5 Grudzień 2020, 15:35:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/17 - Częstochowa

Zaczęty przez Mati, 15 Styczeń 2011, 17:42:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

sz_kamil

Dziekuje wszystkim za super wyprawe , oraz za PALIWKO :/
Juz nie moge sie doczekac nastepnej wycieszki

Artur RR

Extra wyjazd, dziekuje wszytkim !  :)
Peace Sells... But Who's Buying?

GrzesiekGSRsilwer

spoko wyjazd , powrót w sumie też :D 
nagasuka

pauluss

Witam. Dzięki wszystkim za super wyjazd. a co ważniejsze za bezpieczny powrót wszystkich uczestników.
Do zobaczenia.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

jaszczur

Cytat: pauluss w 17 Kwiecień 2011, 22:43:53
Witam. Dzięki wszystkim za super wyjazd. a co ważniejsze za bezpieczny powrót wszystkich uczestników.
Do zobaczenia.

Dziś byliśmy sami świadkami, że nie dla każdego powrót z Częstochowy był bezpieczny. Dwaj motocykliście powrót zakończyli w rowie  na trasie Radomskiem a Końskimi.  Na szczęście żywi i przytomni (nikt z KFM).
Zaraz wrzucę foty w Częstochowy do galerii.

Rafau

Dziękuję uprzejmie:)
Było miło.
Było super.
Było zimno ale tylko na początku:P
Ekipa powrotna ideał:P

kali

Dziękuję za dyscyplinę i cierpliwość w jeździe w grupie na początku 20 maszyn a z Buskiem od Szczekocin do 60.
Opłaciło się bo sami widzieliśmy jak bywa.........
Dzięki za wspólną mszę i obia...dzik .
Dzięki za super towarzystwo i do kolejnego wyjazdu...
Powodzenia i tylko mi tam bezpiecznie!!!!!!!!!!!!!!!
kali

Gery

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,9452108,Jazda_polska.html

Sam wypad  motocyklowy zapewne był fajny ale czytając fragmenty "homilii" z owej imprezy upewniłem się że  słusznie się tam nie wybrałem i  na ten  konkretny zlot nie pojadę nigdy, nie moja to bajka....
V2 czy V4 ale zawsze V:)

lukasz734

Dzięki wszystkim za wspólny wyjazd, było super:) Ekipa powrotna pierwsza klasa ;)

kali

Gery tak to jest jak się czyta "Gówno Prawda" , każdy z będących w Częstochowie miał własne intencje.
kali

Fafik

W swoim i Taty imieniu, pragnę Wam wszystkim podziękować za wypad. Kali świetnie prowadzona kolumna, reszta uczestników bardzo zdyscyplinowana -  tempo nie porywające ale dzięki temu bezpiecznie (bo niektórzy nie mieli tyle szczęścia). Ogólnie - super

Tylko w moim imieniu :  jazda na 5, kazanie na 1 = średnia 3 :)

W przyszłym roku mogę jechać ale będę pilnował obiadów, by jak wrócicie to by WSZYSCY dostali :)

Choć może na przyszły rok zrobimy bojkot, bo widzę że kilku chętnych jest i będzie zlot "Częstochowa bez kazania" i pojedziemy w Bieszczady :)

Jaszczur już wiesz dlaczego Twój pomysł na wspólne msze upadł....
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

jaszczur

Cytat: Fafik w 18 Kwiecień 2011, 12:05:29
...Tylko w moim imieniu :  jazda na 5, kazanie na 1 = średnia 3 :)...
...Jaszczur już wiesz dlaczego Twój pomysł na wspólne msze upadł....

Mam identyczne odczucia co Ty dotyczące kazania podczas mszy. Kazanie w wykonaniu fanatyka, który pisał chyba je specjalnie pod "obrońców krzyża" z PIS i TV Trwam.
Sam się zastanawiałem czy może chcą żeby mniej motocyklistów za rok przyjechało do Częstochowy.

Artur RR

Jednak nie mam czego zalowac ze nie wyrobilem sie na msze (spowiedż) skoro msza byla elementem kampani wyborczej PIS'u ale nie ma sie co dziwic, pare lat temu Kaczynski z Rydzykiem w tym samym miejscu reklamowali Siec telefonów "W Rodzinie"....
Peace Sells... But Who's Buying?

Gery

Cytat: kali w 18 Kwiecień 2011, 11:15:29
Gery tak to jest jak się czyta "Gówno Prawda" , każdy z będących w Częstochowie miał własne intencje.

Kali ja nie jestem czytelnikiem owej gazety, ale inne źródła a  także jak widać powyżej sami uczestnicy potwierdzają treści tam wygłaszane i wygląda na to że nie mi jednemu one nie odpowiadają. Jeśli tobie odpowiadają to twoja sprawa, masz do tego prawo  i nic mi do tego, ja tylko napisałem że to nie moja bajka... i tyle.
Pozostaje z szacunkiem.

A co do wypadu "antyczęstochowa" w przyszłym roku to ja sie piszę:)
V2 czy V4 ale zawsze V:)

kakaj

Dzięki za super wypad. To była moja pierwsza wyprawa w tak dużej kolumnie. Robiło to wrażenie :).
Powrót ekstra.
Pozdro dla wszystkich
Kakaj