24 Listopad 2020, 17:20:37

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/12/22 godzina 19:00 - Spotkanie opłatkowe KFM i życzenia

Zaczęty przez jaszczur, 20 Grudzień 2010, 13:13:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

20 Grudzień 2010, 13:13:50 Ostatnia edycja: 22 Grudzień 2010, 15:50:16 by Jaszczur
Zapraszamy w najbliższą środę 22 grudnia 2010 o godzinie 19:00 na spotkanie opłatkowe Kieleckiego Forum Motocyklistów.

Proszę niech każdy z Was przyniesie, ze sobą opłatek i zabierze swoje pociechy te małe i duże :)

Miejsce spotkania to Pizzeria Galeon na rogu ul. Jeleniowskiej i Warszawskiej w Kielcach dawny Rumcajs.
Mapka dojazdu >>> Pokaż

sz_kamil

Naitsabes

Spontan na szybkości 8) ale ja się piszę. Powiedzcie tylko czy coś możemy tam przynieść, czy coś oni zorganizują czy po prostu posiedzimy sobie, podzielimy opłatkiem i wszamiemy pizza?

jaszczur

Cytat: Naitsabes w 20 Grudzień 2010, 18:13:09
Spontan na szybkości 8) ale ja się piszę. Powiedzcie tylko czy coś możemy tam przynieść, czy coś oni zorganizują czy po prostu posiedzimy sobie, podzielimy opłatkiem i wszamiemy pizza?

Jak nazwa wskazuje spotkanie opłatkowe więc tylko przynosimy opłatek ale pizze kto chce zamawia na miejscu :)

Motorynka

20 Grudzień 2010, 21:27:22 #4 Ostatnia edycja: 20 Grudzień 2010, 21:29:06 by mOtOrynka
Mysle ze jak na pierwszy raz mozemy cos tam przyniesc jakies ciacho czy cos :)
ja tez bede z moimi pociechami..... no i mezem :P

pat

Cześć wszystkim,

Niestety nas znów zabraknie na fajnej imprezce KFM (coś te terminy w tym roku są trudne - ale liczę że od 2011 już się to zmieni) ;)

Tak czy siak - życzymy wam wszystkim Wesołych Świąt i Wielu nawiniętych km w nowym roku :)

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

SebOOl

Cześć
Ja w tym terminie mam wigilię klubową więc się nie pojawię.
Ale życzę wszystkim wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku.

Pozdrawiam
SebOOl
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

kali

kali

Kuba`125

Ja sam raczej się niestety nie pojawię ,ale chciałbym wszystkim forumowiczom życzyć zdrowych,wesołych Świąt i wielu bezpiecznych kilometrów w nadchodzącym sezonie :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Duszmen

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

karola

Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Niestety i tym razem praca pokrzyżowała nam plany, więc się nie zobaczymy :(

Karolina i Ernest
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

piter

Cytat: karola w 22 Grudzień 2010, 18:34:59
Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Niestety i tym razem praca pokrzyżowała nam plany, więc się nie zobaczymy :(

Karolina i Ernest

Ponieważ nie umiem takich ładnych Mikołajów wstawiać do tekstu - podłączam się do życzeń.
Pozdrawiam
Piotr
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Motorynka

lekkie opoznienie na ok 20 pani z pizzeríi przeprasza bo tez sie spozni

jaszczur

Wszystkim życzmy z Anią  zdrowych, spokojnych oraz spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia.
Przepraszam, że nie dotrę na spotkanie opłatkowe. Praca mnie przytrzymała dopiero teraz o 21:05 jestem wolny. Jak coś z Anią mógłbym dojechać dopiero po 21:30 więc prawdopodobnie już po spotkaniu. Od dwóch tygodni nawet niedziele kilka godzin jestem w pracy. Muszę nadrobić pewne zaległości.

Iza

Powitanie świąteczne  :D

Przykro, że w tym roku nie dane było mi podzielić się z Wami opłatkiem.
Niemniej z całego serca przesyłam:

Moc radosnych życzeń na nadchodzące święta Bożego Narodzenia!!!!

Wejdźcie w Nowy Rok pełni pozytywnych wibracji

Duża Buźka!!! ;D