22 Wrzesień 2020, 12:54:53

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011 - Zloty W Itali

Zaczęty przez robert73, 3 Luty 2011, 23:53:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

robert73

3 Luty 2011, 23:53:55 Ostatnia edycja: 4 Luty 2011, 08:26:43 by Jaszczur
Witam.
Chcialbym w tym watku udzielac informacji  dla wszystkich zainteresowanych wypadem do Italii. Posiadam info o wszystkich zlotach i imprezach motocyklowych, zarowno tych organizowanych przez FEDER MOTO  jak i tych nie zrzeszonych, przeleczach, drogach i ciekawych miejscach godnych wyprawy na 2oo. I tu prosba do modow, jezeli temat w niewlasciwym miejscu to prosze o przeniesienie a jak okto proponowal bym przykleic.

jaszczur

Na stronie głównej jest w przygotowaniu opis różnych tras na razie jeszcze nie ma linku. Jak masz ochotę opisz swoje trasy w tym wątku.
Co do zlotów może opisz, które Twoim zdaniem są godne uwagi ew. linki do kalendarzy zlotów itp.

robert73

Witam.
Linki moge zapodawac, tylko ze wszystkie dane sa w jezyku wloskim a nie kazdy go zna, sprawdzalem tlumaczenia stron i nie jest to dokladnie, wrecz nawet bardzo zle. Wiec moze bylo by lepiej, ze jak znajdzie sie ktos zainteresowany to smialo moze walic do mnie z pytaniami. Jestem dostepny praktycznie kazdego wieczoru.
Natomiast opisy tras to jak juz strona bedzie gotowa, chetnie zamieszcze, tylko nie wszystkie mam udokumentowane zdjeciami ale to zawsze moge poszperac i zapodac linki do tych miejsc.