26 Wrzesień 2020, 22:29:07

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

przygoda z przyczepą

Zaczęty przez tomekmajesty, 18 Styczeń 2011, 21:12:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekmajesty

muszę się z Wami podzielić opowieścią o mojej dzisiejszej przygodzie
ponieważ przednia opona w moim motorku, kupiona w marcu 2010 w liberty motors popękała, więc zgłosiłem gume do reklamacji :)
przyszła nowa taka sama sztuka za 2 dni, ale mówią, że jednak chcieliby tą starą odesłać :(
dobra myślę sobie, ma być dziś słoneczko motorek się nie pobrudzi ;), wezmę więc przyczepę od serwisu i motorek przywiozę 8)
cóż zapiąłem przyczepę na solidarności i pojechałem na moją wiochę bilcza-echo ;D
przyjeżdzam, wyciągam motorek z garażu i .....
okazało się że nie wziąłem najazdu a mój triumph waży prawie 250 kg :(
mówie sobie, kurde w końcu mój ojciec prawie cały rok na junaku lub wsk jeździł w delegacje to ja nie dam rady? 8)
znalazłem w szafie prawie zimową kurtkę moto 3/4, spodnie moto ocieplane, buty zomo, kask integralny, zwykle jeżdżę w otwartych a nawet orzeszku ;D
i wio :-*
na osiedlu pierwsze problemy - śnieg nie wszędzie stopniał >:(
na ściegiennego nawierzchnia jakaś taka świecąca i motor mi się dziwnie zachowuje przy przejeżdżaniu po koleinach >:(
a po chwili... zaczęła padać jakaś taka marznąca mżawa osiadła mi na szybie kasku, do tego z powodu różnicy temperatur szyba mi zaparowała >:(
jechałem spoko 60-70 km/godz ale ..... dojechałem :) :) ;D
i muszę stwierdzić - było fajnie, nie zimno, trochę adrenaliny, super przejażdżka ;D :D
go your own way

Arek

Zabezpieczenie stawów to podstawa a reszta to adrenalina  ;D ;D

Motorynka

orzeszku :) no to wspolczuc i pozazdroscic :)

sebo

19 Styczeń 2011, 11:53:12 #3 Ostatnia edycja: 20 Styczeń 2011, 11:56:38 by sebo
nie przechwalając się ja jechałem kiedyś iż - em (bez kosza) w 5cio stopniowym mrozie z Woli Morawickiej do Górna bocznymi drogami . prędkość może nie porywająca , ale za to 10-15 cm śniegu i koleiny lodowe to dopiero frajda.

(proszę moderatora o wstawienie choć mini obrazka w miejsce tej wiadomości)

Nait: Link do zdjęcia które chciałeś dodać był z NK i wymagał zalogowania się by je zobaczyć - funkcja 'IMG' nie zadziała. Na przyszłość zamieść zdjęcie np >>> tu <<<, a następnie, otrzymany link wklej na forum. Tymczasem pozwoliłem sobie zdjęcie ściągnąć i zamieścić. Pozdrawiam.

dzięki Nait - chciałem tylko być jak najbardziej wiarygodny

Nait: Spoko. Edytując swojego posta możesz zobaczyć jak powinna wyglądać formułka.
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Kuba`125

Właśnie byłem wczoraj  byłem w salonie,patrze a tu  ktoś w stroju motocyklowym ,prawdopodobnie   się widzieliśmy :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D