1 Październik 2020, 07:45:36

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/30 -2011/05/03 Kotlina Kłodzka - Motomajówka !!!!!!

Zaczęty przez karola, 26 Styczeń 2011, 20:10:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

shpx

To ja mam pytanie z innej beczki:
Jaki jest plan na sobotę? (o której planujecie dotrzeć na miejsce docelowe; jakie atrakcje w sobotę itp.)

Chodzi mi o zgranie mojego (i Gosi) dotarcia na miejsce :)

I co to w ogóle za popelina z tym wykruszaniem składu??? Normalnie wstyd! :P hihihi
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Fafik

Właśnie, Karola możesz określić plan wyjazdu, co w jaki dzień robimy itd. :) może jakaś mapka poglądowa?
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

karola

Eeeeeee, myślę że na miejscu już ustalimy co robimy i gdzie jedziemy.
Tzn. mamy w propozycjach trasę 100 zakrętów, jaskinię czaszek i skalne miasto w Czechach.
Na więcej pewnie czasu nam nie starczy. Na samo skalne miasto dniówka nam zejdzie jak nic. Drugiego dnia proponuję trasę + jaskinia.
Poza tym nie każdy może mieć ochotę na to samo.
Myślicie, że wyjazd o 8 rano będzie ok?
Z grupą krakowską możemy spotkać się koło Opola  :)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Jolcia

Karola no jak to!! a gdzie magiczny notesik, w którym masz wszystko zaplanowane co do minuty?? ;)
"Żałujemy w życiu tylko tego, czegośmy nie uczynili."

Jean Cocteau

Motorynka

jak dla mnie 8 ok. niestety chyba pogoda nam na niewiele pozwoli. a moze po drodze do kotlin nad jeziorko ?:)

Fafik

a może w niedziele do Pragi? to tylko 156km :)

Kaśka nie strasz pogodą, ja wierze w tylko te prognozy które podają, że będzie słonecznie  (choć nie wszystkie )
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

karola

No widzisz Rafał, Janek z Martą też chcieli do Pragi wyskoczyć. Ja się nie wybieram - kiedy chodziłam do ,,plastyka,, miesięczne praktyki miałam właśnie w Pradze na starym mieście.
Jola.......zgubiłam notesik, ratunku !!!!! ;)

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

shpx

Kurczaki... mi tylko o plan wstępny na sobotę chodziło! :P

Ok, z tego co zrozumiałem - chcecie wyjechać ok 08:00 z CK.
Czyli pewnie na miejsce piwakowania dotrzecie po obiedzie.
Zatem ja z Gosią pojawię się wieczorkiem... :) bo inaczej mnie Erni zamęczy i do tańców przymusi hahaha!
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

pat

8:00 OK tylko proponuję zbiórkę 7:45 już zatankowanymi maszynami aby o 8:00 ruszyć :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

karola

27 Kwiecień 2011, 22:13:28 #84 Ostatnia edycja: 27 Kwiecień 2011, 22:44:06 by karola
Oki.
Może spotkamy się już na jakiejś stacji na wylotówce?

trasa zaplanowana : Kielce-Częstochowa-Opole-Nysa-Dańczów    ok. 368 km.

Rozmawiałam dzisiaj z właścicielem. Jeśli uda mu się upłynnić miejsca, rozliczy z nami zaliczki za osoby które zrezygnowały.
Dojechać na miejsce musimy dojechać przed 18-tą, żeby się na obiadokolację załapać.
Nie zapomnijcie o ubrankach przeciwdeszczowych, prognozy pogody są różne.

pat

Karola Wy prawdopodobnie będziecie prowadzić więc się nie wtrącam do trasy ale czy uwzględniliście że gdzieś jest chyba trasa na Częstochowę zamknięta? (o ile wiem to w okolicach Jędrzejowa - temat przewijał się w związku z otwarciem sezonu w Częstochowie)

Jeżeli na Częstochowę jedziemy przez Jędrzejów to może stacja Lotos pod Chęcinami 7:45?

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

pauluss

Witam. Nie jadę z Wami ale kilka słów o Jędzejowie.
W związku z budową obwodnicy na Katowice zamkniety jest pierwszy zjazd do Jędrzejowa.
Należy więc jechać dalej około 1,5 km i zjechać następnym zjazdem. Dojeżdżamy do głownej drogi, skręcamy w prawo i następnie PIERWSZA w lewo i podążamy za drogą. Jedziemy i widzimy przed spbą plac targowy - skręcamy w prawo i za drogą do ronda a na rondzie jedziemy na Katowice - oczewiście jeżeli jedziecie na Katowice:)
Pozdrawiam i szerokiej drogi
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

karola

28 Kwiecień 2011, 20:58:14 #87 Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2011, 22:10:45 by karola
Jedziemy na Częstochowę  :)
Rozmawiałam z Jankiem, który często tamtędy jezdzi i w Lelowie jest faktycznie zablokowany przejazd.
Można jechać na Koniecpol, tylko droga trochę ujowa...
Jak stwierdzicie że chcecie inaczej, można nadrabiając jechać na Katowice-Opole lub Siewierz-Tarnowskie Góry-Opole

Ustalone : spotykamy się 7.45 na Lotosie za Chęcinami.

TomekAAA

Byłem na zlocie na Jasnej Górze i przejechaliśmy z 2 km objazdem.

scyzoryk

Przed chwilą rozmawiałem z Igorem i wygląda na to że dołączymy się do Was w 2 motocykle (jeżeli nikt nie ma nic na przeciwko  ::) )

Dzwoniłem do miejsca noclegowego, są nadal wolne. Nie wiem jak to właściciel podciągnie, czy one były już opłacone (zaliczka) w każdym bądź razie wie że dołączamy do grupy motocyklowej z Kielc. Zapłacimy albo bezpośrednio na miejscu albo jeżeli są jakieś zaliczki to możemy oddać żeby kasa nie przepadła (4 osoby)

Ponieważ startujemy z Warszawy dołączymy się albo w Kielcach albo w Częstochowie. To dam znać jutro bo tak na prawdę temat ogarniam na gorąco.
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS