4 Grudzień 2020, 02:34:37

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Awaryjne światła

Zaczęty przez salwaman, 7 Grudzień 2010, 19:41:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

salwaman

Mam pytanko,
instalował ktoś może światła awaryjne do swojej maszyny? Może ktoś poradzić jak taki włącznik zainstalować samemu?
Chcę przez zimę sobie takie światła zainstalować  ;D
Za rady typu "serwis" albo "elektryk" z góry dziękuje;)

MarcinKielce

Nie jest to rada serwis albo elektryk ale powiem Ci że google nie boli.... :)
Nie ma w googlach nawet jednego schematu jak podłączyć awaryjne??

Może tu znajdziesz odpowiedź http://forum.motocyklistow.pl/lofiversion/index.php?t64316.html
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

salwaman

W takim razie nie widzę większego sensu aby coś takiego jak "Garaż" na tym forum istniało skoro wszystko można znaleźć w nic niebolących google. Myślałem że po to jest to forum żeby z niego korzystać.
dzięki za link.

Buchaj

salwaman jak już coś zdziałasz to daj znać jak Ci poszło.
Powodzenia Pozdrawiam
Tutaj chodzi o pasję...

jaszczur

8 Grudzień 2010, 13:51:25 #4 Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2010, 15:27:31 by Jaszczur
Cytat: salwaman w  7 Grudzień 2010, 20:15:39
W takim razie nie widzę większego sensu aby coś takiego jak "Garaż" na tym forum istniało skoro wszystko można znaleźć w nic niebolących google. Myślałem że po to jest to forum żeby z niego korzystać.
dzięki za link.

Niestety nie każda soba potrafi podać linka i napisać proszę. Niestety czasami, ktoś musi coś dorzucić od siebie.
Na przyszłość jak ktoś chce pomóc to niech pomaga a nie dopisuje swoich opini.

Naitsabes

8 Grudzień 2010, 15:11:51 #5 Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2010, 15:27:59 by Jaszczur
Cytat: Jaszczur w  8 Grudzień 2010, 13:51:25
Cytat: salwaman w  7 Grudzień 2010, 20:15:39
dzięki za link.

Niestety nie każda soba potrafi podać linka i napisać proszę. Niestety czasami, ktoś musi coś dorzucić od siebie.
Na przyszłość jak ktoś chce pomóc to niech pomaga a nie dopisuje swoich opini.

Mogę się tylko pod tym podpisać. Po to jest forum, po to jest dział garaż by móc tu przyjść z wszelkiego rodzaju problemami nie musząc słuchać uszczypliwych uwag. Są na forum elektrycy, mechanicy i wszelkiego rodzaju specjaliści którzy chętnie pomogą i posłużą radą. I może ktoś na googlach szukając pomocy trafi na nasza stronę. Po to jest forum - by dzielić się pasją, doświadczeniami, radami.

denwer

Poszukaj kostki przełącznika kierunków i znajdź przewody które zwierają po przestawieniu na lewy i na prawy kierunek (wydaje mi się że jeden pin będzie wspólny dla lewego i prawego kierunku - podlutowujesz go do jednego wyjścia nowego przełącznika a do drugiego wyjścia podlutowujesz te dwa pozostałe). Podlutowujesz do nich nowe przewody i podpinasz do nowego przełącznika awaryjnych. Jak nic nie pokręciłem to powinny ci mrugać obydwa kierunki jednocześnie. Jak się zakręciłem niech mnie ktoś poprawi.

Przełącznik kupisz u Pszczurka - nigdzie indziej w Kielcach nie widziałem nic sensownego.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

salwaman

Denwer wielkie dzięki za pokierowanie :) Teraz to ja spróbuję niczego nie pomieszać.  Wielkie dzięki za podpowiedź gdzie się w przełącznik zaopatrzyć, bo na allegro znajdowałem tylko do ATV.

Grzesiek93ck za zabawę przy tym zabiorę się pewnie dopiero za jakiś czas. Teraz gromadzę wiedzę i potrzebne części, ale oczywiście jak tylko je zrobię to tu o tym napiszę, może się komuś jeszcze przyda.

Buchaj

Tutaj chodzi o pasję...

jaszczur

Cytat: salwaman w  9 Grudzień 2010, 17:37:19
....Teraz gromadzę wiedzę i potrzebne części, ale oczywiście jak tylko je zrobię to tu o tym napiszę, może się komuś jeszcze przyda.

Bardzo chętnie zamieścimy Twój opis mamy do tego nawet osobny dział na stronie http://www.motocykle.kielce.com.pl/porady.html. Zdjęcia z prac też mile widziane.

salwaman

:) jasne! nie ma problemu :)