamiętajcie że ksiądz to człowiek a nie kościół. Kościół tworzą jego parafianie, a nie księża.Ksiądz to człowiek technicznie ujmując-tzw prowadzący. Jak trafi się komuś jakieś nieszczęście --(odpukać aby nigdy tak sie nie stało) to trfoga do Pana Boga tak? Wydaje mi się że większść opini na "nie" wynika z zwykłego lenistwa. Do kościoła chodzimy nie do księdza...prawda? To po co te wywody ksiądz taki lub inny...

Jak by co i czas pozwoli chętnie piszę sie na takie tematy.Pozdro i sory jak kogoś uraziłem

Kuba`125

To jak coś to się kiedyś można zmówić ja jestem za  :)

Jak coś by się kroiło to proszę o cynk
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

10 Kwiecień 2011, 23:38:50 #20 Ostatnia edycja: 20 Kwiecień 2011, 17:30:08 by Jaszczur
Temat mszy "dla motocyklistów" został ze względu na małe zainteresowanie nie pociągnięty dalej. Jednak nie stroi nic na przeszkodzie żeby umawiać się indywidualnie do danego kościoła na daną godzinę na mszę i jak pogoda pozwoli jechać na motocyklach. Może jak zrobi się cieplej to wrócimy do sprawy.

Wspólne święcenie pokarmów nowy wątek http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,1598.0.html