25 Wrzesień 2020, 11:47:39

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/30 -2011/05/03 Kotlina Kłodzka - Motomajówka !!!!!!

Zaczęty przez karola, 26 Styczeń 2011, 20:10:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

karola

Ha,ha,hahaaaaa - dobre  :D
Szczególnie Magda  ;)

No tak Panowie - tak rzadko cokolwiek robicie , że musieliście to na zdjęciach uwiecznić  :P
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

shpx

1. Karola + Erni
2. Kamil + Dorota
3. Pat + Jola
4. Maxon + Dorota
5. Jacek+Agata
6. Pedro+Paulina
7. TomekAAA+Justyna - a co!
8. Janek + Marta
9. kitten + shpx (a co mi tam; zrobimy wszystko, aby tam z Wami być!) - oczywiście, jeżeli miejsca jeszcze są dostępne...
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

karola

Pewnie, że tak. Super że jedziecie :) :) :)
Dwa domki już zarezerwowałam.  Czekam do końca tygodnia, jak się ktoś jeszcze zdecyduje wyślę drugą rezerwację.

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

wlodek

Tzn. że was nie będzie na rozpoczęciu sezonu motocyklowego ? :o
PIOTR WŁODARZ

karola

Tzn. że rozpoczęcie jest w innym terminie  :) :) :)

Fafik

1. Karola + Erni
2. Kamil + Dorota
3. Pat + Jola
4. Maxon + Dorota
5. Jacek+Agata
6. Pedro+Paulina
8. Janek + Marta
9. kitten + shpx (a co mi tam; zrobimy wszystko, aby tam z Wami być!) - oczywiście, jeżeli miejsca jeszcze są dostępne...
10.Fafik + Paulina ( do potwierdzenia w najbliższych dniach)

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

sz_kamil

Karola chyba bedzie trzeba dorezerwowac jeszcze troche miejsca bo do maja jeszcze daleko a lista rosnie :D:D:D
Ja tak na marginesie powiem ze moja Dorcia dzis rozmawiała z Mariuszem Jurasikiem (gra w Vive oraz w reprezentacji  RP w piłce recznej , jest mieszkancem kielc ale co najwazniejsze ma MOTO :D ) i jest zainteresowany nasza majowka :D tzn Dorcia ma mu przedstawic cały plan co i jak i jak tylko jego kalendarz wyjazdowy pozwoli chce jechac z nami :D

karola

Fajnie  :D
Z miejscami damy rade :)
Jak tak dalej pójdzie , to nam z tego wyjazdu parada motocyklowa wyjdzie :o

Fafik

Cytat: sz_kamil w  3 Luty 2011, 21:35:00
Karola chyba bedzie trzeba dorezerwowac jeszcze troche miejsca bo do maja jeszcze daleko a lista rosnie :D:D:D
Ja tak na marginesie powiem ze moja Dorcia dzis rozmawiała z Mariuszem Jurasikiem (gra w Vive oraz w reprezentacji  RP w piłce recznej , jest mieszkancem kielc ale co najwazniejsze ma MOTO :D ) i jest zainteresowany nasza majowka :D tzn Dorcia ma mu przedstawic cały plan co i jak i jak tylko jego kalendarz wyjazdowy pozwoli chce jechac z nami :D

Tyle szczęścia na raz??? nie dość że motocykle to jeszcze było by z kim o piłce ręcznej porozmawiać :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

jaszczur

Dziś na Balu trzeba zatańczyć taniec o słoneczną pogodę na długi weekend majowy :D Hulu Hula .... Sun Sun Sun ..... W maju maju .... ;)

Janka

Tak kusicie, że trudno się oprzeć. Dla mnie niestety to za długi wypad jak na początek :( :'(

jaszczur

Cytat: Janka w  4 Luty 2011, 11:27:49
Tak kusicie, że trudno się oprzeć. Dla mnie niestety to za długi wypad jak na początek :( :'(

Janka jedzie sporo osób jak będę miał moto gotowe możliwe że polecimy na dwie grupy. Moja Ania nie lubi za szybko jeździć wiec przelotowa około 80-100km.
Jak coś możemy wyjechać z dwie godziny wcześniej i umówić się, że spotykamy z reszta grupy "pościgowej" na jakiejś stacji zaraz za wylotem z Kłodzka i na miejsce jedziemy już razem.

jaszczur

1. Karola + Erni
2. Kamil + Dorota
3. Pat + Jola
4. Maxon + Dorota
5. Jacek+Agata
6. Pedro+Paulina
8. Janek + Marta
10.Fafik + Paulina ( do potwierdzenia w najbliższych dniach)
11. Jaszczur + Ania (jedziemy jak motocykl nie będzie jeszcze naprawiony czeka w kolejce to samochodem idę załatwić urlop)

Janka

Super. Jak nie podołam, to się do Was przyłączę samochodzikiem i zostanę intendentem zbiorczym. Jak kotoś spadnie z siodełka na plecaczku :).

jacu

a ja jak nam sie plany pozmieniają to też się wybiorę bo już mam czym  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
GG 4875121