19 Wrzesień 2020, 03:09:37

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/17 - Częstochowa

Zaczęty przez Mati, 15 Styczeń 2011, 17:42:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Buchck

Sorry, że jestem taki nachalny, ale ma ktoś wolne miejsce, chętnie bym się zabrał:). Niestety na moim sprzęcie nie dam rady ;/
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Cezary

Moim zdaniem w grupie razniej a chyba ze ktos ma ochote odlaczyc sie i isc sobie w swoja strone to nie bedzie problemu..
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

jaszczur

Cytat: cezary-alien w 14 Kwiecień 2011, 18:21:17
Moim zdaniem w grupie razniej a chyba ze ktos ma ochote odlaczyc sie i isc sobie w swoja strone to nie bedzie problemu..

Ja w zeszłym roku nie byłem w Częstochowie ale jak dobrze pamiętam to podczas parady kilka osób się pogubiło. Jest tyle maszyn, że nie trudno. Dlatego dobrze mimo wszystko wybrać taki punk i godzinę zbiórki. Z tego co sprawdzałem na mapie kilka km za Częstochową na drodze S1 w stronę Katowic jest stacja benzynowa przy Auchan w okolicach Nowa Wieś.

Cezary

Trzeba ustalic dobre miejsce i godzine powrotu..razem jedziemy i razem wracamy:)

Artur RR

14 Kwiecień 2011, 22:41:01 #94 Ostatnia edycja: 14 Kwiecień 2011, 23:23:29 by ArturSV650S
Zeby sie tylko nie narobilo zamieszania z tym ze kazdy bedzie robil co chce. Ja np. nie znam czestochowy a potem jeden trafi na stacje ktos bedzie mial z tym klopot itd.

Moim zdaniem skoro jedziemy razem to i tam sie trzymamy grupa i razem wracamy a jesli ktos chce sie odlaczyc to przeciez moze.
Peace Sells... But Who's Buying?

Rafau

Ja w zeszłym roku wracałem sam...
Odnośnie tego wyjazdu to się zdenerwowałem ponieważ trochę sie rozchorowałem ;/ Mam nadzieję że mi do niedzieli przejdzie.

sz_kamil

Rowniez jestem ja wypadem grupowym , jednak nauczony (małym ale zawsze ) doświadczeniem znajda sie osoby ktore jazda 80-100 km moze męczyć ( kwestia pozycji kierowcy , badz ciagłą jazda na niskich biegach ) dlatego podział na grupe szybka i wolna wedle uznania komu jaka jazda odpowiada. Co do miejsca zbiorki to teez fajnie ( w razie jak by sie ktos zgubił ) tyle ze Paweł chyba nie potrzebnie kierujesz nas w strone Katowic. Mysle ze znajdzie sie jakies miejsce po drodze na Kielce gdzie mozna by sie spotkac. Mysle ze trzeba by pomyslec o jakims wspolnym obiadku ( oczywiscie w granicach rozsadku ceny ) w Olsztynie sa fajne ruiny zamku , tyle ze knajpa tam otwarta ma ceny z kosmosu a i jedzenie sredniej jakosci .
Dozobaczenia w Niedziele

jaszczur

Cytat: sz_kamil w 15 Kwiecień 2011, 00:09:17
Rowniez jestem ja wypadem grupowym , jednak nauczony (małym ale zawsze ) doświadczeniem znajda sie osoby ktore jazda 80-100 km moze męczyć ( kwestia pozycji kierowcy , badz ciagłą jazda na niskich biegach ) dlatego podział na grupe szybka i wolna wedle uznania komu jaka jazda odpowiada. Co do miejsca zbiorki to teez fajnie ( w razie jak by sie ktos zgubił ) tyle ze Paweł chyba nie potrzebnie kierujesz nas w strone Katowic. Mysle ze znajdzie sie jakies miejsce po drodze na Kielce gdzie mozna by sie spotkac. Mysle ze trzeba by pomyslec o jakims wspolnym obiadku ( oczywiscie w granicach rozsadku ceny ) w Olsztynie sa fajne ruiny zamku , tyle ze knajpa tam otwarta ma ceny z kosmosu a i jedzenie sredniej jakosci .
Dozobaczenia w Niedziele

