19 Wrzesień 2020, 07:31:22

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Cześć Wszystkim!!!

Zaczęty przez pawelt333, 24 Grudzień 2010, 13:05:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawelt333

24 Grudzień 2010, 13:05:49 Ostatnia edycja: 24 Grudzień 2010, 13:24:42 by pawelt333
Cześć! Jestem nowy na forum i zgodnie z dobrym wychowaniem (czytaj:regulamin:) mówię wszystkim CZEŚĆ!!!!
To znowu ja:) właśnie przeczytałem instrukcję pisania przywitania, więc troszkę dodam:)
Motorki polubiłem w 7klasie podstawówki, kiedy to ojciec walnoł mi komara, póżniej była wsk 175, potem mz150, potem mz251 - moja perełka wypieszczona. Potem był okres dojrzewania i hormony oderwały mnie trochę od dwóch kółek (panienki wolały samochód:), po założeniu obrączki i wyżebraniu zgody małżonki kupiłem varadero 125, a obecnie bujam się transalpem xl600v. I ten motorek jest też powodem zarejestrowania się na forum - szukam informacji o przyczynie awarii w moim sprzęcie - tuż przed zimą trochę ją przycisnąłem na trasie i straciła moc z jakiegoś powodu:( tak więc szukam pomocy. Jestem z Kielc i mam 31lat(za dwa dni wskoczy 32:().
pozdrawiam wszystkich
pawelt333

pająk

cześć! Pewnie w święta ludzie będą mieli inne sprawy na głowie. Ale potem coś uradzą nad motorkiem. Trzeba będzie założyć nowy wątek w innym dziale...
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Naitsabes

PRIM76

Siemanko chłopie a o moto zapytaj w innym okienku,coś tam poradzą-pozdro.....

Kuba`125

Witam ,kolega nie jest czasem z KSM-u bo tam kiedyś pod blokiem stawało często VARADERO125 :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

28 Grudzień 2010, 14:13:30 #6 Ostatnia edycja: 22 Luty 2011, 22:41:04 by Jaszczur
Witaj na KFM :)

Zapraszamy na otwarte spotkania motocyklistów. W okresie zimowym w piątki od godziny 19 do Pizzeria Galeon na róg ul. Warszawskiej i Jeleniowskiej w Kielcach.
Poniżej link do mapki dla o2o, która może się przydać i pomoże Ci do nas trafić :)
http://www.motocykle.kielce.com.pl/motocyklowa-mapa-kielc.html

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Buchaj

Tutaj chodzi o pasję...