26 Listopad 2020, 18:35:28

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/12/21 Choinki dla Domu Dziecka

Zaczęty przez kali, 20 Grudzień 2010, 15:08:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

kali

20 Grudzień 2010, 15:08:10 Ostatnia edycja: 20 Grudzień 2010, 15:13:39 by Jaszczur
Zgodnie ze złożoną obietnicą mam 5 szt. choinek dla Domu Dziecka ul. Toporowskiego.
Potrzebny jest transport na jutro rano do Samsonowa i z powrotem do Kielc na ul. Toporowskiego.
kali

sz_kamil

Dysponuje VW transporterem i 2 metrowa choinka by sie zmiesciła ( nawet nie jedna :P ) tyle ze raczej popołudniu niz rano , rano pracuje i koncze ok 15 -16 wiec ok 17 moge byc w razie potrzeby do dyspozycji .
Poza tym mysle ze moze warto choinki wręczać równiez wieksza grupa :D

kali

Kamilu jest jeszcze dom Dom Dziecka na Sandomierskiej, kontakt ma Radek.
Więc ja dostarczę choinki na ul. Toporowskiego bo muszę je odebrać około 10.00 a jak ktoś ma jeszcze możliwości to można na Sandomierską.
kali

Kuba`125

Tak a pro po ,może kiedyś na wiosnę można by też wpaść na Sandomierską do DD, to jest na moim osiedlu z pewnością by się ucieszyli.Taka moja propozycja  :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Buchaj

Cytat: Kuba`125 w 21 Grudzień 2010, 22:00:39
Tak a pro po ,może kiedyś na wiosnę można by też wpaść na Sandomierską do DD, to jest na moim osiedlu z pewnością by się ucieszyli.Taka moja propozycja  :)

Podejrzewam że pewnie bliżej wiosny będzie taki pomysł:) np na Dzień Dziecka czy coś.Pewnie zajmą się tym osoby  z góry forum;)
Tutaj chodzi o pasję...

kali

kali