Obiadek wspólny jak najbardziej :). Droga numer 46 jest zamknięta na odcinku 30km od Lelowa do Janowa Olsztyn leży przy tej drodze :) Tras na Włoszczowę fatalna więc odpada. Pozostaje ze Szczekocin kierować się na Żarki i dalej na Częstochowę.

Rafał

Cytat: ArturSV650S w 14 Kwiecień 2011, 22:41:01
Zeby sie tylko nie narobilo zamieszania z tym ze kazdy bedzie robil co chce. Ja np. nie znam czestochowy a potem jeden trafi na stacje ktos bedzie mial z tym klopot itd.

Moim zdaniem skoro jedziemy razem to i tam sie trzymamy grupa i razem wracamy a jesli ktos chce sie odlaczyc to przeciez moze.

Na wszelki wypadek można zabrać ze sobą mapę ;). Co do trzymania się razem to proponuję zrobić na miejscu jakieś mniejsze grupy 4-5 os. które będą się trzymały w swoim gronie. Na miejscu spotkania (stacji) dołączą do reszty, a jakby się ktoś spóźnił to nie będzie wracał sam a w takiej właśnie grupce motocyklistów :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Artur RR

Chłopaki ale czemu mamy sie wogole rozdzielac? Skoro mamy leciec w 2 gr. Szybka i wolna to przed Czestochowa mozna sie złączyc i trzymac sie wszyscy razem w tłumie i razem wracac np przez zamek w Olsztynie czy gdzie tam bedziemy chcieli.

sz_kamil

Paweł a co myslisz jak bysmy z  Zarek skrecili na Janów , i wtedy przez olsztyn do czestochowy , wydaje mi sie to fajna alternatywa i napewno unikniemy duzego ruchu , wszyscy beda jechac własnie tym objazdem o ktorym ty piszesz i grupa kilkunastu motocykli  moze stanowic jakies utrudnienia na drodze . A tak to smigniemy sobie kawałek tylko na Zarki i potem na stara droge dzie ruch powinien byc juz mniejszy . Kilometrowo wychodzi chyba jednakowo a napewno przez janów i olsztyn sa łądniejsze krajobrazy :P .
Trzeba to przemyslec zeby nie jechac w niedziele rano razem z Tirami i wyzywac sie nawzajem ;)

jaszczur

Dziś rozmawiałem telefonicznie z Kamilem powstał plan trasy trasa nr 2.

Proponowana trasa nr 1 >>> Mapka

Proponowana trasa nr 2 >>> Mapka

Dżej Dżej

Moim zdaniem! To jak jedziemy razem to razem nie ma podziału jedni jadą tu drudzy tam... Świętokrzyskie 3ma się razem. A trasa ta czy nr1 czy nr2 bez znaczenia liczy się atmosfera i pozytywne nastawienie.
Pzdr
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Artur RR

15 Kwiecień 2011, 22:37:46 #103 Ostatnia edycja: 15 Kwiecień 2011, 22:42:53 by ArturSV650S
Wariant drugi taki nie znany troche, nigdy nie jechalem od tej strony do Cz-chowy ale trasa tez bardzo fajna.
Chlopaki a kto sie wybiera na parade i msze?

Cezary

Mysle z
Cytat: Andre w 15 Kwiecień 2011, 21:04:05
Moim zdaniem! To jak jedziemy razem to razem nie ma podziału jedni jadą tu drudzy tam... Świętokrzyskie 3ma się razem. A trasa ta czy nr1 czy nr2 bez znaczenia liczy się atmosfera i pozytywne nastawienie.
Pzdr

Madre slowa:)
Mam nadzieje ze tak bedzie...