1 Grudzień 2020, 02:54:42

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/17 - Częstochowa

Zaczęty przez Mati, 15 Styczeń 2011, 17:42:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Artur RR

28 Marzec 2011, 00:43:59 #45 Ostatnia edycja: 28 Marzec 2011, 01:28:52 by ArturSV650S
Cytat: Jaszczur w 27 Marzec 2011, 21:34:53
Cytat: ArturSV650S w 27 Marzec 2011, 20:59:40
Panowie jest juz konkretna godzina i miejsce zbiórki? Moze bym sie z wami wybrał  ;)

Tak szukaj na początku wątku, pierwsza wiadomość.

Thx, widziałem widziałem ale chcialem się upewnić czy nic sie nie zmienilo ;)
O 7 wylot.. hmm o ktorej zaczynaja się uroczystości ?

P.s. Spotykacie się już na parkingu na Ściegiennego ?
Peace Sells... But Who's Buying?

jaszczur

28 Marzec 2011, 11:23:18 #46 Ostatnia edycja: 28 Marzec 2011, 11:25:58 by Jaszczur
Cytat: ArturSV650S w 28 Marzec 2011, 00:43:59
O 7 wylot.. hmm o ktorej zaczynaja się uroczystości ?

16-17 IV, sb-nd - VIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2011 - rozpoczęcie sezonu motocyklowego

sobota, 16 kwietnia
18.00 - Spotkanie sie w sali O. Kordeckiego. Wystapi zespół Wujka Mańka ? motocyklisty z Wilna. Bedzie film z Rajdu Katyńskiego, prelekcja Leszka Rysaka z IPN o Kresach Rzeczypospolitej
21.00 - Apel jasnogórski

niedziela, 17 kwietnia
9.30 - Początek parady motocyklowej na Jasną Górę. Zbiórka na Przeprośnej Górce
12.00 - Msza św. na Szczycie

Źródło: http://www.jasnagora.com/wydruk_ogloszenia.php?rok=2011&miesiac=4

Cytat: ArturSV650S w 28 Marzec 2011, 00:43:59
P.s. Spotykacie się już na parkingu na Ściegiennego ?

Wrzuć wątek do działu http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/board,7.0.html jak dobrze kojarzę cezary-alien pytał się czy ktoś śmiga już o 18:30. Dla większości jest jeszcze zimno albo mają maszyny jeszcze w miejscach zimowań. Pewnie to kwestia kilku lub kilkunastu dni i będzie coraz więcej chętnych. Czas już mamy przestawiony na letni a i dnia przybywa :)

Rafau

Ja też będę miał wolne miejsce jak coś:P Oczywiście jedziemy w niedziele mam nadzieje tak jak to wyglądało w zeszłym roku.
Spotkaliśmy się o 7 na Ściegiennego na parkingu i o 7:15 wyjechaliśmy.

Rafał

Cytat: Jaszczur w 25 Marzec 2011, 07:23:49
Borowinka jak Dziki pisał na pewno ktoś Cię zabierze na razie jeszcze nikt się nie odzywa bo do wyjazdu prawie miesiąc. Przypomnisz się 14-15 kwietnia to nie będzie wiedziała z kim jechać :D.

Hehehe już się sprawdza ;D

Rozumiem, że Sobotę odpuszczamy i jedziemy na Niedzielę i w ten sam dzień wracamy, tak?  :D
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

jaszczur

Cytat: Rafał w 28 Marzec 2011, 17:39:51
Rozumiem, że Sobotę odpuszczamy i jedziemy na Niedzielę i w ten sam dzień wracamy, tak?  :D

Jak masz ochotę jechać to może ktoś się jeszcze znajdzie. Nie wiem jak z noclegami bo na razie nic nie jest napisane. W zeszłym roku jak się nie mylę było pole namiotowe.

Co do powrotu w ten sam dzień to wyjazd trochę zajmuje ;) http://www.youtube.com/watch?v=fahqMW1f-7c&feature=related

Rafau

To jak Wy to Panowie widzicie?
Mnie się wydaje że w niedziele powinniśmy jechać i w niedziele wrócić.

Rafał

Hahaha xD no trochę ich się zebrało :p, na luzie można zjeżdżać.

Cytat: Rafau w 28 Marzec 2011, 18:20:00
To jak Wy to Panowie widzicie?
Mnie się wydaje że w niedziele powinniśmy jechać i w niedziele wrócić.

