1 Grudzień 2020, 02:46:28

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

aniqwerty

Zaczęty przez aniqwerty, 17 Styczeń 2011, 13:05:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

aniqwerty

Witam wszystkich!
Mam na imię Andrzej i mieszkam w Kielcach. Przygodę z motocyklami (krótką) zacząłem w liceum od MZ 250 a potem AWO Simsona, który stoi jeszcze u mnie w garażu. Dlaczego krótką? Ano dlatego, że nie miałem uprawnień do powożenia :(
Ostatnio z pewnych źródeł dowiedziałem się, że żona planuje dla mnie ciekawy prezent na urodziny (35 o matko!)- kurs prawa jazdy kat. A :) Może się uda zdać i kupić moto przed sezonem! W związku z tym mam do Was pytanie - którą szkołę w Kielcach (najlepiej gdzieś w okolicy Stoku) polecacie? Taką, żeby nauczyli a nie odwalili.
Pozdrawiam
Andrzej

jaszczur

17 Styczeń 2011, 13:16:00 #1 Ostatnia edycja: 22 Luty 2011, 22:31:17 by Jaszczur
Witaj na KFM :)

Zapraszamy na otwarte spotkania motocyklistów. W okresie zimowym w piątki od godziny 19 do Pizzeria Galeon (Rumcajs) na róg ul. Warszawskiej i Jeleniowskiej w Kielcach.
Poniżej link do mapki dla o2o, która może się przydać i pomoże Ci do nas trafić :)
http://www.motocykle.kielce.com.pl/motocyklowa-mapa-kielc.html

Zapraszam też do wątku: Egazmin na Kat A jak zdać

Rafał

Witam :]

Co do kursu odradzam LOK (na KSM-ie) !
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Naitsabes

aniqwerty

17 Styczeń 2011, 18:18:35 #4 Ostatnia edycja: 19 Styczeń 2011, 17:16:03 by Jaszczur
@ Jaszczur
Dziękuję za zaproszenie! Mam baaardzo blisko. Jeśli żona pójdzie na kompromis i zrezygnuje z klubu filmowego to zajrzę.
Do tego instruktora przedzwonię jak prezent zostanie wręczony. Ciekawe w jakiej będzie formie  ;D Mam nadzieję, że nie wykupiony kurs tylko, hmmm... czek  ;)
Rozumiem, że ten instruktor zna się na rzeczy?
@ Kabat
LOK odradzony

Wątek prawa jazdy przeniesiony proszę tam pisać: http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,354.0.html

@ Naitsabes
Witam  :)

andy

BMW

aniqwerty

No i stało się! Idę na kurs  ;D
Na szczęście szkołę mogę sobie wybrać sam! Pewnie  :-* bała się, że będę marudził  ;D

pająk

witaj!!! ...powodzenia...
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Kuba`125

Witam,wiem,że już po fakcie,ale ja szczerze polecam TOM-a ;)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

prim76

Obi

CWKO pozdrawia!