5 Grudzień 2020, 05:02:11

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/12/22 godzina 19:00 - Spotkanie opłatkowe KFM i życzenia

Zaczęty przez jaszczur, 20 Grudzień 2010, 13:13:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Andrew

Wszystkim wszystkiego naj naj naj najlepszego .
Niedoczytałem ze spotkanie było dzisiaj   :-[

Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Motorynka

Bardzo dziekuje przybylym, natomiast tym ktorzy nie mogli przybyc przesylam GORACE Zyczenia , wymarzonych kółeczek, okrągłych bąbeczek, wypadow wymarzonych i marzen spelnionych. wiele radosci, milosci, i spokoju w nowym roczku.

jaszczur

Cytat: mOtOrynka w 23 Grudzień 2010, 00:59:40
Bardzo dziekuje przybylym, natomiast tym ktorzy nie mogli przybyc przesylam GORACE Zyczenia , wymarzonych kółeczek, okrągłych bąbeczek, wypadow wymarzonych i marzen spelnionych. wiele radosci, milosci, i spokoju w nowym roczku.

Ja również przesyłam gorące życzenia dla głównej organizatorki spotkania opłatkowego.

Buchaj

Miałem złożyć życzenia w innym wątku ale jak już wszyscy sobie tutaj składamy to tutaj.

Zdrowych,Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,Spełnienia Marzeń aby 2011 był jeszcze lepszy i bezpieczniejszy od zeszłego.
Życzy Wszystkim  Buchaj;)
Pozdrawiam
Tutaj chodzi o pasję...

blaz

Niestety mnie też nie udało się dotrzeć....

Zdrowych, Wesołych Świąt, Bezpiecznego sezonu 2011, Wspaniałych maszyn i Wszystkiego Naj Naj,...

Życzy Błażej
Błażej Wawszczyk

Gajowy

Myślę,że czas Wam tu coś życzyć prosto.No więc... Aby schudnąć po wigilii,mieszkać w wypasionej wilii,kasy więcej niż full,być po prostu jak najbardziej cool.I ten gruby, z długą brodą,niech przyjdzie z wodą procentową.Poczęstuje Was śmiało
i prezenty da jakich mało.Oby w Sylwestra tańczyć do rana,fajki rzucić, pić szampana,
nie zapaskudzić sobie chaty,sprawić sobie nowe szaty.
Gajowy życzy wszystkiego
jak najbardziej wypasionego! ;D
tel.606-703-763

motogirl27

No to korzystając z okazji Chcieliśmy Wam złożyć życzenia Zdrowych i pogodnych świąt w gronie rodziny a potem Przyjemnego szumu w głowie Wygodnego miejsca w rowie, no i może jeszcze potem spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą Cię nie oblał idąc droga. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku 2010.
Może w końcu nam się kiedyś uda zawitać na jakieś spotkanie KFMu choć jak na razie to czarno to widzę bo brakuje nam czasu na wszystko. Pozdrawiamy
Arleta i Leon

maxon

Serdeczne życzenia Zdrowych ,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla Przyjaciół z CK Bikers w imieniu Stowarzyszenia Motocyklistów "Grupa Południe"  .

Pozdrawiam:)
...szerokości życzę