Mnie też takie rozwiązanie by pasowało. Choć jak widzę po filmiku powrót może się przeciągnąć do poniedziałkowej nocy ;)
Za jakiś czas można by listę zrobić kto jedzie w sobotę, a kto w niedziele
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Artur RR

Jesli chodzi o mnie to wyjazd 2 dniowy odpada. Moge tylko w niedziele. O co chodzi z tymi wolnymi miejscami? To trzeba sie gdzieś zapisywać? Sorry za może głupie pytanie ale jestem nowy  ;)
Peace Sells... But Who's Buying?

Buchaj

ArturSV650S chodzi o wolne miejsce na plecaczek bo koleżanka Borowinka chce jechać jako plecaczek z kimś i koledzy się teraz deklarują .

P.S
Borowinka jakiś casting bd robiła?
Tutaj chodzi o pasję...

Borowinka

Czy casting.... nie;) kto mnie przygarnie z tym pojade ;)
Szkoda ze dzis nie piątek bo mam ochote sie z Wami spotkać. Wypic jakies piwko :) 8)
kwiaty we włosach targa wiatr :)

Buchaj

Ale chętnych coraz więcej;p co zadecyduje o tym który to bd?;p
Tutaj chodzi o pasję...

Borowinka

z którym wypije piwo w pt;P hehe

jaszczur

Cytat: ArturSV650S w 28 Marzec 2011, 19:33:59
Jesli chodzi o mnie to wyjazd 2 dniowy odpada. Moge tylko w niedziele. O co chodzi z tymi wolnymi miejscami? To trzeba sie gdzieś zapisywać? Sorry za może głupie pytanie ale jestem nowy  ;)

Już postaram Ci się wytłumaczyć man nadzieję, że będzie to przyswajalne :)
1. Ktoś spytał czy wiadomo, o której godzinie zaczyna się w Częstochowie VII Zlot Gwiaździsty w 2011 roku.
Wszedłem na stronę www.jasnagora.com i tam sprawdziłem czy jest już program. Był więc skopiowałem na naszą KFM czyli naszego forum.
Zlot w Częstochowie od dwóch lat zawsze trwa dni ale mało osób o tym wie. Pierwszy dzień sobota jest dniem modlitwy - nie byłem ale tak wnioskuje.

2. Forum ma charakter luźny a sami użytkownicy zgłaszają jakieś termin itp. jest jednak grupa osób, która od początku jest bardziej zaangażowana w forum i wrzuca propozycje wyjazdów itp.
Dlatego główna zbiórka jest zaplanowana na godzinę 7:00 w niedzielę 17 kwietnia 2011 na parkingu na ul. Ściegiennego mapka zielony motocykla.

3. Jak ktoś chce jechać w sobotę to po prostu pisze "Jadę w sobotę ktoś też jedzie?" i tak to wygląda. Trochę jest bałagan ale się połapiesz :).

4. Co do noclegów jak by ktoś jechał w sobotę. W zeszłym roku lub dwa lata temu w Przeprośnej Górce czyli miejsca skąd rusza parada na Jasną Górę było dostępne pole namiotowe ale w tym roku nie ma na razie żadnej informacji o tym że coś ma tam być. W Przeprośnej Górce znajduje się Sanktarium św. Ojca Pio http://www.sanktuarium.opw.pl/nowa/index.php

Jak za bardzo namotałem to pisz postaram się z mojego na Wasz przetłumaczyć :)

Borowinka

chyba,że ktoś ma ochotę dzisiaj ;>?

Słoniu

Moja propozycja jest następująca:
Zbiórka godz 7.00 parking Ściegiennego
Najpóźniej 7.15 wyjazd do Przeprośnej Górki
9.30 parada motocyklowa na Jasną Górę i msza o 12
Po mszy powrót do Kielc. Po drodzę jakaś kiełbaska cy cóś. Pywko walniemy już w domku.
Konkrety i szczegóły 12 kwietnia. Nie wykluczone że dołączą do nas koledzy z Klubu Miłośników Yamahy.
PS. Jaszczur gdybyś mógł wrzucić mapkę gdzie jest ta Przeprośna Górka, to wielu z nas rozjaśniło by w głowie, mnie też.
SŁONIU
660346122