2 Grudzień 2020, 15:09:20

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/17 - Częstochowa

Zaczęty przez Mati, 15 Styczeń 2011, 17:42:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

MiszCZu

15 Kwiecień 2011, 22:52:50 #105 Ostatnia edycja: 15 Kwiecień 2011, 22:54:40 by MiszCZu
Msza jak w tamtym roku będzie zaliczona, a co do parady to nie chce mi się jechać w tłumie motocykli 5km/h i męczyć maszyny i siebie  :P

P.S. Wszystkie kieleckie esfałki lecą do Częstochowy ?? :D :D

Artur RR

Nie wiem czy wszyscy ale ja na 99% jade wiec z toba jest nas dwóch hehe. Wlasnie co do parady to obawiam sie zeby nie zagotowac motoru ale na msze to chce isc.
Peace Sells... But Who's Buying?

jaszczur

Właśnie skończyłem pisać obowiązkową lektura, która należy przeczytaj dzisiaj a jutro przed wyjazdem powtórzyć sobie.
http://www.motocykle.kielce.com.pl/turystyka-motocyklowa/29-zasady-jazdy-w-grupie.html

Rafał

Cytat: Jaszczur w 16 Kwiecień 2011, 14:14:09
Właśnie skończyłem pisać obowiązkową lektura, która należy przeczytaj dzisiaj a jutro przed wyjazdem powtórzyć sobie.
http://www.motocykle.kielce.com.pl/turystyka-motocyklowa/29-zasady-jazdy-w-grupie.html

Właśnie miałem pytać jak sygnalizować brak paliwa :P. O ile pamiętam mam jakieś 2/5 baku, na miejscu spotkania mamy wszyscy mieć zatankowane maszyny, czy będzie jakiś postój na cpn-ie niedługo po wyjeździe? Naturalnie postaram się pospieszyć i zatankować wcześniej, ale też nie chciałbym się spóźnić
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

lukasz734

Jestem nowy na forum:) również się pisze na jutrzejszy wyjazd.

TomekzCK

Jak by ktoś się pisał część ludzi wylatuje o 9.00 spod Lukoila. Pozdrawiam
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Cezary

Cytat: malyzck w 16 Kwiecień 2011, 19:16:43
Jak by ktoś się pisał część ludzi wylatuje o 9.00 spod Lukoila. Pozdrawiam

To nie mozemy wszyscy jutro o jednej godzinie??!!
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Rafał

Jak się nie wyrobie na Ściegiennego to będę na tej stacji :)
                                                                                       John Milton

lukasz734

Ile osób jutro leci spod Lukoil o 9?? Jakie tempo będzie miała ta grupa ;)??

TomekzCK

co do tego czemu nie razem - bo już się zebrała paczka i za dużo odkręcania godziny i miejsca;
co do ilości ma być około 15 maszyn + plecaczki, tempo myślę że rozsądne ale napewno przelotowa powyżej 130km/h - lecą raczej same sporty ;)
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Motorynka

Słuchajcie, na siłę to można komuś kołek w tyłek wsadzic. Po co na sile kogos uszczesliwiac w Kielach jest pewnie ze 200 motocyklistow i co, tak na kazdy wypadzik wszystcy razem i heja??  no pokrecilo was? :)))  wylluzujcie troche :)   a to ze sa grupki to jest lepiej i BEZPIECZNIEJ. mam nadzieje tylko ze na miejsc u sie razem jakos spotkamy, a  jak nie to luz :)))   do zobaczenia na trasie albo na miejscu :))))

Fafik

motorynka w 100% popieram, ostatni wyjazd pokazał że grupa 15-20 motorowa, gdzie jadą zarówno początkujący i nieco bardziej wprawieni motocykliści, gdzie jadą 30KM i 180KM maszyny nie wróży dobrze! po pierwsze: nie potrafimy jeździć w takiej grupie, po drugie "ściganie" prowadzącego przez maszyny na końcu nie jest całkiem bezpieczne, taka jazda "rwana", na przemian 80 i 160 :) .

ale to tylko moje zdanie. Ja jutro jestem o 7 na parkingu i szczerze mówiąc wole jechać w 4-6 osobowej grupie niż 20 motocyklowej kolumnie, bo szybciej i bezpieczniej.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Rafau

Drogie Panie i drodzy Panowie:P

Widzimy się jutro o 7 na Ściegiennego! (ja będę już o 6:50)

Życzę dobrej nocy i żeby każdy odpowiednio wypoczął przed tą jakże ważną podróżą!

Ja osobiście po zakończeniu zeszłorocznego rozpoczęcia czekałem z niecierpliwością cały rok na to aby jechac poraz kolejny i mimo że jestem chory to pojadę!

Dobranoc:)

Rafał

Cholera! Żadnego autobusu nie ma na stadion(stary) o.0
Piechotką z KSM-u :/   cudownie...

tymczasem :)
                                                                                       John Milton

Cezary

Bylo milo ale sie skonczylo..:)
Kasiu mialem sobie zrobic fotke a Ty mi ucieklas <szalona>
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..