19 Wrzesień 2020, 03:48:33

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Ubezpieczenie OC i pakiety OC+AC na 2011

Zaczęty przez jaszczur, 12 Styczeń 2011, 23:06:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

12 Styczeń 2011, 23:06:20 Ostatnia edycja: 12 Styczeń 2011, 23:09:14 by Jaszczur
Podobnie jak w ubiegłym roku zaczynam watek, który na pewno zainteresuje nie tylko mnie. Większość z nas ma ubezpieczenie na motocykl, które kończy się na początku roku.
Ja ktoś z Was już szukał ubezpieczenia OC lub OC wraz z AC niech podzieli się swoimi uwagami.
W połowie zeszłego roku pojawiły się towarzystwa, które ubezpieczają motocykle w pakiecie OC i AC ale motocykl nie może być starszy niż 5 lat.
W zeszłym roku PZU zjechało bardzo z ceny na ubezpieczenie samochodów w pakiecie. Może w tym roku też na motocykle.

Sezon tuż tuż :D

sebo

13 Styczeń 2011, 12:34:47 #1 Ostatnia edycja: 22 Luty 2011, 22:29:06 by Jaszczur
W dalszym ciągu polecam centrum ubezpieczeń A-Z na ul.Chęcińskiej. Mają tam ofertę chyba 17 ubezpieczycieli i zawsze miłe panie (do wyboru , do koloru - brunetki,blondynki i nawet jedna ruda  :D) dobiorą coś atrakcyjnego uwzględniając nasze opcje (wiek kierowcy, wiek motocykla, ile czasu posiada się prawko kat.A , czy ma alarm, różne zniżki etc.)

Adres: Chęcińska 6 - w połowie drogi jadąc od kościoła garnizonowego w stronę ulicy Pakosz, po prawej stronie na pierwszym piętrze (przed Domgosem jakieś 50-100m). Można wszystkich info dowiedzieć się telefonicznie, a potem zgłosić się tylko po gotowy druk w umówionym terminie. Ubezpieczam tam któryś pojazd z rzędu i jeszcze nigdy nie miałem wątpliwości co do jakości ich usług (głównie pomoc w dobraniu najbardziej optymalnego ubezpieczenia)

Na mapce żółta kropka http://www.motocykle.kielce.com.pl/motocyklowa-mapa-kielc.html
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Andrew

Promocyjna zniżka przy zawieraniu umowy ubezpieczenia AC  równa zniżce w OC. 
Zniżka przy ubezpieczeniu mieszkań i domów nawet do 30%.
Zapraszam Kielce ul. Starodomaszowska 40 . 
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

miccal

multi agnecje maja swoje zalety, fakt nie podważalny,  ale proponuje sprawdzić obowiązkowo ofertę pzu, sam bylem mocno zdziwiony ze to towarzystwo dwukrotnie przebiło oferty directowych ubezpieczycieli
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

jaszczur

Cytat: miccal w 26 Marzec 2011, 17:38:07
multi agnecje maja swoje zalety, fakt nie podważalny,  ale proponuje sprawdzić obowiązkowo ofertę pzu, sam bylem mocno zdziwiony ze to towarzystwo dwukrotnie przebiło oferty directowych ubezpieczycieli

Tak w przypadku samochodu i pakietu AC+OC w jesieni 2010 roku PZU miało bardzo dobre ceny.

tomekmajesty

29 Marzec 2011, 21:58:28 #6 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2011, 22:10:14 by tomekmajesty
sprawdzajcie koledzy i koleżanki oczywiście ;)
dwa parametry polisy:
- franszyza redukcyjna
- udział własny
bo niestety często agenci sprzedają tanie polisy, bo...
franszyza 1000 zł udział własny 20%....
i wtedy jest super taniocha, ale jak trzeba likwidować szkodę to...
szkoda gadać >:(
no i oczywiście assistance... są NAPRAWDĘ rózne co też ma wpływ na cenę, np ja mam od 0 km od miejsca zamieszkania z pojazdem zastępczym na czas naprawy ale do 14 dni, bez wzgledu czy kolizja czy awaria (dotyczy auta)
go your own way

Dżej Dżej

Witam Wszystkich!
Ja mam w ALLIANZ polecili mi znajomi i powiem wam że nie mam porównania cenowego ale obsługa i zachowanie przy usterkach itp. szacun dla nich,
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Rafał

Ubezpieczenie znowu drożeje o.0? Niby zniżki większe, ale kwota OC też... Jedynie NNW kosztuje tyle samo co rok temu.

= PZU =
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton