20 Wrzesień 2020, 17:12:41

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

FireBlade

Zaczęty przez KAMIL929, 30 Grudzień 2010, 21:37:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

KAMIL929

Wypolerowałem felgi :))

A szyba lustrzanka leci z usa prosto do cbr :))
CBR 929 go go go !!!!

PRIM76

Polereczka jak najbardziej jeszcze bym dołożył paski na fele-białe,xenona do lampy,a lampe poszukał urzywke,można czasem wychaczyć okazyjnie na allegro albo ebay, nakładka na klosz to moim zdanie marny pomysł ale to tylko moja opinia...pozdro.

connekt

Ładnie ale bym coś dorzucił coś do nich

KAMIL929

Felgi będą złote :)) Następna zmiana oponek i zmienią kolor :))
CBR 929 go go go !!!!

Bzyku

Co do tej nakładki na lampę to dla mnie WIOCHA, i to taka dość spora ;)
Owiewka Oki
Patrz w lusterka, drugiej szansy nie dostaniesz :)

KAMIL929

Jaka naklejka panewkowiczu ?
CBR 929 go go go !!!!

Kuba`125

Kamil929 chyba już zrezygnował z nakładki na lampę(dzięki Bogu) a fele jak najbardziej wyszły elegancko ;)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

KAMIL929

Z nakładką jeszcze nie wiem:0 puki co próbujemy  odlać klosz do lampy bo mam pęknięty kupiłem juz jedna lampę 680zł i odesłałem szkło całe ale popękana od wewnątrz regualcja urwana i oburzony sprzedawca co ja bym chciał za takie pieniądze :))   Puki co szukam złotych klamek śrubek do owiewek przewodów w oplocie i jak znajde sety w budżecie również sprezentuje Cebrze :) czegóż dla niej człowiek nie poświęci :)
CBR 929 go go go !!!!

robert73

Taaaa i do tego wszystkiego ubierz sobie dres ti dopiero bedzie lans. Nakladka na RZEPY Dobre tooooooo ;D

KAMIL929

Szyba doszła :) Filtr BMC również cebra troche zmieniłą głos głośniej i bardziej jadowicie gada:) Następne akcesoria zamówione:) Dekiel sprzęgła z carbonu "Pancerny" pojawi sie również pare elementów z nadrukami carbonu metodą hydrografiki. Planuje zgrzać pęknięcie lampy aby była szczelna i zamontować xenon 6000k mijania 8000k drogowe. I obowiązek tylnia lampa leddd :)  Puki co cbr :

CBR 929 go go go !!!!

jaszczur

Widzę, że już nie możesz się doczekać lepszej pogody jak każdy z nas. Pamiętaj tylko że Ty nie jesteś "Pancerny" jak Twój dekiel sprzęgła na początku sezonu trochę wolniej.

Borówa

Ładne moto i gratuluje pomysłów i planów. O gustach się nie dyskutuje więc mam nadzieję, że osiągniesz to co sobie zaplanowałeś. Na zdjęciach tylko łańcuch trochę podrdzewiały daj mu trochę oliwy ;)

KAMIL929

Łańcuch jest złoty nasmarowałem doscyc bogato i kurz troche sie przykleił dlatego tka wygląda;/
CBR 929 go go go !!!!

Borówa

Ajjj no to perfekcja. Czekam na zdjęcia jak felgi będą złote.