2010/12/14-17 szkolenie "Finansowanie działań ekonomii społecznej"

Zaczęty przez Iza, 8 Grudzień 2010, 13:11:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Iza

We wtorek w Świętokrzyskim Centrum Ekonomii Społecznej rusza szkolenie m.in. dla stowarzyszeń z zakresu "Finansowania działań ekonomii społecznej" prowadzone przez doświadczonego trenera!

Szkolenie będzie trwało 4 dni, od 14 do 17 grudnia w godzinach 8.30 - 15.00. Zapewniony catering + materiały szkoleniowe.

Są jeszcze wolne miejsca!

Zgłaszać można się w ŚCES, ul. Wesoła 54 (wejście od ul. Jana Pawła II 3, lub na sces@caritas.pl

tomekmajesty

znowu wydajecie pieniądze unijne
czyli z moich podatków >:(
trzeba zacząć zarabiać normalnie na życie :D
go your own way

Iza

zacząć normalnie zarabiać? 8)

To może podpowiedz bo nie mam pomysłu  :D

tomekmajesty

niestety wszelkiej maści stowarzyszenia, fundacje, organizacje, to grupy osób wykorzystujące środki wspólne na własne cele pod pretekstem pomocy innym, prowadzenia programów i innych >:(
takie jest moje zdanie :D
gospodarkę kraju a więc dobrobyt jego mieszkańców budują firmy przemysłowe, handlowe, usługowe i inne, a nie banda fundacji i stowarzyszeń, ... przecież nie trzeba być doświadczonym trenerem żeby to wiedzieć ;D
najbardziej bawią mnie programy w rodzaju - solidna firma, teraz polska, gazele biznesu, itd ;D
nie mogę wiele zdradzić niestety ale kiedyś odpowiadałem m.innymi za takie pierdoły w pewnej firmie warszawskiej i... po prostu mieliśmy większość takich nagród i to bardzo szybko, bo.... chcieliśmy je mieć ;D 8)
wszelkiego rodzaju plebiscyty na człowieka miesiąca, roku, biznesmena, itd, ...... ;D
a ludziska wierzą w te bajki
ale goście prowadzący te programy zarabiają krocie
go your own way

Iza

Co do przyznawania nagrod zgodze sie z Toba, gdyz w duzej mierze (nie jest to regula) tez tak to widze. Niemniej pamietaj,ze istnieja ludzie, ktorzy nie pchaja sie na afisz a dzialaja dla innych. Wspolczuje tym, ktorzy widza wszedzie intryge i uniemozliwiaja lub zatruwaja "dzialaczom" zycie.

Piszesz dosc ostro nazywajac stowarzyszenia i fundacje banda.

Sadze,ze wrzucanie do jednego worka jest krzywdzace dla pewnej grupy Stowarzyszeń, Fundacji, nalezacych zdecydowanie do tzw. ideowcow.

tomekmajesty

no to dlaczego piszesz - ilość miejsc ograniczona
jak wiem, że macie problem z rekrutacją uczestników projektu ;D
widzisz czasem nawet nie wiesz, skąd ja to wiem ;)
go your own way

MarcinKielce

Cytat: tomekmajesty w  8 Grudzień 2010, 22:25:15
niestety wszelkiej maści stowarzyszenia, fundacje, organizacje, to grupy osób wykorzystujące środki wspólne na własne cele pod pretekstem pomocy innym, prowadzenia programów i innych >:(
takie jest moje zdanie :D

A My to co w Twoim mniemaniu??

http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,1119.0.html

Jak nazwiesz w tym momencie mnie, siebie, nas ??
Nie zmienia się w tym momencie Twoje zdanie ??

A jak wypowiesz się na ten temat
http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,1275.0.html

Czy ktoś na tym zarobił?
Czy tu były inne korzyści niż duchowe?

---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

tomekmajesty

to jest inny charakter stowarzyszenia
tutaj są ludzie, którzy skupiają się dla swojej pasji :)
a nie opowiadają głupoty, że po to by innym pomagać ;)
oczywiście gdy chce się coś zrobić dla innych to super
go your own way