5 Grudzień 2020, 20:32:02

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/30 -2011/05/03 Kotlina Kłodzka - Motomajówka !!!!!!

Zaczęty przez karola, 26 Styczeń 2011, 20:10:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fafik

a my już  w domku, gdzie jest cieplutko i nie ma śniegu...... :)

Jeszcze raz wielkie dzięki! Super wyjazd! Takie rozpoczęcie sezonu to ja rozumiem :)

PS. Szczególne gratulacje kieruje do naszych pięknych niewiast : naprawdę dałyście radę!  Szacunnnnnn :)

Dawać fotyyyy !!!!  :):)

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

karola

My też już w domku i ciepełku.
Dzięki wszystkim  :) :) :)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Motorynka

Motorynka i Jacu tez sie melduja z DOMOWEGO CIEPELKA :)))

Ech takie atrakcje... gdzie ja znowu zobacze SOPLE NA MOICH OKULARACH :D

Dzieki Karola za atrakcje :D Na nastpne tez sie pisze :)))))

jacu

GG 4875121

Jolcia

Najważniejsze, że wróciliśmy w komplecie :)

Fotki za chwilkę się pojawią :)
"Żałujemy w życiu tylko tego, czegośmy nie uczynili."

Jean Cocteau

Motorynka

Cytat: jacu w  4 Maj 2011, 22:30:12
czego tak narzekacie dla mnie było super

A kto tu narzeka, naucz sie czytac.

A przy okazji, to aby poprzezywac jecze raz i powspominac na wesolo, zapraszamy na ogladanie zdjec na duzym ekranie TV oraz przy okazji na parapetowke :))))
Zapraszamy nie tylko motocyklowych narciarzy, ale rowniez innych zainteresowanych naszymi przezyciami ::)))
SOBOTA 21ego maja    ul. Jana Nowaka Jezioranskiego 129/10 (pierwsza klatka 4 pietro)

scyzoryk

My też dojechaliśmy dopiero niedawno. Złapał nas śnieg przed Częstochową i tam nocowaliśmy. Dodatkowo dziś rano okazało się że mam kapcia którego nie dałem rady załatać "łatką w sprayu" i po kontakcie z assistance TDMka dojechała do Częstochowy na lawecie. Dalej już o własnych siłach do domu  ;)

Dzięki za towarzystwo i sympatyczne śmiganie po Górach Sowich.

Do następnego razu.
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

TomekAAA

Jacu, nie każdy ma KLV!!!

A tak na marginesie:

w kwietniu - Jajcarnia w Sopocie
w maju - Majówka zimowa
w czerwcu - ... mam lekkie obawy!!!

jaszczur

Przeglądam fotki. Skalne miasta na żywo muszą wyglądać przepięknie jeszcze w taką słoneczną pogodę. Karola fajne czerwone przeciwdeszczowe buty :). Rano widzę, że śnieg lekko poprószył ale w górach w tym okresie to jeszcze możliwe ale później to już śnieg przesadził. Słowa uznania dla ekipy twardzieli i prawdziwych motocyklistów :)

shpx

Dojechaliśmy z Gosią do Gdańska przed 20.00 (w sumie 10h w trasie).
Trasa do Gniezna była w miarę ok, ale później zaczęło robić się coraz gorzej. Najbardziej upierdliwy był wiatr. W pewnym momencie byliśmy między dwoma różnymi masami powietrza i rzucało nami jak łódeczką. Potem, w Bydgoszczy doszedł obfity deszcz i trzymał aż do połowy A1. Pierwsze słońce przywitało nas dopiero w okolicy Tczewa - to naprawdę dodało otuchy!
Temperatura momentami spadała do 5C.
Udało nam się jednak dojechać - w jednym kawałku chociaż bardzo zmęczeni i wyziębieni.

Wyjazd uważam za fantastyczny - super ekipa i wzajemne wsparcie nieocenione! Niezapomniane przeżycia, masa adrenaliny, przy okazji poznaliśmy wspaniały motel z super obsługą w Dusznikach. Do następnego razu! :D
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

karola

Dla tych którzy wpłacili zaliczki a nie pojechali, mam po 100 zł do zwrotu.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

kali

kali

maxon

Wyjechaliśmy godzinę po Was,zrobiliśmy dziewięć km.Próba jazdy skończyła się małym "szlifem"(stłuczone żebra,migacz,lusterko,gmole wygięte).Wróciliśmy na stację,zakupiliśmy zapas "browara"i przedłużyliśmy weekend:)
Przeżycia niezapomniane,super wypad.Pozdrawiamy Was serdecznie:)

Dorota,Michał,Norbert
...szerokości życzę

jacu

Cytat: TomekAAA w  5 Maj 2011, 01:42:33

Jacu, nie każdy ma KLV!!!

i pisze to ktoś kto na turystycznym bmw bawił się jak dziecko na sankach podjezdzajac i zjezdzajac z gorki podejzewam ze z przyjemnoscia bys to powtorzyl   ;D
GG 4875121