18 Wrzesień 2020, 10:22:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Strona CKR - wasze propozycje.

Zaczęty przez jaszczur, 6 Grudzień 2010, 16:17:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekmajesty

powiem szczerze
strona i forum w porównaniu z konkurencją ;) czyli stodołą
lepsze, czytelniejsze, ciekawsze :)
tam jest jeszcze więcej staroci niż u nas ;)
go your own way

jaszczur

http://www.motocykle.kielce.com.pl/wybierz-jezyk.html :D

Za kilka dni na stronie pojawią się też gadżety w postaci Themes "Skórki" do Windows 7, tapety i inne.

Gery

23 Marzec 2011, 15:03:22 #17 Ostatnia edycja: 23 Marzec 2011, 15:08:48 by Gery
Apropos gadżetów, może ogłosimy jakis konkurs na projekt maskotki CK Riders,  wiem że wyprodukowanie potem tego to są koszty, ale jak beziemy mieć projekt to bedzie można pokręcić sie za sponsorem takowego gadzetu, ponadto można by je sprzedawać, ja np. chętnie bym kupił sobie takiegio CK Raidersika:)) A częsc można by przeznaczyć np. na nagrody w konkursach dla dzieci na dzień dziecka albo na imprezach przez nas organizowanych itp.. upieklibyśmy dwie pieczenie na jednym ogniu dzieciaki/goście imprez dostaliby pluszaki a my mega promocje. ;)

Moja propozycja: Dzik "Raidersik" w koronie na motocyklu:) ,jak legenda niesie od kła dzika sie nazwa naszego miasta wywodzi, korona to jego godło  wiec może z tych względów dało by sie coś od miasta z jego budżetu promocyjnego na to wyrwać? ( a do tego jak sie ładnie rymuje:)))
V2 czy V4 ale zawsze V:)

pająk

mnie się ten pomysł podoba. Jestem za. Spodziewam się, że np. Dziki też się zgodzi  ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

jaszczur

Cytat: Gery w 23 Marzec 2011, 15:03:22
Apropos gadżetów, może ogłosimy jakis konkurs na projekt maskotki CK Riders,  wiem że wyprodukowanie potem tego to są koszty, ale jak beziemy mieć projekt to bedzie można pokręcić sie za sponsorem takowego gadzetu, ponadto można by je sprzedawać, ja np. chętnie bym kupił sobie takiegio CK Raidersika:)) A częsc można by przeznaczyć np. na nagrody w konkursach dla dzieci na dzień dziecka albo na imprezach przez nas organizowanych itp.. upieklibyśmy dwie pieczenie na jednym ogniu dzieciaki/goście imprez dostaliby pluszaki a my mega promocje. ;)

Moja propozycja: Dzik "Raidersik" w koronie na motocyklu:) ,jak legenda niesie od kła dzika sie nazwa naszego miasta wywodzi, korona to jego godło  wiec może z tych względów dało by sie coś od miasta z jego budżetu promocyjnego na to wyrwać? ( a do tego jak sie ładnie rymuje:)))

Pomysł maskotkami super do tego już jest koncepcja co ma przedstawiać. Może też Policja się włączy przy promowaniu kart motorowerowych. Porozmawiaj z zarządem Stowarzyszenia w tej sprawie. Jak coś to posil bym Cię o założenie oddzielnego wątku.

jaszczur

Wrzuciłem na stronę prognozę pogodę icm dla Kielc. Jest to pogoda oparta na wykresach, metogramach ale za to się sprawdza można powiedzieć, że w 90%. Według mnie najdokładniejsza prognoza pogody na 48 godzin.

jaszczur

Radek jak sprawdzalność tej pogody długoterminowej? Jeżeli chodzi o pogodę na stronie twojapogoda.pl na 16 dni to jest sprawdzalność ma takie samo prawdopodobieństwo jak wygrana w totka ;)

Radek

Śledzę od roku i jest raczej ok. Wg mnie na 10 dni - ok 70%.
Czasem na 4 dni przed, jest lekko korygowana ale generalnie się sprawdza.

jaszczur

Sprawdzimy najbliższą niedzielę :)

jaszczur

5 Kwiecień 2011, 16:05:42 #25 Ostatnia edycja: 7 Kwiecień 2011, 21:54:20 by Naitsabes
Wrzuciłem na stronę Słownik motocyklisty: http://www.motocykle.kielce.com.pl/slownik-motocyklisty.html

Nowy artykuł w poradni. Jak czyścić gaźnik w "chinolach" autor Denwer.
http://www.motocykle.kielce.com.pl/porady/27-mechanika-czyszczenia-gaznika-do-jinchenga-knighta.html

jaszczur

jaszczur

Dodałem nowy słownik z określeniami używanymi w środowisku klubów motocyklowych.
Słownik został podzielony na Klubowy Słownik Motocyklisty i Klasyczny Słownik Motocyklisty.
http://www.motocykle.kielce.com.pl/slownik-motocyklisty.html

jaszczur

11 Czerwiec 2011, 00:09:36 #28 Ostatnia edycja: 11 Czerwiec 2011, 11:31:06 by karola
Po 3 dniach poszukiwań i przetestowaniu chyba z 40 dodatków dzięki którym łatwo można dodać artykuł ze strony głównej na facebooka, znalazłem dokładnie taki jak chciałem :).
Jak ktoś ma konto, niech spróbuje dodać artykuł o Egzaminie na kartę motorowerową :)

PS. Szczurkov o tym i kiedyś dawno temu pisałeś, tylko nie mogłem wtedy znaleźć dodatku który z automatu dodaje ikonkę facebooka do artykułów na stronie.

Rafał

Tak sobie myślę...
1. Można by dać temat "Gadżety" (KFM, CKR/B) Gdzie znajdowałyby się informacje gdzie i za ile można nabyć naklejki, naszywki, koszulki, kamizelki

2. Wiem, że temat odnosi się strony KFM, ale nie wiedziałem gdzie to wpisać:
Chusta CKR. Na zlocie w Częstochowie zauważyłem parę grupek ludzi którzy mają chusty klubowe. A że na dłuższych trasach wiejący wiatr po szyi bardziej przeszkadza, to może warto by pomyśleć o czymś takim? :) może w barwach Korony z godłem CK Bikers..?
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton