2 Grudzień 2020, 19:28:14

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Strona CKR - wasze propozycje.

Zaczęty przez jaszczur, 6 Grudzień 2010, 16:17:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Sebool stworzył szablon strony od pewnego czasu zająłem się uzupełnianiem treści i ożywianiem strony zmieniające się zdjęcia galeria itp.
Chciałem poznać Wasze opinie na temat strony czego na niej brakuje, co wam sprawia problemy w poruszaniu się. Co byście zmienili.
Każdy zdanie, opinia jest dla mnie ważna. Czasami najdziwniejszy pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Adres strony: http://www.motocykle.kielce.com.pl/.

Buchaj

Hym stronka ogólnie mi się podoba:)
Ale moim zdaniem "Rozpoczęcie Sezonu 2011" powinno być w menu w dziale IMPREZY (czy coś w tym stylu) a menu główne powinno być na miejscu tego całego "Rozpoczęcie Sezonu 2011".
Bardzo fajne "porady,mapka i cała reszta".
Więcej zdjęć w "galeri",i może jakieś relacje z wypraw bo lubię sobie takie poczytać i pooglądać do tego zdjęcia.
Podoba mi się również "wybrane zdj z galeri" i 'Najnowsze na forum"
Może jeszcze jakiś kalendarz imprez,i  może jeszcze taki dział gdzie będą zamieszczone ważne informacje z życia motocykli(zmiany w przepisach,nowości jakieś)coś w stylu motogen.pl scigacz.pl

Oby tak dalej,Pozdrawiam:)
Tutaj chodzi o pasję...

jaszczur

Cytat: grzesiek93ck w  6 Grudzień 2010, 20:23:52
Ale moim zdaniem "Rozpoczęcie Sezonu 2011" powinno być w menu w dziale IMPREZY (czy coś w tym stylu) a menu główne powinno być na miejscu tego całego "Rozpoczęcie Sezonu 2011".
W pierwszej wersji tak zrobiłem ale później poprzestawiałem i nie potrzebnie. Zmieniłem teraz ogólne menu na Zloty KFM.

Więcej zdjęć w "galeri",i może jakieś relacje z wypraw bo lubię sobie takie poczytać i pooglądać do tego zdjęcia.
Galeria w wolnej chwili będę uzupełniał.
Jest już gotowe w głównym menu Trasy motocyklowe chcemy skupić się na rejonie świętokrzyskim podział na trasy enduro i dla kanap. Niestety brak na razie treści i menu jest nie widoczne.

Może jeszcze jakiś kalendarz imprez,i  może jeszcze taki dział gdzie będą zamieszczone ważne informacje z życia motocykli(zmiany w przepisach,nowości jakieś)coś w stylu motogen.pl scigacz.pl
Oby tak dalej,Pozdrawiam:)
Nad kalendarzem myślałem. Z przepisami też nie będzie problemu. Możliwe że będzie to na zasadzie linków do kanałów RSS innych ston.

Arek

Wydaję mi się że układ strony jest bynajmniej dla mnie troche dziwny - zazwyczaj jest wzdłużny, tu jest troche poprzeczny, - jak ma to służyć wyróżnianiu się to mogłoby być, ale jak przejrzystości to wydaje mi się że np. zloty kfm powinny powędrowąć pod Menu, a wejście na forum centralnie ulokować :) Ale to tylko moje małe sugestie odnośnie wyglądu.

karola

Czemu koncentrować się tylko na naszym regionie? Nie mozemy podzielić tego na wyprawy dalsze i bliższe?
Sama uwielbiam czytać relacje z wypraw czy podróży motocyklowych. Możemy podzielić się w ten sposób doświadczeniem co warto zobaczyć,  fajnymi miejscami noclegowymi, informacjami o kosztach itp. itd. Mamy już na przyklad wyprawę maxona do Normandii, wielu z nas było motocyklem w Chorwacji, niektórzy na Krymie i pewnie w wielu innych miejscach. My np. z Chorwacji wracaliśmy z parą która była w Czarnogórze - bardzo godnej polecenia. Uzbierałoby się tego trochę....
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Buchaj

A np może "ZLOTY KFM" do Menu jak dział.I popieram "karole" co do tych wypraw.Też nie rozumiem czemu tylko skupić się mamy na własnym rejonie,fajnie jest tak poczytać czyjeś relacje z wypraw(np.kiedyś wspomniana podróż na CZ,hayką,albo jakieś zagraniczne itp itp jest tego wiele).Można zrobić np tak.
W Menu dział
WYPRAWY (a w nim)
-Po regionie
-Po Polsce
-Zagraniczne

A jest może taka możliwość stworzenia tzw dziennikarzy forum,którzy by umieszczali na stronie jakieś news(chodzi mi o to z tymi właśnie informacjami,ale w sumie odsyłacze do innych stron też będą dobre jak narazie)

No kalendarz taki to fajna spraw:)
A i jak byś potrzebował kogoś do "czarnej roboty" szukanie jakiś informacji czy cokolwiek ,to chętnie służę pomocą.
Tutaj chodzi o pasję...

