29 Listopad 2020, 17:25:22

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

FireBlade

Zaczęty przez KAMIL929, 30 Grudzień 2010, 21:37:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

KAMIL929

Zamierzam założyć czarna Racingowa szybe i czarną nakładkę na światło ;)

Światłą cbr ma dobre założenie tak xenony nie przeszkadza mi utrata widoczności :)

Czekam na opinie :)

W gre wchodzi kolor szyby racing ale jak dla mnie max czerń jest ok. Jestem ciekaw jak to odbierze publika ;d

CBR 929 go go go !!!!

denwer

Nakładka na światła ?
Może to i bajer ale zmniejsza widoczność to raz.
Podwyższa temp. w kloszu to dwa.
Miśki tego nie przeboleją i się źle skończy to trzy.
Nie przejdzie okresowego to cztery.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

KAMIL929

30 Grudzień 2010, 23:09:04 #2 Ostatnia edycja: 3 Styczeń 2011, 19:14:42 by KAMIL929
Nakładka montowana jest na rzepy :) Wiec twoje punkty tracą znaczenie :)

CBR 929 go go go !!!!

Kuba`125

Czarna szyba miód malinka,ale te nakładki mi się nie podobają tak samo jak w 954 kiepsko to wygląda moim zdaniem oczywiście :).Twoja Hania jest czarna szyba elegancko,ale lampa to już za bardzo się zlewa ,proponuje założyć dobry ksenon super efekt, ja mam w czarnej i wygląda to super ;D.

Ps: Nie wiem czy dobrze pamiętam z Targów,ale czy twoja Rs nie miała szybki na czarno przemalowanej? bo ja się zastanawiam czy w swojej nie przemalować i miałbym ewentualnie kilka pytań :).
Dziewięć pięć czteRRy ;D

KAMIL929

Cbr Była gdzieś dojechana i nakładką też chce zamaskować pęknięcie lampy :) nowa lampa kosztuje tyle co power comander wiec odpuszczę sobie :d Tzr/rs miałem czarne szyby sam je robiłem od seryjnej do efektu końcowego ;d rs nie skończyłem i sprzedałem :) Na rozpoczęcie 2011rs również będzie zostało w świętokrzyskim:) Myśle teraz czy nie dać szyby iridium racing i czarnej nakładki ;/
CBR 929 go go go !!!!

TomekzCK

No to super ze się chwalisz ze nie masz lejców tylko pogratulować!!!
Zwłaszcza jak ktoś wymusi na Tobie pierwszeństwo, ale + 20 do lansu dla 16 latek.
A jak założysz czarny klosz na lampę to dopiero będzie czad prawie jak na simsonku 12 lat.
Chyba nie dorosłeś do 929.
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Naitsabes

Ja osobiście bym nic nie zmieniał. Nie podobają mi się tego typu przeróbki ale to kwestia gustu ;)

Buchaj

Moim zdaniem jeżeli cokolwiek można zmienić to tylko tą szybkę na czarną chociasz nie koniecznie , z ta nakładka na lampę to jak najbardziej odpada.A Kuba'125 dał dobry pomysł z tymi ksenonami;)
Tutaj chodzi o pasję...

KAMIL929

31 Grudzień 2010, 13:10:19 #8 Ostatnia edycja: 3 Styczeń 2011, 19:15:27 by KAMIL929
Fajera sezon przelatałem nie maiłem problemów ;d  ;d nakładkę muszę dać bo lampa jest pęknięta;/ szyba tak samo bo z orginalną sie nie da śmigać powietrze tak daje po dupie ze masarka:)
CBR 929 go go go !!!!

ŁukaszFZ1000

Załóż se lustrzanke,ja mam w Bladym i nie narzekam :)

FJ1100->GSXR750->GSXR1100->TL1000R->CBR1000RR->ZX12R->SV1000S->ZZR1100->ZX10R>FZR1000EXUP>FZ1000

KAMIL929

Nie wiem jak będzie pasować do mojego malowania lustrzanka ;/
CBR 929 go go go !!!!

Kuba`125

W sumie do motocykla o takiej pojemności i mocy najlepsza byłaby szyba przezroczysta podwyższona,bo jak lecisz z dużymi prędkościami to leżysz na baku i jakoś musisz patrzeć na drogę ;D,może warto zastanowić się nad takim właśnie rozwiązaniem?
Dziewięć pięć czteRRy ;D

KAMIL929

No to mówię ze kupuje Racingową szybe... Czytanie ze zrozumieniem...

Czy szyba będzie czarna czy lustro to będzie przez nią widać :)
CBR 929 go go go !!!!

Kuba`125

Wiem,że racingowa ,głównie chodziło mi o to ,że może jednak przezroczystą zostawić.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

KAMIL929

Nie chce przezroczystej napisałem wyraźnie ze chce zmienić celowo :))

Kupie czarną  czarną nakładkę przyciemnię kierunki kupie czarne klamki   i sety będzie gitara :)
CBR 929 go go go !!!!