21 Wrzesień 2020, 22:28:20

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Monika wita

Zaczęty przez Monika, 5 Grudzień 2010, 22:07:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

Monika

Witam wszystkich bardzo serdecznie i cieplutko w ten zimowy wieczór.Przepraszam,że moje przywitanie z Wami trochę się opózniło(zarejestrowałam sie 30.11)ale miałam ostatnio urwanie głowy i stąd też ten mały poślizg :)Liczę na to,że mi wybaczycie?:)Mam na imię Monika.Ścigam marzenia...czyli moja przygoda z dwoma kółkami zaczęła się około 4 lat temu.Cieszę się,że będę miała przyjemnosć poznać ludzi,którzy tak jak i ja kochają motocykle...

Kuba`125

Powitać  CBR600 piękny  motocykl  :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Naitsabes

Witamy na forum i zapraszamy w piątki do Teguilli 8)

jaszczur

5 Grudzień 2010, 23:00:12 #3 Ostatnia edycja: 22 Luty 2011, 22:37:50 by Jaszczur
Witaj ponownie Moniko tym razem na KFM :)

Zapraszamy na otwarte spotkania motocyklistów. W okresie zimowym w każdy piątek od godziny 19 do Tequilla Club na ul. Legnickiej w Kielcach.
Poniżej link do mapki dla o2o, która może się przydać i pomoże Ci do nas trafić :).
http://www.motocykle.kielce.com.pl/motocyklowa-mapa-kielc.html

Motorynka

hej hej po takim wstepie (szczegolnie "scigam marzenia") zostalo ci wybaczone ;) a serio to super ze coraz wiecej dziewczyn na moto :) wíec witam goraco :)

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Arek

Powitać, szczególnie kobietę na takim motocyklu, no panowie co jak co ale zazdrość troche łapie :D :D

Buchaj

Witam witam;) nikt chyba nie jest zły;p
Tutaj chodzi o pasję...

MarcinKielce

Witam serdecznie.........
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Rob

Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/

PRIM76

heyka kobieto..... ;D

Iza

sebo

Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708