18 Wrzesień 2020, 17:00:20

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Aerografika

Zaczęty przez aerografika, 11 Styczeń 2011, 19:17:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

aerografika

11 Styczeń 2011, 19:17:10 Ostatnia edycja: 11 Styczeń 2011, 20:15:35 by karola
Siemanko w końcu;D... spora biurokracja i trudno sie tutaj połapać no ale ok , nie będę opisywal historii swych motocyklowych podbojów bo jest mizerna , opowiem o tym czym zajmuję się> od lat kilku zajmuję się aerografią , do tej pory głownie na ślasku działałem , jednak studia w CK zacząłem to i tutaj chcialbym jakąs działalnosc kręcić , z tego co wyczytałem nie ma tutaj osób które malują czy podjęłyby się lakierowania , niektore prace i link do mej stronki będą w temacie custom i tunning , pozdrawiam;D

Słoniu

SŁONIU
660346122

Naitsabes

pająk

witaj. Twoje prace dodadzą kolorytu naszemu forum...  ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

aerografika

siemka Wam;D mogę wrzucic więcej prac , nie tylko motocyklowych , maluje takze wnętrza , jesli ktos ma restauracje np chetnie zajmę sie ścianami , i licze ze znajda sie tutaj tez kaski/motocykle forumowiczów;D pzdr

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Kuba`125

Witam,jak miło i przyjemnie,że wreszcie w Kielcach rusza się temacie tuningu/malowań motocykli
Dziewięć pięć czteRRy ;D

sebo

Witam i miło, że jesteś u nas.
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708