26 Listopad 2020, 03:58:19

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/17 - Częstochowa

Zaczęty przez Mati, 15 Styczeń 2011, 17:42:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafał

I ja podziękuję :]. Podróż super, prowadzenie kolumną również (Kali).
Nagle ze strony motocyklowej zrobiła się polityczna >:(
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Motorynka

Cytat: cezary-alien w 17 Kwiecień 2011, 20:46:07
Bylo milo ale sie skonczylo..:)
Kasiu mialem sobie zrobic fotke a Ty mi ucieklas <szalona>

Heheh, spoczko , jeszcze zrobisz fotke... jak mnie dogonisz .... :PPP  z reszta i tak chciales zdjecie tablicy :P

Ja tez bardzo sie cieszze ze do Was dolaczylismy, i ze "uratowalismy" Kamilka :)))   jazda spokojna, ale nie nudna :)) wiec bylo ok :)))   dzieki  i do NASTEPNEGO :))))  (najwieksza atrakcja bylo, jak cala kolumna facetow podjechala do "laluni ulicznej " :)  heheh ze niby pomili skrety :D

Cezary

19 Kwiecień 2011, 02:22:50 #137 Ostatnia edycja: 19 Kwiecień 2011, 02:24:40 by cezary-alien
Cytat: mOtOrynka w 18 Kwiecień 2011, 23:03:43
Cytat: cezary-alien w 17 Kwiecień 2011, 20:46:07
Bylo milo ale sie skonczylo..:)
Kasiu mialem sobie zrobic fotke a Ty mi ucieklas <szalona>

Heheh, spoczko , jeszcze zrobisz fotke... jak mnie dogonisz .... :PPP  z reszta i tak chciales zdjecie tablicy :P

Ja tez bardzo sie cieszze ze do Was dolaczylismy, i ze "uratowalismy" Kamilka :)))   jazda spokojna, ale nie nudna :)) wiec bylo ok :)))   dzieki  i do NASTEPNEGO :))))  (najwieksza atrakcja bylo, jak cala kolumna facetow podjechala do "laluni ulicznej " :)  heheh ze niby pomili skrety :D

Hehe te majteczki na tablicy calkiem calkiem:)  przyjdzie czas ze Ty bedziesz musiala mnie dogonic:) Szalona Kasiu!!!

Chcielismy sie zapytac jak daleko do najblizszej stacji  ;D
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Fafik

Zainteresowało mnie to wszystko co się działo w czasie mszy, bo inaczej sobie wyobrażałem tą "imprezę"  (widać całe życie naiwny jestem) Poczytałem trochę o rajdzie katyńskim i jakie mnie zdziwko wzięło jak na ich forum są zdjęcia z imprez np z ojcem dyrektorem :o Nie wiedziałem, że oni aż tak bardzo mają zdeklarowane poglądy polityczne i religijne.

Ciekawe są też opinie o komentarzach po kazaniu np na ścigacz.pl (gdzie obiektywnie rzecz ujmując środowisko motocyklowe jest MOCNO podzielone)

http://rajdkatynski.net/forum/viewtopic.php?f=19&t=228&start=20

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Kuba`125

Tak ,szkoda tylko,że przez jednego mocno zwichrowane kazanie ,cała idea zlotu zeszła na drugi ,a nawet trzeci plan. Co prawda  nie było mnie ,ale czytam z ubolewaniem że, przez jednego głąba cała atmosfera prysła >:(
coraz bardziej Ci księża przeginają...
Dziewięć pięć czteRRy ;D