21 Wrzesień 2020, 23:21:20

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/12/13-16 szkolenie "ABC stowarzyszeń i fundacji"

Zaczęty przez Iza, 8 Grudzień 2010, 13:13:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

Iza

W poniedziałek w Świętokrzyskim Centrum Ekonomii Społecznej rusza szkolenie m.in. dla stowarzyszeń z zakresu "ABC tworzenia stowarzyszeń i fundacji" prowadzone przez doświadczonego trenera!

Szkolenie będzie trwało 4 dni, od 13 do 16 grudnia w godzinach 8.30 - 15.00. Zapewniony catering + materiały szkoleniowe.

Jest tylko kilka wolnych miejsc!

Zgłaszać można się w ŚCES, ul. Wesoła 54 (wejście od ul. Jana Pawła II 3, lub na sces@caritas.pl

tomekmajesty

mam swoje zdanie na temat tej reklamy >:(
i tej instytucji
go your own way

Iza

chętnie dowiem się :D

Może cosik napiszesz więcej zamiast wrzucać siakieś teksty "z przesłaniem głębszym"

tomekmajesty

musiałbym dużo opisać 8)
ale przecież po owocach poznacie działalność takich stowarzyszeń ;)
a w ogóle to PO KL przeszło z PO w ręce PSL więc teraz inne stowarzyszenia będą popierane ::)
a w ogóle to obserwując na co środki unijne idą niekiedy... ale na szczęście czas wyrywania kasy z UE się kończy
bo TO NIE JEST KASA NICZYJA tylko z naszych podatków
kiedyś polacy uważali, że wszystko było nasze więc można sobie wziąść do domu rzeczy z zakładu
teraz myślą, że unia im daje - nie to my wszyscy dajemy na to
kurde... znowu socjalizm ;) :D
przy okazji posłuchajcie co się czasem dzieje w parlamencie UE

http://www.youtube.com/watch?v=Ufk92V-sc30&feature=youtube_gdata_player
go your own way

Iza

Teorie spiskowe  8)

Smutne, ze odnosisz calosc do polityki nie wierzac w idealy osob chcacych zalozyc stowarzyszenie czy fundacje. To,ze czasami spotyka sie ludzi z ustawienia politycznego to jedno ale istnieja grupy dzialajace na rzecz innych. Nazwa szkolenia: ABC stowarzyszen i fundacji jest dosc jednoznacza. Ma na celu wyjasnienie co to jest i "z czym to sie je". Nie przypadkowo pojawilo sie to ogloszenie na forum, ktora jest powiazane ze Stowarzyszeniem CK Riders Kielce. Wielu z nas- forumowiczow chce przylaczyc do CK Riders a nie ma swiadomosci czemu sluzy takie stowarzyszenie i w oparciu o jakie zasady dziala.

"ale na szczęście czas wyrywania kasy z UE się kończy" hmmmm....  :)
widzisz cos zlego w tym,ze zostaly przekazane pieniadze na promocje tej tematyki?

p.s.
nie uznaje tego ogloszenia w kategorii reklamy

tomekmajesty

niestety większość szkoleń i kierunków szkolnictwa jest nastawionych na wyrwanie kasy z dotacji a nie na wyszkolenie przyszłych pracowników, którzy byliby poszukiwani na rynku pracy :(
najczęstszym szkoleniem był nie wiem czy jest nadal - pracownik biurowy :D
po co komu taki jak w firmach zatrudniających 100-200 robotników w administracji pracuje 5-10 osób i to z reguły specjalistów :D
nie ma na rynku suwnicowych, zbrojarzy, cieśli, innych fachowców, którzy na rynku pracy zarabiają od 2 do 6 tys zł netto :)
jest cała potężna grupa bezrobotnej młodzieży która po studiach nie ma co ze sobą zrobić >:(
kończą bylejakie studia, ale ... po co? żeby mieć magistra? żenada przecież nawet na wizytówce kulturalny człek tego nie umieszcza tylko od dr ;D
TO JEST PROBLEM POLSKIEGO BEZROBOCIA
podam przykład z życia, jak moja córka wybierała uczelnię, oczywiście najpierw było pytanie co chce w życiu robić za 5 lat a potem wzięliśmy do ręki różne rankingi i ....
wybraliśmy ten którego kryterium było ilu absolwentów w ciągu 6 miesięcy od ukończenia szkoły dostaje pracę w swoim zawodzie :)
ta którą wybrała miała 80% :)
fakt nie było to w pl, niby w eu, ale w kraju nie do końca zgadzającym się z socjalizmem europejskim ;D
i wiesz co - już na pierwszym roku, po pierwszych egzaminach - pojawili się łowcy głów ze znanych renomowanych firm :)
jak tak zaczniemy kształcić młodzież bezrobocia nie będzie :)
więc boli mnie że różne uczelnie, szkoły, stowarzyszenia marnują pieniądze na niepotrzebne nikomu projekty >:(
a młodzież, cóż jak nie ma pracy to się z nudów uczy ;D
do ubawu doprowadziła mnie moja siostrzenica, która powiedziała, że poszła na turystykę, bo .... wszystkie koleżanki szły ;D a zapytana jak z językami obcymi - słaba znajomość angielskiego :(
więc po co taki wybór jak pracy z tego nie będzie
resume = młodzież powinna się zastanowić kim chce być w życiu i czy nie lepiej skończyć zawodówkę i być cenionym fachowcem czy magistrem po wątpliwej renomy uczelni ;)
go your own way