Arek

Przypuszczam żę nie ma co robić jakichś super newsów, bo zrobi się X wersja ścigacz.pl itd, a nie ma sensu zaśmiecać głównej strony. Chyba że jakieś konkretne newsy :)

Motorynka

7 Grudzień 2010, 00:51:23 #7 Ostatnia edycja: 7 Grudzień 2010, 22:46:06 by mOtOrynka
z tymi wyprawami to fajnie by bylo poczytac np "jechalem skandynawskimi asfaltami a losie patrzyly z zazdroscia" :) dowiedziec sie gdzie na trasie zjesc, gdze odpoczac a co zwiedzic(np jakis polski kanion:)) i takie tam.

jaszczur

7 Grudzień 2010, 11:01:51 #8 Ostatnia edycja: 7 Grudzień 2010, 11:08:43 by Jaszczur
Cytat: karola w  6 Grudzień 2010, 22:13:30
Czemu koncentrować się tylko na naszym regionie? Nie mozemy podzielić tego na wyprawy dalsze i bliższe?
Sama uwielbiam czytać relacje z wypraw czy podróży motocyklowych. Możemy podzielić się w ten sposób doświadczeniem co warto zobaczyć,  fajnymi miejscami noclegowymi, informacjami o kosztach itp. itd. Mamy już na przyklad wyprawę maxona do Normandii, wielu z nas było motocyklem w Chorwacji, niektórzy na Krymie i pewnie w wielu innych miejscach. My np. z Chorwacji wracaliśmy z parą która była w Czarnogórze - bardzo godnej polecenia. Uzbierałoby się tego trochę....

Karola i inni zainteresowani. Dlatego pisze o skupieniu się na regionie świętokrzyskim gdyż na początku 2010 roku już były pierwsze przymiarki do druku w wersji papierowej przewodnika dla motocyklistów po Górach Świętokrzyskich. Sprawa niestety utknęła i nie została później pociągnięta. W zeszłym tygodniu z Mikim jakoś się zgadaliśmy i chcemy pociągnąć temat.
Zachęcam do przesyłania zdjęć wraz z opisami lub same tylko opisy do mnie na adres e-mail. Może uda się tak, że autorzy opisów, które zostaną opublikowane na łamach przewodnika papierowego dostaną honoraria i oczywiście opis trasy będzie podpisany ich imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem artystycznym lub jak ktoś chce :D.

Na pewno każdy opis zostanie zamieszczony na stronie KFM.

Opisy z innych tras poza Górami Świętokrzyskimi też proszę przesyłać. Większość z nas i tak jadać gdzieś startuje z Kielce lub okolic. Wiec na trasie może podać jeden lub więcej punktów gdzie warto się zatrzymać co zwiedzić.  Wyjazd na Słowację i pierwsze dwa punkty mogą być w naszym regionie.

karola

Ale chyba jedno nie szkodzi drugiemu?
To, że mamy promować nasz region jest zrozumiałe - i to może być osobny temat.
Ale jestem przekonana, że opisy tras i wypraw po Polsce i zagranicy większość z nas chętnie przeczyta.
To z kolei promocja turystyki motocyklowej jakby nie było  :)

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

tomekmajesty

forum jest czytelne, co ważne
działy ok
ale jak będą nowe to kto bedzie w nich pisał
bo to jest bolączka tego forum :(
moderatorzy do roboty po to jesteście ;)
go your own way

karola

Znaczy mamy Was pobudzać do pisania  ;) czy sami mamy pisać ?

jaszczur

Cytat: tomekmajesty w  7 Grudzień 2010, 23:28:28
forum jest czytelne, co ważne
działy ok
ale jak będą nowe to kto bedzie w nich pisał
bo to jest bolączka tego forum :(
moderatorzy do roboty po to jesteście ;)

Tomek watek dotyczy strony nie forum.
Stronę masz pod adresem: http://www.motocykle.kielce.com.pl/
Forum masz pod adresem: http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/

jaszczur

Cytat: karola w  7 Grudzień 2010, 23:27:21
Ale chyba jedno nie szkodzi drugiemu?

Nie szkodzi :). Zastanów się co dodać, może zmienić do opisu festiwalu orkiestr dętych ;)

karola

Spoko. Mogę takie epistoły płodzić  :P